login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Punten Kampioenschap meegeteld on line !!!!! 26-04-2016

De punten behaald door aanwezigheid op de "Kampioenschappen van Regio oost" zijn meegeteld in het algemeen klassement en staan on line.

Les points obtenus par la présence sur les « Championnats de la Région Orientale » sont comptés dans le classement général et sont en ligne.

 
Uitslagen inhaalwedstrijden 24-04-2016

Kempioen Kumtich neemt de leiding door winst in uitgestelde wedstrijd.

==========================================================

Vangilbergen-Pans (4/8); Timmermans –Savonet (2/6) en Degeest-Budenaerts (6/6) kwamen super gemotiveerd aan de aftrap tegen The Spikers uit Tienen. Voor hen stond er de eerste plaats in het klassement op het spel op twee speeldagen van het einde van de competitie.  Pille-Deruyter (2/6) ; Wilquet-Vandormael (4/6) en Nolmans-Deloose (0/6) konden in de eerste 4 wedstrijden nog gelijke tred houden maar moesten vanaf dan definitie de rol lossen. In de drie daropvolgende partijen namen de jongens van Kempioen alle twijfel weg.

 

Inhaalwedstrijden op 22/04/2016.

============================

Wedstrijden

Van

13/11/2015         3A          Hentse Kleppers  - In de Oude Tijd   7/11            

29/01/2016         3B           Sidekicks  - De mennekes           15/3

                               3D          Farao  - Ponderosaboys                               18/0

                               3D          Dorpscafe  - De Zwik                     4/14

5/02/2016           2B           De Groentjes  - Union Beyne    9/9

3A          Desecraters – The Lions 2           7/11

26/02/2016         3A          Compromis – De Vleskes            7/11

                               4D          De Mennenkes TW – Rate          18/0

                               4D          The Spikers – Kempioen              6/12

4/03/2016           2B           Cosmos – Barca Beyne                 8/10

3A          The Mood  - De Bongerd             10/8

                               3D          De Kloemp – Chaos                       6/12

                               3C           Neptunus – JHK                                              18/0

                               4B           Chiringiuto – L’angolo                   6/12

                               4E            Nineballe sjotters  -Sjarhillteam 11/7

11/03/2016         2C           Dree KC  - Baccara                          16/2

                               3C           Zatsiky  -  Benfica Beyne              11/7

                               4B           Outsiders – Wanhoop                  15/3

                               4E            Bierhofboys -  Nine Balle sjotters 8/10

8/04/2016           3B           Bierhofboys tvc -  ’t Stiemerke 12/6

                               3B           Den hoeseler -  Het Hukske       10/8      

                               4A          TOS  -  Hentse Trappers                               7/11

15/04/2016         4E            Engelboys AV  -  ’t Katerke         13/5

 
Programma Kampioenschap van BelgiŽ 2015.2016 20-04-2016

Kampioenschappen van BELGIË

 

 

2015 -  2016

In zaal “ De Populier “

Populierenhoeve 22

2240 Zandhoven

Inlichtingen via 0473/80.10.15 (Joe) en 0473/80.10.16 (Gino)

Zaterdag 11 juni 2016

 

14u

Open Dubbel

16u

Open Enkel

18u

Gemengd

Veteranen Enkel & Dubbel

Zondag 12 juni 2016

13u

Beker van België

2e Afdeling Dubbel

14u

3e Afdeling Dubbel

16u

2e Afdeling Enkel

17u

3e Afdeling Enkel

Zaterdag 18 juni 2016

 

13u

4e Afdeling Dubbel

14u

1e Afdeling Dubbel

Dames Dubbel

16u

4e Afdeling Enkel

17u

1e Afdeling Enkel

Dames Enkel

Zondag 19 juni 2016

Belgisch Interclub (inschrijving Gratis)

Inschrijving : 5€ per persoon, per discipline (tafels staan VRIJ)

 Iedere speler die aangesloten is bij een ploeg die valt onder C.B.K.-NATIONAAL kan deelnemen

aan de Kampioenschappen van België.

OPGELET: Lidkaarten verplicht en er wordt gespeeld volgens de RANKING op je lid- of clubkaart

Er wordt gespeeld op 16 Jupiters

 

 

I. BEKER v. BELGIE  CBK

                 

Zondag 12 juni 2016.

