login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Competitie verloop 1A en 1B 15-11-2018

Competitie verloop 1A en 1B.        2018/2019.  Wijziging om “matchfixing” te voorkomen voor de 5de plaats in de regulieren competitie van 1A.

De competitie begint met een reeks samengesteld uit 8 clubs die een normale kalender van 14 wedstrijden met heen en terug matchen gaan spelen.

Hieruit komt een winnaar.

Vervolgens worden deze clubs ingedeeld in 2 groepen ( A en B) van 4 clubs, die onderling opnieuw een competitie afwerken met heen en terug wedstrijden, dus 6 wedstrijden.

Deze wedstrijden verlopen echter volgens een nieuw systeem. Deze wedstrijden worden gespeeld als volgt: 4 dubbelspelen :                 A – A                     Gespeeld in de volgorde:            A-A

                                               B – B                                                                                    C-C

                                               A – B                                                                                    B-B

                                               B – A                                                                                    D-D       

En 4 enkelspelen :          C – C                                                                                    A-B

                                               D – D                                                                                   C-D

                                               C – D                                                                                    B-A

                                               D - C                                                                                     D-C

In totaal 8 wedstrijden van 2 punten dus 16 punten te verdelen. Afwisselend een wedstrijd dubbel en dan een wedestrijd enkelspel.

OPGELET! : De spelers die dubbelspel spelen mogen niet enkelspel spelen en de spelers die opgesteld worden voor enkelspel mogen niet dubbelspel spelen. Reservespelers mogen invallen volgens de normale regels, maar kunnen alleen invallen voor het dubbelspel of alleen voor het enkelspel. Er mogen 4 reservespelers invallen zoals in de normale competitie.

:  Indien de winnaar van 1A dezelfde is als de winnaar van groep A (X) dan speelt deze winnaar de finale tegen de winnaar van 1B en groep B (Y)

:  Indien de winnaar van 1A verschillend is van de winnaar van groep A dan speelt:

De winnaar van 1A tegen de winnaar van groep B  (X) en De winnaar van groep A tegen de winnaar van 1B (Y)

Daarna de finale : (X) tegen (Y).

De winnaar uit deze  wedstrijden  X en Y (Met heen en terugwedstrijd volgens het dubbel en enkelspel systeem ) is kampioen van eerste afdeling en gaat naar het kampioenschap van België.

 

Parcours de compétition 1A. 2018/2019. Changement de règle pour éviter le « matchfixing » pour la 5ème place en compétition régulière de 1A.

La compétition commence par une série composée de 8 clubs qui correspondent à un calendrier normal de 14 matches avec des allers-retours.

De là vient un gagnant.

Ensuite, ces clubs sont divisés en 2 groupes (A et B) de 4 clubs, qui s'affrontent à nouveau avec des allers et retours, donc 6 matches.

Cependant, ces compétitions se déroulent selon un nouveau système. Ces jeux se jouent comme suit: 4 doubles:                 A – A                                                    Dans l’ordre suivant :    A-A

B – B                                                                                                    C-C

A – B                                                                                                   B-B

B – A                                                                                                   D-D

Et 4 jeux simples:            C – C                                                                                   A-B

D – D                                                                                   C-D

C – D                                                                                    B-A

D – C                                                                                   D-C

Au total 8 matches de 2 points, 16 points à diviser. Alternativement un match double et ensuite une seule course.

ATTENTION! : Les joueurs qui jouent en double ne peuvent pas jouer en simple et les joueurs qui sont en simple ne sont pas autorisés à jouer en double. Les joueurs de réserve sont autorisés à attaquer selon les règles normales, mais ne peuvent attaquer que pour les doubles ou uniquement pour les simples. 4 joueurs de réserve peuvent participer comme dans la compétition normale.

 

1 °: Si le vainqueur de 1A est le même que le vainqueur du groupe A (X), ce vainqueur jouera la finale contre le vainqueur de 1B et le groupe B (Y)

2 °: Si le gagnant de 1A est différent du gagnant du groupe A, alors on joue:

Le vainqueur de 1A contre le vainqueur du groupe B (X) et le vainqueur du groupe A contre le vainqueur de 1B (Y)

Puis la finale: (X) contre (Y).

Le vainqueur de ces courses X et Y (avec un jeu aller-retour selon le double et les simples) est champion de première division et se rend au championnat de Belgique.

 

 
Lottrekking alle Bekers/tirage des coupes 02-11-2018

Lottrekking Bekers   14/12/2018      TREKKING Meurmans Jimmy          

 Opgelet ! Alle wedstrijden zijn rechtstreekse uitschakeling

Attentions ! Toutes les matches sont élimination direct!

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

1A

MARIO SHOOTERS

WELLEN

 

 

1A

BANZAI

FLERON

1B

BORUSSIA MEENSEL

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

1B

DE BENGELTJES

DIEST

1A

POEIKES

WELLEN

 

 

1A

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

1A

DE BEKKER

STEIN  (Nederland)

 

 

1A

THE BROTHERS

KOZEN

1A

PDTG BADASS

WAREMME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1B

DIJKSTAMPERS

ZONHOVEN

1B

TEAM BOERENHOF

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

1B

EL  LOCO

HEERS

1B

TULPKE

GENK

 

 

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

1B

THE PUB

ZONHOVEN

 

 

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

1B

DREE  KC

NIEUWERKERKEN

 

 

1B

LES ANCÊTRES

HERSTAL

1B

L’UNION

HERSTAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2C

CAFEEKE (‘t)

BALEN (HULSEN)

2C

MOKKEBOYS

KEIBERG

 

 

2B

COSMOS

SPOUWEN

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

 

2C

EMMABOYS

GEETBETS

2B

REMIX

HERSTAL

 

 

2B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

2C

DE MENNEKES T-W

TIELT-WINGE

 

 

2B

LIQUIDOSHOOTERS

HEERS

2A

HECHTEL TVC

HECHTEL

 

 

2B

NEPTUNUS

RIEMST

2B

WST

SPOUWEN

 

 