                 

Kwart finale (A1)

13u

ANTW. A.T.C.

vs

W.VL. VTB

 

Grote finale

19u

winnaar C1

vs

winnaar C2

Kwart finale (A2)

13u

ANTW. C.B.K.

vs

F.B.F.T.A.

 

         

Kwart finale (B1)

16u

O.VL.TROV

vs

REG.OOST.

 

Kleine finale

19u

verliezer C1

vs

verliezer C2

Kwart finale (B2)

 

BYE

vs

BYE

 

         
                     

Halve finale (C1)

16u

winnaar A1

vs

winnaar A2

 

         

Halve finale (C2)

 

winnaar B1

 

BYE

 

         
                     
                     

II. INTERCLUB  CBK

                   

Zondag 19 juni 2016.

                 

Afdeling 1

                   

Kwart finale (A1)

13u

F.B.F.T.A.

vs

W.VL. VTB

 

Grote finale

19u

winnaar C1

vs

winnaar C2

Kwart finale (A2)

13u

ANTW. C.B.K.

vs

ANTW. A.T.C.

 

         

Kwart finale (B1)

16u

REG.OOST.

vs

O.VL.TROV

 

Kleine finale

19u

verliezer C1

vs

verliezer C2

Kwart finale (B2)

 

BYE

vs

BYE

 

         
                     

Halve finale (C1)

16u

winnaar A1

vs

winnaar A2

 

         

Halve finale (C2)

16u

winnaar B1

 

BYE

 

         
                     
                     

Afdeling 2

                   

Kwart finale (A1)

13u

O.VL.TROV

vs

F.B.F.T.A.

 

Grote finale

19u

winnaar C1

vs

winnaar C2

Kwart finale (A2)

13u

ANTW. C.B.K.

vs

W.VL. VTB

 

         

Kwart finale (B1)

16u

ANTW. A.T.C.

vs

REG.OOST.

 

Kleine finale

19u

verliezer C1

vs

verliezer C2

Kwart finale (B2)

 

BYE

vs

BYE

 

         
                     

Halve finale (C1)

16u

winnaar A1

vs

winnaar A2

 

         

Halve finale (C2)

16u

winnaar B1

 

BYE

 

         
                     
                     

Afdeling 3

                   

Voorronde (A1)

13u

ANTW. A.T.C.

vs

REG.OOST.

 

Grote finale

19u

winnaar A2

vs

winnaar A3

                     

Halve finale (A2)

16u

ANTW. C.B.K.

vs

W.VL. VTB

 

Kleine finale

19u

verliezer A2

vs

verliezer A3

Halve finale (A3)

16u

O.VL.TROV

vs

winnaar A1

 

         
                     
                     

Afdeling 4

                   

Voorronde (A1)

13u

W.VL. VTB

vs

REG.OOST.

 

Grote finale

19u

winnaar A2

vs

winnaar A3

                     

Halve finale (A2)

16u

O.VL.TROV

vs

ANTW. C.B.K.

 

Kleine finale

19u

verliezer A2

vs

verliezer A3

Halve finale (A3)

16u

ANTW. A.T.C.

vs

winnaar A1

 

         
                     
                     

TROV = Tafelvoetbal Regio Oost-Vlaanderen.

           
 
Kampioenschappen Dubbelspel per ranking 25-03-2016

 

Terneus-Kempeneers ; Vandenbemden-Haesevoets ; Wustenberghs-Lambert ; Deblier-Goyes en Thielens-Misotten mogen zich de nieuwe kampioenen noemen 2016.

===============================================================================

In de strijd voor ranking 1 kampioen was de finale een echte triller. Gelijk opgaand en beurt om beurt scoren, was het concept. En paar missers van Alain Windmolders op het einde van de rit werd hem fataal al werd de overwinning met het kleinste verschil afgesloten. Johnny Meurmans en topspeler David Eerdekens sneuvelden in hun eerste wedstrijd, wat vele met verbazing sloeg. Meurmans aan de zijde van Cochet snevelde tegen Govaerts-Thielens en Eerdekens-Knoops lieten het afweten tegen Cuciarre-Valeri.