2A

SJACHT TWIE

KESSENICH

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILL

 

 

2A

TF STING

GENK

2B

REAL CHENAY KC

OUPEYE

 

 

2A

THE SHOOTERS

ST HUIBRECHTS-LILLE

 

vrij

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

3B

CAFE COMM

HOESELT

 

 

3A

DE BONGERD

BREE

3A

DE TREFFERS NEERP

NEERPELT

 

 

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

3C

DE KLOEMP

BUNSBEEK

 

 

3C

DEN ENGEL DIEST

DIEST

3C

FARAO

LEUVEN

 

 

3B

SMIDJEBOYS

MUNSTERBILZEN

3C

HALLEPOORT

HALLE BOOIENHOVE

 

 

3B

SPARCOS

SPOUWEN

3A

DEN DIJCK KC

ZONHOVEN

 

 

3A

THE LIONS 2

BOCHOLT

3B

KICKSTAMPERS

KOZEN

 

 

3A

THE ROADRUNNE

HEUSDEN ZOLDER

3B

DE AMIGOS

MUNSTERBILZEN

 

 

3C

TREFPUNT TIENEN

TIENEN

3C

BERGSHOTTERS

HAKENDOVER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4A

BIERHOFBOYS

SPALBEEK

4C

LOEKABOYS

GEETBETS

 

 

4C

DE KOEIMET

TIENEN

4B

DE GUDDEREERS

ST TRUIDEN

 

 

4A

DE MENNEKES

WELLEN

4A

BEEJ NELIS

KINROOI

 

 

4C

DE PEGASUS

DURAS

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

 

 

4B

HILDABOYS

TONGEREN

4A

INFINITEAM

DIEPENBEEK

 

 

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

4C

TREFFERS TIENEN

TIENEN

 

 

4C

SHARPHILLBOYS

SCHERPENHEUVEL

4A

WANHOOP UNITED

HAM

 

 

4A

SONJATEAM

NEEROETEREN

4A

THE STONE PITTERS

STOKKEM

 

 

4B

TALLEKES

SLUIZEN

4B

BALANJA

TONGEREN

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2C

BARATEE

NEERIJSE

2C

DEN IJZER

HERSELT

 

 

2B

DE GROENTJES

BORGLOON

 

vrij

 

 

 

2A

DE MANNE

KINROOI

2C

MERRET GUTS

OLMEN

 

 

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

2C

DE ROXY

AARSCHOT

 

 

2C

HOFBOYS

MEENSEL-KIEZEGEM

2C

GALACTICOS

DIEST

 

 

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

2A

CARRERA TVC

MAASMECHELEN

 

 

2C

SH LUMMEN

LUMMEN

2A

SNOOKER SPORTS

MAASMECHELEN

 

 

2B

THE CREW

HEERS

2C

BIERHOF TVC

SPALBEEK

 

 

2B

ULTRA’S

KOZEN

2A

RINABOYS

KINROOI

 

 

 

MEDAILLE TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3C

AZRAEL

SCHAFFEN

3A

DE BUIS

REPPEL

 

 

3B

BARKY’S

DIEPENBEEK

3A

DA VINI

HOUTHALEN

 

 

3C

DE KNOKKERS

HAKENDOVER

3C

THE WIZARDS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

3C

DE KRING

BEKKEVOORT

3C

SPORTLOK.KAPELLEN

KAPELLEN

 

 

3C

DE PLATZ

LINTER

3B

THE SIDEKICKS

HASSELT

 

 

3B

HUKSKE 05 (‘t)

DIEPENBEEK

3A

BUITING UNITED

PAAL

 

 

3B

NT34

TONGEREN

3A

HET 2DE COMPLOT

MEEUWEN

 

 

3A

OUTSIDERS

TERVANT

3B

HET ZWUMBAD

RIEMST

 

 

3A

THE MOOD

MEEUWEN

3B

LES BONS COPAINS

BEYNE-HEUSAY

 

 

 

MEDAILLE BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4C

ANNE’S CAFE

TIENEN

4A

UNDERDOGS

HASSELT

 

 

4C

BLACK BETTY FC

GLABBEEK

4C

BAKHUIS

BUDINGEN

 

 

4B

DE TUNGENER

TONGEREN

4C

OS GELUK

ZOUTLEEUW

 

 

4A

DEN BAZAAR

BOCHOLT

4B

LIQUIDATORS

HEERS

 

 

4C

EL ROMANTICO’S

TIENEN

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

 

 

4A

FCDK

PEER

4C

ANGLO-BOWLING

HOLSBEEK

 

 

4B

KIVOILA

ZICHEN-ZUSSEN-BOLDER

4B

DEN DRIES

HEERS

 

 

4B

PDTG PATEADOR

WAREMME

4C

HAUTEMSE KICKERS

HOEGAARDEN

 

 

4A

TOM-AAT FC

HASSELT

4A

DE KNUP

KESSENICH

 

 

 
Hautemse Kickers 4C verhuist van lokaal door sluiting 24-10-2018

Hautemse Kickers 4C verhuist door sluiting

nieuw adres:  Gerda's Cafe

                       St Truidensesteenweg 3

                       3300  Tienen   (Grimde)

 
Banzaï 1A verhuist van lokaal door sluiting. 22-10-2018

Banzai¨ 1A verhuist van lokaal

 

Nieuw adres : Cafe L'union

                        Rue Laixheau 25

                        4040   Herstal

 
Kampioenschap 21-10-2018

 

 

Kampioenschappen "Open Dubbel" 19,10,2018  Wellen

   
             
Finale reeks           
1 Ignoul Tommy D6242 THE BROTHERS (1A) Alain Windmolders D3774 THE BROTHERS (1A)
2 Eliaerts Randy D9182 DE BEKKER (1A) Jeroen Kutaydin D6752 DE BEKKER (1A)
3 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A) Ryan Timmers D6685 ALL STARS (1A)
4 Sideris Georges D5869 MARIOSHOOTERS (1A) Jimmy Meurmans D2341 POEIKES (1A)
5 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A) Jean-Marc Piette D4924 BANZAI (1A)
  Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (2C) Ben Cappa D8868 BIERHOF TVC (2C)
             