Bij ranking 2 was de wedstrijd tussen Vranken-Mistten en Goosens-Bruyninckx in de finale van van der reeks voor het ticket van de finalereeks erg opmerkelijk. Op een 10-10 stand kreeg Kenneth Vranken de bal in de voorlijn en knalde zo ontzettend hard op het piket dat deze terug carambolde in het eigen doel. Kenny Vandenbemden  aan de zijde van Patrick Haesevoets zich opmerken als een waardige opvolger van papa Freddy.

In de finale ranking 3 toonden Wustenberghs-Lambert een duidelijk overwicht op Vanlangendock-Zentjens.

Hendrickx Laisy bewees dat ook de vrouwen hun mannetje kunnen staan door in de finale van ranking 4 aan de zijde van Jurgen Vanhoutven. Hier waren het Jitse Goyens en Kenneth Deblier die de meeste efficiëntie aan de dag legden.

In het dubbelspel “Dames” haalde Samira Thielens de dubbelslag thuis.  Vorige vrijdag pakte zij de titel in het “Enkelspel” en dit keer was het aan de zijde van Nele Misotten. Dat de vrouwen in opmars zijn laat geen twijfel mogelijk en bewijzen de prestaties in deze kampioenschappen.

 

  Kampioenschap regio Oost "Dubbelspel" per ranking  Wellen 25,03,2016    
             
  Ranking 1          
  Finale          
1 Kempeneers Benny D3182 MIKE-BOYS (1A) Steve Terneus D6614 ALL STARS (1A)
2 Windmolders Alain D3774 DUNGELEERS (1A) Kenan Yilmaz D4928 PDTG DE EBURONEN (1A)
3 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A) Geoffrey Ney D4903 BANZAI (1A)
             
  Reeks 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Kempeneers Benny D3182 MIKE-BOYS (1A) Steve Terneus D6614 ALL STARS (1A)
2 Verjans David D5264 MARIOBROTHERS (1A) Tommy Ignoul D6242 TF STING (2C)
3 Sideris Georges D5869 OPTIMUS (1A) Lorenz Hamblok D6206 HET HUKSKE (3B)
3 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A) Johnny Meurmans D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
5 Steegen Johnny D0562 BELGIEKSKE (2C) Erwin Ten Berge D0166 BELGIEKSKE (2C)
5 Timmers Ryan D6685 ALL STARS (1A) Nico Willekens D0858 ALL STARS (1A)
5 Loockx Rob D7573 'T VERVOLG (1A) Stef Fierens D6760 BOERENHOF (2D)
5 Goossens Kjel D1428 'T VERVOLG (1A) Stefan Plu D1985 'T VERVOLG (1A)
9 BAERTEN GUIDO D1126 JOHNNYBOYS (2B) Marco Falone D8067 VINI'S (1A)
9 LAVRYSEN TIM D7215 MARIOBROTHERS (1A) Thomas Bertels D7117 MARIOBROTHERS (1A)
9 Seronvalle Ingmar D2409 POEIKES (1A) Johan Pipeleers D2315 POEIKES (1A)
9 Riti Carlo D8092 VINI'S (1A) Eddy Andries D3013 DUNGELEERS (1A)
9 Ruiz Miguel D5822 PDTG DE EBURONEN (1A) Edward Oostens D0917 PDTG DE EBURONEN (1A)
9 Govaerts Kevin D0745 OPTIMUS (1A) Samira Thielens D2853 OPTIMUS (1A)
9 Peeters Marjolein D2777 HET COMPLOT (2A) Stefan Elen D1955 THE TITANS (1A)
9 Paesen Stijn D2671 VINI'S (1A) Stijn Schops D2676 VINI'S (1A)
17 Remels Dimitri D4606 O.D.T. KC (2B) SACHA KEMPENEERS D4745 ()
17 Rom Werner D2179 CASINOBOYS (2D) ANDY BOON D7157 CASINOBOYS (2D)
17 Mortelmans Jan D3680 THE TITANS (1A) Tim Vanderstukken D4488 KICK OFF DIEST (2D)
  Reeks 2          
1 Windmolders Alain D3774 DUNGELEERS (1A) Kenan Yilmaz D4928 PDTG DE EBURONEN (1A)
2 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A) Geoffrey Ney D4903 BANZAI (1A)
3 CLEEREN JOERI D5539 POEIKES (1A) Jimmy Meurmans D2341 POEIKES (1A)
3 Bartholomevis Raf D4167 THE TITANS (1A) Tom Verluyten D6167 THE TITANS (1A)
5 Christoffels Gilbert D0052 COSMOS TVC (2B) PATRICK RENIER D0972 COSMOS TVC (2B)
5 Laermans Kevin D2667 EMMABOYS (2C) Sven Appeltans D4104 MARIOBROTHERS (1A)
5 Grauls Wim D3766 VINI'S (1A) Geert Mordant D2317 POEIKES (1A)
5 Valleri Thomas D2494 BAZAARSJARELKES (3A) Kevin Cucciarre D2013 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Deldime Didier D4932 MARIOBROTHERS (1A) Vitor Guerreiro D4933 THE TITANS (1A)
9 Vierendeels Wesley D5909 THE TITANS (1A) Amandio Nunes D0231 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Bamps Marco D3611 MIKE-BOYS (1A) Herman Hendrickx D3513 MIKE-BOYS (1A)
9 Hubrechts Eugene D6316 PDTG DE EBURONEN (1A) Raoul Van De Biggelaar D6890 PDTG DE EBURONEN (1A)
9 Tesseur Tony D3045 O.D.T. KC (2B) Gianni Meacci D6989 MARILYNE UNITED KC (2B)
9 Joris Gert D3607 DREE KC (2C) Tim Bellen D1398 DREE KC (2C)
9 Wouters Benny D0233 MARIOBROTHERS (1A) Halil Eryigit D4462 THE TITANS (1A)
9 Engin Mustafa D0663 PORKY'S (2C) Kerim Engin D0898 VINI'S (1A)
17 Sterckx Gerry D5970 'T VERVOLG (1A) Pedro Van Uffelen D2306 'T VERVOLG (1A)
17 Eerdekens David D0604 MARIOSHOOTERS (1A) Bart Knoops D0603 MARIOSHOOTERS (1A)
             
  Ranking 2          
  Finale          
1 Kenny Vandenbemden D5000 BOERENHOF (2D) Haesevoets Patrick D5485 BOERENHOF (2D)
2 Budo Jorg D6770 DUNGELEERS (1A) Jo Struyven D0783 BOERENHOF (2D)
3 Goossens Kenny D7513 KICK OFF DIEST (2D) THOMAS BRUYNINCKX D7203 PROBLEMATICS (2D)
             
  Reeks 1          
1 Goossens Kenny D7513 KICK OFF DIEST (2D) THOMAS BRUYNINCKX D7203 PROBLEMATICS (2D)
2 Vranken Kenneth D2935 O.D.T. KC (2B) Nele Missotten D4592 PZN (2B)
3 Nicolosi Giuseppe D4823 BARCA BEYNE (2B) Eric Dumont D4900 BARCA BEYNE (2B)
3 GENNE DANNY D0672 HUKSKE 05 ('t) (3B) LUC GIELKENS D0950 HUKSKE 05 ('t) (3B)
5 Biets Steve D4279 O.D.T. KC (2B) Jens Crabb D4869 O.D.T. KC (2B)
5 Lambert Yann D4307 DEN DOX (3D) Koen Cornelis D2203 OPTIMUS (1A)
5 Duchateau Pascal D3462 BEGGY BOYS (3C) Stefanie Meyen D7916 BEGGY BOYS (3C)
5 Leppens Kris D2657 HET COMPLOT (2A) WOUTER CLAEYS D3697 HET COMPLOT (2A)
9 Knapen Pascal D6395 KICK OFF DIEST (2D) Lorenzo Roebroeck D6986 KICK OFF DIEST (2D)
9 Delvaux Philippe D4879 MARILYNE UNITED KC (2B) Michael Silva-Urbanzyk D4937 MARILYNE UNITED KC (2B)
9 Delcommune Marcel D7787 UNION BEYNE (2B) Jean Musso D4909 UNION BEYNE (2B)
9 Claeskens Patrick D5011 BOERENHOF (2D) Joel Dessart D0890 O.D.T. KC (2B)
9 Claes Tom D2462 NAPOLEON (2C) Sven Mathuvis D1669 NAPOLEON (2C)
9 Luyckx Stijn D8446 ALL STARS (1A) Bart Vastmans D8079 ALL STARS (1A)
9 De L'arbre Michel D3668 TERMOLEN (2C) Jean-pierre Thyssen D3667 TERMOLEN (2C)
9 Hanssens Jimmy D6192 HOFBOYS (2D) Kristof Meurrens D6149 HOFBOYS (2D)
17 VALVEKENS DALEY D7347 SHARPHILLBOYS (2D) Robby Verbinnen D2990 TVC 82 (2D)
17 Denhaen Wim D6554 HOFBOYS (2D) Johnny Meyers D5833 IN DEN OUDEN TIJD (3A)
17 Luyckx Kurt D1680 SH LUMMEN (2C) Nico Luyckx D0102 SH LUMMEN (2C)
17 Uyttebroeck Jan D2604 DEN OKS (2D) Rob Houtmeyers D2605 KICK OFF DIEST (2D)
17 VANBRABANT GERRY D4793 MIKE-BOYS (1A) WESLEY LEMARCHAND D7297 MIKE-BOYS (1A)
17 Vuurstaek Bertho D0693 SNOOKER TEAM 2000 (2A) Rudi Schuermans D2372 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
             