Reeks 1            
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Ignoul Tommy D6242 THE BROTHERS (1A) Alain Windmolders D3774 THE BROTHERS (1A)
2 GIELEN MARK D8349 ALKSTARS FC (3B) Kevin Muller D8957 ALKSTARS FC (3B)
3 Olsson Wesley D2965 POEIKES (1A) Johan Pipeleers D2315 POEIKES (1A)
3 Verluyten Jari D9221 FARAO (3C) Nicolas Verhaert D8810 FARAO (3C)
5 Torelli Francis D9355 LES ANCETRES (1B) Florimond Segers D9424 LES ANCETRES (1B)
5 Meurmans Johnny D2338 MARIOSHOOTERS (1A) Bart Toelen D4548 ALL STARS (1A)
5 Claeskens Peter D4306 ALL STARS (1A) Kenny Vandenbemden D5000 ALL STARS (1A)
5 Meesen Stefan D0007 COSMOS (2B) Maurice Hauben D0001 COSMOS (2B)
9 GELDERS CARLO D1132 UNDERDOGS (4A) andy Coopmans D9335 UNDERDOGS (4A)
9 VANUYTSEL KEVIN D7372 KATERFANATICS (1B) Koen Wellens D6758 CAFEEKE ('t) (2C)
9 Sterckx Gerry D5970 DE ROXY (2C) Pedro Van Uffelen D2306 DE ROXY (2C)
9 Tsiaflakis Venizelos D1256 BARKY'S (3B) Steve Vrancken D8651 BARKY'S (3B)
9 Christoffels Gilbert D0052 HUKSKE TVC (2B) Evangelos Michelakis D0071 HUKSKE TVC (2B)
9 Hofman Nico D4690 DE GROENTJES (2B) Christophe Creeten D7497 DE GROENTJES (2B)
9 TEUCHIE MIKE D7333 DEN DRIES (4B) DAVID MELLAERTS D3644 THE WIZARDS (3C)
9 BROUNS BART D5173 HET 2DE COMPLOT (3A) Jeroen Pauly D9433 HET 2DE COMPLOT (3A)
17 VRANKEN MIKE D7209 DE TREFFERS (3A) Mario Van Gestel D6422 DE TREFFERS (3A)
17 Willems Joris D2246 DE MENNEKES T-W (2C) Kenny Vanwinkel D8144 DE MENNEKES T-W (2C)
17 SCHOUBBEN LUCIEN D7311 SPARCOS (3B) Carlos Daerden D5410 SPARCOS (3B)
17 Vandermeulen Vincent D9569 HAUTEMSE KICKERS (4C) Joeri Schmelcher D9570 HAUTEMSE KICKERS (4C)
17 Preudhomme Georges D9513 PDTG BAR ABAS (4B) Alain Zens D9512 PDTG BAR ABAS (4B)
17 Sauvenier Rudy D9123 PDTG STOEMP (2B) MICHAEL COLLET D3969 PDTG STOEMP (2B)
17 Schellens Serge D9189 SHARPHILLBOYS (4C) Walter Bijloos D2042 SHARPHILLBOYS (4C)
17 MICHIELS HANS D1426 KICKSTAMPERS (3B) LUDO VANORBEEK D8532 KICKSTAMPERS (3B)
17 Neven David D3323 DE PEGASUS (4C) Tommy Philtjens D9412 KICKSTAMPERS (3B)
17 VANNIJLEN FILIP D4495 DE PEGASUS (4C) JOHNY SCHEPERS D1105 DE PEGASUS (4C)
17 VANDEWAL GEERT D7354 DE BONGERD (3A) Dave Bamps D2037 DE BONGERD (3A)
17 Vandormael Robby D8148 HAUTEMSE KICKERS (4C) Florian Keller D9596 HAUTEMSE KICKERS (4C)
17 Vanhamel Davy D6922 BIERHOF TVC (2C) NATHALIE FREDERIX D8523 THE LIONS 2 (3A)
17 Cuypers Nora D8876 TREFPUNT TIENEN (3C) Steven Depre D6388 TREFPUNT TIENEN (3C)
17 BILLEN WOUTER D8638 THE ROADRUNNERS (3A) Jeffrey Peeters D2543 THE ROADRUNNERS (3A)
             