  Reeks 2          
1 Budo Jorg D6770 DUNGELEERS (1A) Jo Struyven D0783 BOERENHOF (2D)
2 BOUSHABA TAREK D8557 BARCA BEYNE (2B) Raymond Massa D6965 BARCA BEYNE (2B)
3 Verkissen Wesly D6293 SNOOKER SPORTS (2A) Marc Steuperaert D8168 SNOOKER SPORTS (2A)
3 Oliveri Yannick D4916 MARILYNE UNITED KC (2B) Francis Jacquemin D4919 MARILYNE UNITED KC (2B)
5 Harper Jonathan D4036 POEIKES (1A) S?ren Budo D6871 POEIKES (1A)
5 Claes Dirk D2647 EMMABOYS (2C) Wesley Bruyninckx D4516 EMMABOYS (2C)
5 Clerx Patrick D3782 THE CREW (2B) Jean-Paul Pavan D0114 THE CREW (2B)
5 Claes Christoffe D4544 THE CREW (2B) Michael Renaers D3863 THE CREW (2B)
9 Hermans Kristof D5882 DE GROENTJES (2B) Jurgen Latet D5888 DE GROENTJES (2B)
9 Castagnetti Giovanni D4667 SPARTA-TONGEREN (3C) Isabelle Da Conceicao D8859 PDTG ROSTI (4C)
9 Vandormael Danny D2610 THE SPIKERS (4D) Benedikt Wiliquet D4536 THE SPIKERS (4D)
9 Cardinaels Kurt D0301 THE LUCKY BOYS (2A) Kim Royakkers D2124 THE LUCKY BOYS (2A)
9 Verhees Jo D7939 CAFEEKE ('t) (2A) Dennis Peeters D2839 CAFEEKE ('t) (2A)
9 Dumont Samuel D3894 DREE KC (2C) Ernst Bouvin D3179 DREE KC (2C)
9 Maes Rudi D0735 RINABOYS (2A) Nico Henckens D0696 RINABOYS (2A)
9 Thijs Stefan D1956 PZN (2B) Jo Smets D1545 PZN (2B)
17 VRANKEN MIKE D7209 SPORTS-BAR (2C) Bert Slenders D8933 COMPROMIS (3A)
17 Poelmans Peter D1685 PAALSCHOTTERS (2C) Davy Vanwetswinkel D1219 PAALSCHOTTERS (2C)
17 VAN RYMENANT GLENN D5741 TVC 82 (2D) Nick Hautekees D2510 TVC 82 (2D)
17 Mussen Tim D5255 PORKY'S (2C) Tommy Scherman D2712 PORKY'S (2C)
17 Carolus Guido D0311 COSMOS (2B) Andre Machiels D0305 COSMOS (2B)
17 Penxten Koen D3302 O.D.T. KC (2B) Sven Dereze D0342 HOFBOYS (2D)
             