Reeks 2            
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Sideris Georges D5869 MARIOSHOOTERS (1A) Jimmy Meurmans D2341 POEIKES (1A)
2 Deldime Didier D4932 PDTG BADASS (1A) Vitor Guerreiro D4933 PDTG BADASS (1A)
3 Dumont Samuel D3894 DREE KC (1B) Ernst Bouvin D3179 DREE KC (1B)
3 FLAVIANI DIMITRI D5424 WST (2B) DANIELE FLAVIANI D5215 WST (2B)
5 Oliveri Yannick D4916 L'UNION (1B) Gianni Meacci D6989 L'UNION (1B)
5 Beenders Kris D5514 DE KNUP (4A) Theo Serneels D2903 DE KNUP (4A)
5 Joris Gert D3607 DREE KC (1B) Tim Bellen D1398 DREE KC (1B)
5 Comhair Herwig D9222 DE AMIGOS (3B) Cedric Gentier D9167 DE AMIGOS (3B)
9 Bierwaerts Glen D4741 BALANJA (4B) RUDI JACOBS D0887 BALANJA (4B)
9 Vandeput Bart D2055 DA VINI (3A) Dirk Vandeput D2182 DA VINI (3A)
9 Wustenberghs Davy D5956 KICK OFF HALEN (1B) Kevin Laermans D2667 EMMABOYS (2C)
9 Panis Jos D0295 SMIDJEBOYS (3B) GUIDO BAERTEN D1126 SMIDJEBOYS (3B)
9 Vanhaeren Raf D2918 BUITING UNITED (3A) DAVY CLOOSTERMANS D1223 BUITING UNITED (3A)
9 Broux Martijn D9472 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3C) Bram Vandenbroek D8807 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3C)
9 Smeers Frank D3212 ULTRA'S (2B) Benny Kempeneers D3182 ULTRA'S (2B)
9 Frisson Sven D9580 DEN DRIES (4B) Arno Cosemans D9579 DEN DRIES (4B)
17 HANSEN KEVIN D7208 CARRERA TVC (2A) Patrick Leurs D8097 CARRERA TVC (2A)
17 Neyens Philip D6056 THE MOOD (3A) Steve Loos D5665 THE MOOD (3A)
17 Rosier Kenneth D9399 BLACK BETTY FC (4C) Steven Jossa D9403 BLACK BETTY FC (4C)
17 CLENERS JEFFREY D2308 EMMABOYS (2C) Kevin Claes D2823 EMMABOYS (2C)
17 Deblier Kenneth D7728 THE SHOOTERS (2A) Kevin Cucciarre D2013 MARIOSHOOTERS (1A)
17 Hubrechts Rudy D6950 CAFE COMM (3B) Davy Lemmens D8787 CAFE COMM (3B)
17 Van Hove Wim D5302 DE ROXY (2C) Sven Van Gelder D4955 DE ROXY (2C)
17 de Jong Roy D9575 DEN DRIES (4B) Kenny Vandenreijt D9576 DEN DRIES (4B)
17 Elsen David D9135 OUTSIDERS (3A) Ricky Oost D6713 OUTSIDERS (3A)
17 Verstappen Arno D6716 SONJATEAM (4A) Benny Janssen D5513 SONJATEAM (4A)
17 De Ruymaeker Ralf D9380 ANGLO-BOWLING (4C) Lesley Smedts D9381 ANGLO-BOWLING (4C)
17 Zentjens Stijn D2296 JUST DER NEFFE (2A) Kristof Verschakelen D8790 JUST DER NEFFE (2A)
17 Stroobants Sylvia D2783 DE PLATZ (3C) Michiel Vanderlick D0261 DE PLATZ (3C)
17 VANSTRAELEN ROBBY D8327 THE ROADRUNNERS (3A) Dirk De Rijdt D8939 THE ROADRUNNERS (3A)
             
Reeks 3            
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (2C) Ben Cappa D8868 BIERHOF TVC (2C)
2 Eerdekens David D0604 MARIOSHOOTERS (1A) Bart Knoops D0603 MARIOSHOOTERS (1A)
3 De Hondt Ludo D0367 DE GROENTJES (2B) Tom Bouchet D6218 DE GROENTJES (2B)
3 Simons Nick D2923 THE BROTHERS (1A) Carlo Riti D8092 THE BROTHERS (1A)
5 Peetersille Aurelien D4811 HOFBOYS (2C) Jimmy Hanssens D6192 HOFBOYS (2C)
5 LAENEN KEVIN D6656 DEN ENGEL DIEST (3C) WOUTER VAN DIJCK D3704 DEN ENGEL DIEST (3C)
5 Artois Yoo Chan D7586 HOFBOYS (2C) Kenny Boeckaerts D4206 HOFBOYS (2C)
5 Paesen Stijn D2671 DIJKSTAMPERS (1B) Stijn Schops D2676 DIJKSTAMPERS (1B)
9 Steuperaert Marc D8168 SNOOKER SPORTS (2A) Wesly Verkissen D6293 SNOOKER SPORTS (2A)
9 Remouchamps Stephane D6794 PDTG STOEMP (2B) Didier Lenoir D8854 PDTG STOEMP (2B)
9 Rasking Dominic D1694 AZRAEL (3C) Kevin Lieten D7926 AZRAEL (3C)
9 Dumont Eric D4900 LES BONS COPAINS KC (3B) Christian Troupin D4896 LES BONS COPAINS KC (3B)
9 Gilbert Pieter D0804 BLACK BETTY FC (4C) Michael Jacobs D0797 BLACK BETTY FC (4C)
9 Silva-Urbanzyk Michael D4937 L'UNION (1B) Philippe Delvaux D4879 L'UNION (1B)
9 Andries Davy D6312 DE KLOEMP (3C) Bart Camps D6382 DE KLOEMP (3C)
9 THAENS STEFAN D0692 SJACHT TWIE (2A) Lionell Schroyen D2184 SJACHT TWIE (2A)
17 Hendrikx Franky D0909 DE MANNE (2A) Stefan Goyens D0913 DE MANNE (2A)
17 OOSTENS JEAN D1978 HILDABOYS (4B) Jean-louis Vanseer D0024 HILDABOYS (4B)
17 HENDRICKX LAISY D4584 THE WIZARDS (3C) BERNARD SIMON D4394 THE WIZARDS (3C)
17 Nassen Rene D5744 NT34 (3B) Dany Hauman D6990 NT34 (3B)
17 SCHEURDERS CALVIN D8653 THE SHOOTERS (2A) Gunther Rijken D7732 THE SHOOTERS (2A)
17 Verluyten Tom D6167 CAFEEKE ('t) (2C) Raf Bartholomevis D4167 POEIKES (1A)
17 Fiddelaers Mattias D6647 TOM-AAT FC (4A) Marc Lenaerts D7032 TOM-AAT FC (4A)
17 Groven Dominique D4891 LES BONS COPAINS KC (3B) Michel Grenson D4904 LES BONS COPAINS KC (3B)
17 Langenaken Geert D3872 OS GELUK (4C) ANN REKOMS D3868 OS GELUK (4C)
17 Honinx Cedric D8104 COSMOS (2B) Erwin Thijs D8474 COSMOS (2B)
17 Reniers Remco D8000 LOEKABOYS (4C) ERIK RENIERS D3338 LOEKABOYS (4C)
17 Schoofs Stefan D0057 SH LUMMEN (2C) Nico Luyckx D0102 SH LUMMEN (2C)
17 MARTENS FILIP D3376 TALLEKES TVC (4B) Marc Stas D3840 TALLEKES TVC (4B)
17 Vits Ruben D8892 BARATEE (2C) David Maeremans D7595 BARATEE (2C)
             
Reeks 4            
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A) Jean-Marc Piette D4924 BANZAI (1A)
2 Schepmans Wim D9609 ALKSTARS FC (3B) Kadir Tasdemir D7525 THE PUB (1B)
3 Aerts Johan D9539 DE BEKKER (1A) Mark Dost D8503 DE BEKKER (1A)
3 Foelen Jonas D7772 HECHTEL TVC (2A) Kevin Poets D8714 JUST DER NEFFE (2A)
5 Rood Jean D9423 LES ANCETRES (1B) Francis Crisalli D4913 LES ANCETRES (1B)
5 NUYTS JURGEN D1217 WANHOOP UNITED (4A) DANIEL REYNS D7190 WANHOOP UNITED (4A)
5 Dermont Olivier D3410 DREE KC (1B) Andre Fets D3570 DREE KC (1B)
5 Holsbeek Bart D6394 BORUSSIA MEENSEL (1B) Sven Dereze D0342 BORUSSIA MEENSEL (1B)
9 Gielen Marcel D2034 THE LIONS 2 (3A) RIK THIJS D8323 THE LIONS 2 (3A)
9 Arron Patrick D9535 EL ROMANTICO'S (4C) GERRY HUVAERE D8654 EL ROMANTICO'S (4C)
9 Avermate Valentin D0139 TULPKE (1B) Claudio Musardo D0874 TULPKE (1B)
9 Bertels Thomas D7117 KATERFANATICS (1B) TIM LAVRYSEN D7215 KATERFANATICS (1B)
9 Appeltans Robby D2932 TEAM BOERENHOF (1B) Patrick Claeskens D5011 TEAM BOERENHOF (1B)
9 LORMANS KOEN D8962 DE AMIGOS (3B) Jens Martens D9170 DE AMIGOS (3B)
9 VAN REUSEL KRIS D0921 BARATEE (2C) BJORN DERUTTER D2814 BARATEE (2C)
9 Helven Theo D2092 SPORTS-BARR (2A) Benny Daens D2091 SPORTS-BARR (2A)
17 KAZALTZIS EMANUEL D0513 TULPKE (1B) Adolf Peters D4577 TULPKE (1B)
17 Bruyninckx Wesley D4516 EMMABOYS (2C) STEFAN VANGOSSUM D4003 EMMABOYS (2C)
17 Indestege Marc D0676 DIJKSTAMPERS (1B) Marnik Indestege D2832 DIJKSTAMPERS (1B)
17 Vandereyt Kevin D7914 DE GUDDEREERS (4B) Tim Roba D8160 DE GUDDEREERS (4B)
17 Vanbrabant Brecht D7840 DE BENGELTJES (1B) Rudy Boons D2442 DE VLESKES (3A)
17 Gelpkens Tommy D9571 HAUTEMSE KICKERS (4C) Jonathan Benne D9572 HAUTEMSE KICKERS (4C)
17 Dieu Frederic D9555 PDTG BAR ABAS (4B) Brandon Elen D9556 PDTG BAR ABAS (4B)
17 WEYENS BERT D7189 WANHOOP UNITED (4A) Frank Groffi D9152 WANHOOP UNITED (4A)
17 Gaziaux Jean-Claude D9419 PDTG PAEADOR (4B) Morgane Bada D9553 PDTG PAEADOR (4B)
17 Vanderstraeten Chris D9451 LIQUIDATORS (4B) Kristof Buto D3922 LIQUIDATORS (4B)
17 Kuypers Rik D2325 BEEJ NELIS (4A) Raf Smeets D0937 BEEJ NELIS (4A)
17 Monfort Lionel D9330 PDTG PAEADOR (4B) Vincent Cattoir D9507 PDTG PAEADOR (4B)
17 Jacobs Tony D9310 BALANJA (4B) Mike Rosseels D7692 BALANJA (4B)
17 Spadaro Enrico D9118 OS GELUK (4C) Mario Smets D9567 OS GELUK (4C)
17 Bloemen Nick D8767 JUST DER NEFFE (2A) Christiaan Hamal D8768 JUST DER NEFFE (2A)
             