  Reeks 3          
1 Haesevoets Patrick D5485 BOERENHOF (2D) Kenny Vandenbemden D5000 BOERENHOF (2D)
2 Dermont Frederik D4338 DREE KC (2C) Olivier Dermont D3410 DREE KC (2C)
3 Mathei Nicky D4765 BEGGY BOYS (3C) Stephane Remouchamps D6794 MARILYNE UNITED KC (2B)
3 SMULDERS MICHAEL D7181 BAZAARSJARELKES (3A) Nick Peeten D8071 HENTSE SHOOTERS (2A)
5 CLYGNET STEVEN D6400 PROBLEMATICS (2D) Eddy Buelens D2493 PROBLEMATICS (2D)
5 Poelmans Nico D1816 DE RUUSKETEERS (2A) Maarten Smeets D5704 DE RUUSKETEERS (2A)
5 Breesch Kevin D4730 LIQUIDOSHOOTERS (3C) Gianni Schuurmans D7582 LIQUIDATORS (3C)
5 CRISPEYN JIRI D7344 GALACTICOS (2D) Kevin Cuypers D6719 GALACTICOS (2D)
9 Sutera Giovanni D6918 BARCA BEYNE (2B) Vincent Ramakers D7166 BARCA BEYNE (2B)
9 Thijs Lee D5093 PAALSCHOTTERS (2C) Christiaan Hrebak D0843 PAALSCHOTTERS (2C)
9 Vrancken Patrick D6764 DEN IJZER (3D) VINCE LOOCKX D8387 DEN IJZER (3D)
9 Stegen Tony D0733 DE MANNE (2A) Stefan Goyens D0913 DE MANNE (2A)
9 Conte Francesco D0072 TF STING (2C) Joseph Rybezynski D1110 TF STING (2C)
9 Scheepers Tom D5535 DE BARAK (2A) Ben Aerts D5531 DE BARAK (2A)
9 Neyens Tom D0583 HECHTEL TVC (2A) Jonas Foelen D7772 HECHTEL TVC (2A)
9 Lenskens Bart D2353 HET COMPLOT (2A) Thomas Gonnissen D2654 HET COMPLOT (2A)
17 Vanholst Michiel D8797 PALLIETER (3B) Ward Willems D6873 PALLIETER (3B)
17 De Hondt Ludo D0367 DE GROENTJES (2B) Tom Bouchet D6218 DE GROENTJES (2B)
17 Degol Felix D3987 DEN OKS (2D) Michel Watrice D7912 CASINOBOYS (2D)
17 Peeters Ronny D6281 SJEIMELDEBEIMEL (2D) Jeffrey Peeters D2543 SJEIMELDEBEIMEL (2D)
17 BROUNS BART D5173 IN DEN OUDEN TIJD (3A) FRANK REPP D1120 IN DEN OUDEN TIJD (3A)
17 Schuffelers Stefan D0188 DE MONIBOYS (4C) Eddy Haesen D0752 TINA'S KAFFEE (4C)
             
  Ranking 3          
  Finale          
1 Lambert Joris D0952 GALACTICOS (2D) Davy Wustenberghs D5956 GALACTICOS (2D)
2 VANLANGENDOCK TOM D3614 HENTSE SHOOTERS (2A) Stijn Zentjens D2296 HENTSE SHOOTERS (2A)
3 VANMOL Kevin D0331 DESECRATORS (3A) DANIEL REYNS D7190 DESECRATORS (3A)
             