Reeks 5            
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Eliaerts Randy D9182 DE BEKKER (1A) Jeroen Kutaydin D6752 DE BEKKER (1A)
2 LEMARCHAND WESLEY D7297 EL LOCO (1B) Steve Biets D4279 EL LOCO (1B)
3 Andelhofs Joel D2352 HECHTEL TVC (2A) Bennet Boons D8143 JUST DER NEFFE (2A)
3 Paraschos Georges D8043 REAL CHENAY KC (2B) CEDRIC COBUS D8555 REAL CHENAY KC (2B)
5 Br?ls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A) Michael Coppez D9421 PDTG BADASS (1A)
5 Allard Niko D2822 ALL STARS (1A) Tom Lemmens D6790 STAAFSJARELKES (1A)
5 Noben Johnny D1489 HUKSKE TVC (2B) Albert Sillen D0314 HUKSKE TVC (2B)
5 Henckens Nico D0696 RINABOYS (2A) Rudi Maes D0735 RINABOYS (2A)
9 Karaoba Mehmet D8931 REMIX (2B) Thierry Ney D4902 REMIX (2B)
9 Mathuvis Sven D1669 THE PUB (1B) Tom Claes D2462 THE PUB (1B)
9 SLEGERS LUVIC D9611 DE BEKKER (1A) MANFRED KOCH D9612 DE BEKKER (1A)
9 Wouters Benny D0233 THE BROTHERS (1A) Eddy Andries D3013 THE BROTHERS (1A)
9 Croughs Andy D6993 DE TUNGENER (4B) Dylan Valles D9544 DE TUNGENER (4B)
9 LAMBERT MICHAeL D4122 HALLEPOORT (3C) Marc Fallier D8445 HALLEPOORT (3C)
9 Deldime alain D9426 PDTG ROSTI (4B) Arber Paja D9428 PDTG ROSTI (4B)
9 Leppens Kris D2657 HET COMPLOT (2A) Wim Evens D0630 HET COMPLOT (2A)
17 Paul Alrik D9543 DE TUNGENER (4B) Peter Simons D9418 DE TUNGENER (4B)
17 Van Esch Priscilla D7056 ANNE'S CAFE (4C) Carolien Andries D7150 ANNE'S CAFE (4C)
17 Sergeys Fangio D9345 ANNE'S CAFE (4C) Renato MOLON D9593 ANNE'S CAFE (4C)
17 PREUD'HOMME bjorn D8252 BERGSHOTTERS (3C) RONNY THEYS D8548 THE WIZARDS (3C)
17 Minschart Johan D9270 BAKHUIS (4C) Frederik Goossens D9275 BAKHUIS (4C)
17 Prodan Koen D1112 TF STING (2A) Peter Raets D5400 TF STING (2A)
17 Lenskens Bart D2353 HET COMPLOT (2A) Thomas Gonnissen D2654 HET COMPLOT (2A)
17 Charlier Philippe D9422 REMIX (2B) Dominique Milazzo D9294 REMIX (2B)
17 Vranken Kenneth D2935 LIQUIDOSHOOTERS (2B) Eugene Hubrechts D6316 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
17 Crabbe Jens D4869 EL LOCO (1B) Cedric Vandermeeren D6893 EL LOCO (1B)
17 Dreesen Martijn D8452 THE STONE PITTERS (4A) Ramses Dreesen D8453 THE STONE PITTERS (4A)
17 VAN UYTSEL IVO D3431 MOKKEBOYS (2C) Bruno Moens D5193 MOKKEBOYS (2C)
17 Franssens Bram D8483 DE MENNEKES (4B) Wesley Heeren D2577 DE MENNEKES (4B)
17 CLAES PETER D0208 DE TUNGENER (4B) Timmy Roosen D7885 DE TUNGENER (4B)
17 Claes Christoffe D4544 THE CREW (2B) Jean-Paul Pavan D0114 THE CREW (2B)
17 Peeters Ronny D6281 TF STING (2A) Steven Wysevelde D9056 STAAFSJARELKES (1A)
             
Reeks 6            
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A) Ryan Timmers D6685 ALL STARS (1A)
2 Valleri Thomas D2494 STAAFSJARELKES (1A) Jitse Goyens D9058 STAAFSJARELKES (1A)
3 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A) Mario Simons D9610 ALKSTARS FC (3B)
3 Houbrechts Carlo D3211 THE CREW (2B) Rocky Gielen D3492 THE CREW (2B)
5 De L'arbre Michel D3668 DEN DIJK KC (3A) Jean-pierre Thyssen D3667 DEN DIJK KC (3A)
5 Livet Pascal D7921 REMIX (2B) Robert Bodson D4905 REMIX (2B)
5 Paesen Xavier D2670 THE PUB (1B) Peter Verhaeren D4370 THE PUB (1B)
5 Willems Raf D0762 THE PUB (1B) Robin Walewijns D6227 THE PUB (1B)
9 FONTAINE CARLOS D5777 GALACTICOS (2C) WILLEM GOEDHUYS D7604 GALACTICOS (2C)
9 Reniers Dieter D7569 BERGSHOTTERS (3C) Chris Meeus D9574 BERGSHOTTERS (3C)
9 Willegems Timmy D8048 BARATEE (2C) Frederic Van Eyck D6578 BARATEE (2C)
9 Yilmaz Kenan D4928 L'UNION (1B) Osman Yilmaz D4910 L'UNION (1B)
9 Flossy Jente D7704 ULTRA'S (2B) JIM MARTENS D8540 ULTRA'S (2B)
9 Vaes Tom D5229 DE VLESKES (3A) Rudi Smets D6829 DE VLESKES (3A)
9 Vastmans Bart D8079 ALL STARS (1A) Stijn Luyckx D8446 DE BENGELTJES (1B)
9 Govaerts Kevin D0745 BORUSSIA MEENSEL (1B) Bas Moorkens D8991 BORUSSIA MEENSEL (1B)
17 COLSON MICHAEL D4646 HUKSKE 05 ('t) (3B) Steven Vangelooven D9462 INFINITEAM (4A)
17 Blomme Jeroen D7171 NT34 (3B) Wesley Akin D7041 NT34 (3B)
17 Panis Erwin D9548 INFINITEAM (4A) Jimmy Nijs D9506 INFINITEAM (4A)
17 Marcotti David D0303 TF STING (2A) Joseph Rybezynski D1110 TF STING (2A)
17 LUYCKX JOERI D6646 DE MENNEKES (4B) Andy Foriers D8228 DE MENNEKES (4B)
17 Schiffers Monique D9193 HET 2DE COMPLOT (3A) Frank Lenaerts D6798 HET 2DE COMPLOT (3A)
17 VANDERSTEEN ROCKY D4124 TREFFERS TIENEN (4C) NICK MACHIELS D8643 TREFFERS TIENEN (4C)
17 Vullo Marco D9061 KIVOILA (4B) Jolien Swinnen D9389 KIVOILA (4B)
17 Rogmans Wim D5870 DEN IJZER (2C) Petro Loockx D8202 DEN IJZER (2C)
17 Geurts David D1350 HET ZWUMBAD (3B) SANDY JANS D3786 HET ZWUMBAD (3B)
17 Klaasse Leon D9171 HILDABOYS (4B) Lizette Klasse D9157 HILDABOYS (4B)
17 Steenaerts Francis D8822 BIERHOFBOYS (4A) BJ?RN SMEETS D8562 BIERHOFBOYS (4A)
17 Ramakers Vincent D7166 PDTG BADASS (1A) Giovanni Sutera D6918 PDTG BADASS (1A)
17 Hamblok Lorenz D6206 MARIOSHOOTERS (1A) Amandio Nunes D0231 MARIOSHOOTERS (1A)
17 BRINGMANS STEFAN D8301 NEPTUNUS (2B) Roy Bringmans D8447 NEPTUNUS (2B)
 
Vandenbemden Kenny kampioen "Open enkel" 12-10-2018

Vandenbemden Kenny Kampioen "Open enkelspel" 2018.

 

  Kampioenschappen regio Oost   Open enkelspel 12,10,2018
  Finale    
1 Vandenbemden Kenny D5000 ALL STARS (1A)
2 Timmers Ryan D6685 ALL STARS (1A)
3 Crabbe Jens D4869 EL LOCO (1B)
4 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A)
5 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A)
  Andries Eddy D3013 THE BROTHERS (1A)
  Vranken Kenneth D2935 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
  Vanbrabant Brecht D7840 DE BENGELTJES (1B)
9 Andelhofs Joel D2352 HECHTEL TVC (2A)
  Deldime Didier D4932 PDTG BADASS (1A)
       
Reeks 1      
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A)
2 Claeskens Peter D4306 ALL STARS (1A)
3 Indestege Marc D0676 DIJKSTAMPERS (1B)
3 TEUCHIE MIKE D7333 DEN DRIES (4B)
5 Dereze Sven D0342 BORUSSIA MEENSEL (1B)
5 CLEEREN JOERI D5539 POEIKES (1A)
5 MELLAERTS DAVID D3644 THE WIZARDS (3C)
5 Sideris Georges D5869 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Christoffels Gilbert D0052 HUKSKE TVC (2B)
9 MOSSELMANS DIMITRI D2809 DE KOEIMET (4C)
9 Schroyen Lionell D2184 SJACHT TWIE (2A)
9 Vanhamel Davy D6922 BIERHOF TVC (2C)
9 demiraj DRITERO D9608 LES BONS COPAINS KC (3B)
9 Paraschos Georges D8043 REAL CHENAY KC (2B)
9 Coppez Michael D9421 PDTG BADASS (1A)
9 MANSHOVEN JOHAN D0782 DE PEGASUS (4C)
17 Honinx Rene D0310 COSMOS (2B)
17 Bada Morgane D9553 PDTG PAEADOR (4B)
17 REKOMS ANN D3868 OS GELUK (4C)
17 Vandormael Robby D8148 HAUTEMSE KICKERS (4C)
17 De Hondt Ludo D0367 DE GROENTJES (2B)
17 Ceuleers Kenneth D0264 DE PLATZ (3C)
17 Comhair Herwig D9222 DE AMIGOS (3B)
17 Tasdemir Kadir D7525 THE PUB (1B)
17 Housen Rob D2232 THE LIONS 2 (3A)
17 Fiddelaers Mattias D6647 TOM-AAT FC (4A)
17 Philtjens Tommy D9412 KICKSTAMPERS (3B)
17 Wysevelde Steven D9056 STAAFSJARELKES (1A)
17 GIELEN MARK D8349 ALKSTARS FC (3B)
17 Cuypers Kevin D6719 GALACTICOS (2C)
       
Reeks 2      
1 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A)
2 Lemmens Tom D6790 STAAFSJARELKES (1A)
3 Vande Reyd Tim D8482 SPORTS-BARR (2A)
3 Verluyten Tom D6167 CAFEEKE ('t) (2C)
5 Peetersille Aurelien D4811 HOFBOYS (2C)
5 Br?ls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A)
5 Cosemans Arno D9579 DEN DRIES (4B)
5 Muller Kevin D8957 ALKSTARS FC (3B)
9 Houtmeyers Rob D2605 KICK OFF HALEN (1B)
9 Noben Jozef D0147 SPARCOS (3B)
9 TIMMERS NATASJA D8337 DE BENGELTJES (1B)
9 Bertels Johnny D5537 THE LIONS 2 (3A)
9 Vandenberg Niels D8434 DE KOEIMET (4C)
9 SCHEPERS JOHNY D1105 DE PEGASUS (4C)
9 COBUS CEDRIC D8555 REAL CHENAY KC (2B)
9 Lenaerts Marc D7032 TOM-AAT FC (4A)
17 Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (2C)
17 Budo Jorg D6770 POEIKES (1A)
17 Leurs Patrick D8097 CARRERA TVC (2A)
17 De Valck Rob D7779 DEN IJZER (2C)
17 Hrebak Christiaan D0843 SH LUMMEN (2C)
17 Keller Florian D9596 HAUTEMSE KICKERS (4C)
17 VANORBEEK LUDO D8532 KICKSTAMPERS (3B)
17 DERUTTER BJORN D2814 BARATEE (2C)
17 Nijssen Eddy D1745 WST (2B)
17 LORMANS KOEN D8962 DE AMIGOS (3B)
17 Stroobants Sylvia D2783 DE PLATZ (3C)
17 Carolus Guido D0311 COSMOS (2B)
17 Spadaro Enrico D9118 OS GELUK (4C)
17 Monfort Lionel D9330 PDTG PAEADOR (4B)
       
Reeks 3      
1 Andries Eddy D3013 THE BROTHERS (1A)
2 Harings Jeroen D7577 SPORTS-BARR (2A)
3 Evrard Michael D9223 EL ROMANTICO'S (4C)
3 Cappa Ben D8868 BIERHOF TVC (2C)
5 BAERTEN GUIDO D1126 SMIDJEBOYS (3B)
5 Bloemen Nick D8767 JUST DER NEFFE (2A)
5 Stas Marc D3840 TALLEKES TVC (4B)
5 GOOSSENS NIELS D4085 SHARPHILLBOYS (4C)
9 Michelakis Evangelos D0071 HUKSKE TVC (2B)
9 Dreesen Martijn D8452 THE STONE PITTERS (4A)
9 Knapen Pascal D6395 KICK OFF HALEN (1B)
9 Dieu Frederic D9555 PDTG BAR ABAS (4B)
9 Hauman Dany D6990 NT34 (3B)
9 Haesen Gert D2090 KAFEEKE ('t) (4A)
9 VANDERWEYEN MAARTEN D7366 DE KOEIMET (4C)
9 Degeest Gert D7503 BORUSSIA MEENSEL (1B)
17 Smedts Lesley D9381 ANGLO-BOWLING (4C)
17 Van Erdeweghe Benny D3635 LOEKABOYS (4C)
17 Swennen Ronny D5894 CAFE COMM (3B)
17 Deldime alain D9426 PDTG ROSTI (4B)
17 Smets Mario D9567 OS GELUK (4C)
17 Merken Francis D0475 SPARCOS (3B)
17 Paque Dimitri D5073 WST (2B)
17 Vits Ruben D8892 BARATEE (2C)
17 Panis Tim D8219 DE PEGASUS (4C)
17 Vranken Stijn D8145 DE MENNEKES T-W (2C)
17 Cuppens Frank D5503 SONJATEAM (4A)
17 Rood Jean D9423 LES ANCETRES (1B)
17 Cahay Steven D9606 REAL CHENAY KC (2B)
17 Janssen Eddy D0313 DE BONGERD (3A)
       