  Reeks 1          
1 VANMOL Kevin D0331 DESECRATORS (3A) DANIEL REYNS D7190 DESECRATORS (3A)
2 Martens Tom D5788 DE BONGERD (3A) Davy Vanderstegen D3435 DE BONGERD (3A)
3 BAETEN JARNO D8612 HENTSE KLEPPERS (3A) NATHALIE FREDERIX D8523 HAPPY SNOOKER (2C)
3 Vanhamel Davy D6922 BIERHOF TVC (3B) Tony Vanhamel D3137 BIERHOF TVC (3B)
5 Meeus David D8127 STREEEP (3B) Jimmy Gorjan D6552 STREEEP (3B)
5 Sauvenier Rudy D9123 PDTG STOEMP (3C) MICHAEL COLLET D3969 PDTG STOEMP (3C)
5 Boeckaerts Kenny D4206 CHAOS (3D) LINZE VAN ROY D8608 CHAOS (3D)
5 Noben Jozef D0147 COSMOSBOYS (3C) Jan Smeets D0276 COSMOSBOYS (3C)
9 Zadrosz Daniel D4297 THE SIDEKICKS (3B) Sebastiaan Van Baelen D4846 THE SIDEKICKS (3B)
9 Vanwesemael Jonathan D7827 DEN IJZER (3D) Rene Dendas D8234 DEN IJZER (3D)
9 Flawinne David D6810 DORPSCAFE (3D) Peter Vanmol D7852 DORPSCAFE (3D)
9 FLAVIANI DANIELE D5215 WST (2B) STEPHEN THIJS D8362 WST (2B)
9 Loockx Petro D8202 DEN IJZER (3D) Wim Rogmans D5870 DEN IJZER (3D)
9 Geurts Guislain D1446 NEPTUNUS (3C) STEFAN BRINGMANS D8301 NEPTUNUS (3C)
9 Dewael David D0510 BERGSHOTTERS (3D) Michel Vande Gaer D4161 BERGSHOTTERS (3D)
9 Verheyden Kristof D2245 DE ZWIK (3D) JELLE SMEULDERS D8369 DE ZWIK (3D)
17 Bouwens Danny D2968 BUITING UNITED (3A) Johan Schepers D8090 BUITING UNITED (3A)
17 DIDDEN JAN D7198 CASH ON TITTIES (2D) Yannick Huijgens D7943 CASH ON TITTIES (2D)
17 Vande Reyd Tim D8482 SPORTS-BAR (2C) Jeroen Harings D7577 SPORTS-BAR (2C)
17 Grenson Michel D4904 BENFICA KC BEYNE (3C) Thierry Ney D4902 BENFICA KC BEYNE (3C)
             
  Reeks 2          
1 VANLANGENDOCK TOM D3614 HENTSE SHOOTERS (2A) Stijn Zentjens D2296 HENTSE SHOOTERS (2A)
2 Schroyen Lionell D2184 SJACHT TWIE (3A) Dennis Verlaek D1355 RINABOYS (2A)
3 SIMONS FILIP D4397 STIEMERKE ('t) (3B) PATRICK MAN D6455 DE GROENTJES (2B)
3 De Hauwere Kristof D8491 FARAO (3D) Marc De Coster D8485 FARAO (3D)
5 TEUCHIE MIKE D7333 MIDDELLIJN KC (4C) Chris Jans D8762 MIDDELLIJN KC (4C)
5 SIMON BERNARD D4394 ROUBAIXTEAM (4D) Nora Cuypers D8876 ROUBAIXTEAM (4D)
5 Lacroix Kevin D3209 LIQUIDOSHOOTERS (3C) Stephane Bienkens D8396 LIQUIDOSHOOTERS (3C)
5 Serneels Theo D2903 DE KNUP (4A) Aliberto Saverio D1666 DE KNUP (4A)
9 Housen Rob D2232 IN DEN OUDEN TIJD (3A) Tolga Tanriseven D8704 SPORTS-BAR (2C)
9 Timmermans Sergej D7844 KEMPIOEN (4D) Bart Savonet D6348 KEMPIOEN (4D)
9 HAESEN LUC D0754 TINA'S KAFFEE (4C) Tonny Cleuren D0187 TINA'S KAFFEE (4C)
9 Laureys Ruben D7942 CASH ON TITTIES (2D) Yens Sellekaerts D8040 CASH ON TITTIES (2D)
9 Lemmens Stijn D8227 DE MENNEKES (3B) JOERI LUYCKX D6646 DE MENNEKES (3B)
9 Bijloos Dimitri D6317 AEW.COMM (3B) NIELS HELVEN D6583 AEW.COMM (3B)
9 BAETEN YORICK D8525 HENTSE KLEPPERS (3A) KEVIN CARDINAELS D8975 THE LIONS 2 (3A)
9 Castermans Hubert D0779 BEGGY BOYS (3C) Philip Adams D0136 WST (2B)
17 HENDRIKS TOM D2017 ERASMUS (3A) Gert Haesen D2090 ERASMUS (3A)
17 HANSEN KEVIN D7208 IN DEN OUDEN TIJD (3A) Koen Knez D5906 IN DEN OUDEN TIJD (3A)
17 Guldentops Marc D3064 DE ZWIK (3D) Jelle Vlayen D6785 DE ZWIK (3D)
17 Kwanten Bart D7103 COMPROMIS (3A) Mario Van Gestel D6422 COMPROMIS (3A)
             