Reeks 4      
1 Crabbe Jens D4869 EL LOCO (1B)
2 Janssens Jurgen D5858 MOKKEBOYS (2C)
3 VAN REUSEL KRIS D0921 BARATEE (2C)
3 Boeckaerts Kenny D4206 HOFBOYS (2C)
5 Dermont Olivier D3410 DREE KC (1B)
5 Hannot Fabrice D9233 EL ROMANTICO'S (4C)
5 Langenaken Geert D3872 OS GELUK (4C)
5 Verkissen Wesly D6293 SNOOKER SPORTS (2A)
9 SMEETS BJ?RN D8562 BIERHOFBOYS (4A)
9 Verheyden Kristof D2245 DE KRING (3C)
9 Luyckx Stijn D8446 DE BENGELTJES (1B)
9 Preudhomme Georges D9513 PDTG BAR ABAS (4B)
9 Kutaydin Jeroen D6752 DE BEKKER (1A)
9 Dreesen Ramses D8453 THE STONE PITTERS (4A)
9 Vanderstukken Tim D4488 KICK OFF HALEN (1B)
9 GOOSSENS JIRI D8345 SHARPHILLBOYS (4C)
17 Livet Pascal D7921 REMIX (2B)
17 Sillen Albert D0314 HUKSKE TVC (2B)
17 Smekens Seppe D8497 DE MENNEKES T-W (2C)
17 Aengeveld Stefan D5141 SONJATEAM (4A)
17 Lenaerts Frank D6798 HET 2DE COMPLOT (3A)
17 Maka Leopold D4895 LES ANCETRES (1B)
17 Paja Arber D9428 PDTG ROSTI (4B)
17 Janssen Edwin D5532 DE MANNE (2A)
17 Ciavarro Maurizio D9087 OUTSIDERS (3A)
17 CAMPS STEFAN D1875 BUITING UNITED (3A)
17 VOETS VALENTIN D0537 CAFE COMM (3B)
17 De Ruymaeker Ralf D9380 ANGLO-BOWLING (4C)
17 SCHOEMANS HUGO D0637 KAFEEKE ('t) (4A)
17 Bodson Robert D4905 REMIX (2B)
17 Panis Erwin D9548 INFINITEAM (4A)
       
Reeks 5      
1 Andelhofs Joel D2352 HECHTEL TVC (2A)
2 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (1A)
3 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A)
3 JANS SANDY D3786 HET ZWUMBAD (3B)
5 Gorjan Jimmy D6552 SNOOKER SPORTS (2A)
5 THIJS STEFAN D1971 DE GUDDEREERS (4B)
5 Wustenberghs Davy D5956 KICK OFF HALEN (1B)
5 Pauly Jeroen D9433 HET 2DE COMPLOT (3A)
9 Artois Yoo Chan D7586 HOFBOYS (2C)
9 Groven Dominique D4891 LES BONS COPAINS KC (3B)
9 VANGILBERGEN GEERT D1333 DE KNOKKERS (3C)
9 Boets Stefan D0714 DE MANNE (2A)
9 BARSI DAVY D8620 EL LOCO (1B)
9 Dermont Frederik D4338 DREE KC (1B)
9 Dezan Alain D9094 PDTG BAR ABAS (4B)
9 Paul Alrik D9543 DE TUNGENER (4B)
17 Vanderwielen Patrick D2711 BARKY'S (3B)
17 Vanwesemael Jonathan D7827 KATERFANATICS (1B)
17 Heeren Wesley D2577 DE MENNEKES (4B)
17 WEYENS BERT D7189 WANHOOP UNITED (4A)
17 Monami Amaury D9552 PDTG ROSTI (4B)
17 Smeers Frank D3212 ULTRA'S (2B)
17 Bouwens Danny D2968 BUITING UNITED (3A)
17 Oost Ricky D6713 OUTSIDERS (3A)
17 Janssens Robe D9532 MOKKEBOYS (2C)
17 Hanssen Rick D9187 DE BEKKER (1A)
17 GOLSTEYN WIM D8561 BIERHOFBOYS (4A)
17 Simon Jan D7038 TALLEKES TVC (4B)
17 Jossa Steven D9403 BLACK BETTY FC (4C)
17 ALLARD LUDOVIC D9405 EL ROMANTICO'S (4C)
       
Reeks 6      
1 Vranken Kenneth D2935 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
2 Aerts Ben D5531 HET COMPLOT (2A)
3 Biets Steve D4279 EL LOCO (1B)
3 Loockx Dennis D8973 GALACTICOS (2C)
5 Rijken Gunther D7732 THE SHOOTERS (2A)
5 Croughs Andy D6993 DE TUNGENER (4B)
5 REYNS DANIEL D7190 WANHOOP UNITED (4A)
5 Jacobs Michael D0797 BLACK BETTY FC (4C)
9 Dumoulin Cedric D7764 DE KNOKKERS (3C)
9 Bouvin Ernst D3179 DREE KC (1B)
9 Meeus David D8127 SNOOKER SPORTS (2A)
9 Meulders Wesley D9538 DEN ENGEL DIEST (3C)