  Reeks 3          
1 Lambert Joris D0952 GALACTICOS (2D) Davy Wustenberghs D5956 GALACTICOS (2D)
2 Krawinckel Danny D6196 DE GROENTJES (2B) Jente Wilms D5883 DE GROENTJES (2B)
3 Peetersille Aurelien D4811 PDTG STOEMP (3C) CLEMENT SEPULCHRE D8319 PDTG STOEMP (3C)
3 STEGEMANN FABIAN D0540 SPORTS-BAR (2C) LUCIANO FAIS D0542 SPORTS-BAR (2C)
5 VRANCKEN GUY D0289 D'N HOESELER (3B) Jos Panis D0295 D'N HOESELER (3B)
5 Delvaux Kristof D2830 EMMABOYS (2C) Kevin Claes D2823 EMMABOYS (2C)
5 Van Rompaey Helen D7768 DE HOESELERS (4B) Mario Saenen D3266 DE HOESELERS (4B)
5 Vanmalderen Marcel D5304 ROUBAIXTEAM (4D) Dylan Andries D7816 ROUBAIXTEAM (4D)
9 Beusen Ronald D4953 DE MONIBOYS (4C) Patrick Devalet D4848 DE MONIBOYS (4C)
9 Degeest Gert D7503 KEMPIOEN (4D) JONAS VAN GILBERGEN D8334 KEMPIOEN (4D)
9 Thys Evelien D6665 DE VLESKES (3A) Tom Vaes D5229 DE VLESKES (3A)
9 Depre Steven D6388 KATTEBEEK (3D) TOM RUTTEN D6730 KATTEBEEK (3D)
9 VAN AELST JELLE D8338 SHARPHILLTEAM (4E) Walter Bijloos D2042 SHARPHILLTEAM (4E)
9 Barsi Maico D8915 LIQUIDATORS (3C) GERT ROOSEN D4656 PZN (2B)
9 Libens Marco D3110 BACCARA KC (2C) Geert Vanbrabant D8780 BACCARA KC (2C)
9 Valgaerts Jimmy D6546 MOKKEBOYS (2D) Dieter Verhaert D7995 MOKKEBOYS (2D)
17 Lemmens Tom D6790 BAZAARSJARELKES (3A) Kadir Tasdemir D7525 HENTSE KLEPPERS (3A)
17 Aengeveld Stefan D5141 SONJATEAM (4A) Frank Cuppens D5503 SONJATEAM (4A)
17 JANS KEVIN D4480 BEGGY BOYS (3C) Yana Jongen D8942 BEGGY BOYS (3C)
17 Boons Rudy D2442 HENTSE KLEPPERS (3A) Gunther Rijken D7732 HENTSE KLEPPERS (3A)
             
  Ranking 4          
  Finale          
1 Goyens Jitse D9058 BAZAARSJARELKES (3A) Kenneth Deblier D7728 HENTSE SHOOTERS (2A)
1 HENDRICKX LAISY D4584 THE TITANS (1A) J?RGEN VANHOUTVEN D4120 DEN ENGEL DIEST (4E)
3 Smekens Seppe D8497 DE MENNEKES T-W (4D) Joris Willems D2246 DE MENNEKES T-W (4D)
             
  Reeks 1          
1 Smekens Seppe D8497 DE MENNEKES T-W (4D) Joris Willems D2246 DE MENNEKES T-W (4D)
2 Antonus Dennis D6637 DEN DOX (3D) Bas Moorkens D8991 DEN DOX (3D)
3 Vandevelde Sven D4547 'N HOEKSKE AF (4D) Gregory Fallier D9164 'N HOEKSKE AF (4D)
3 SIMONS WESLEY D8549 SHARPHILLBOYS (2D) NATASJA TIMMERS D8337 GALACTICOS (2D)
5 No Joni D8190 THE JOKERS (3D) Enzo Happaerts D8165 THE JOKERS (3D)
5 Wysevelde Steven D9056 BAZAARSJARELKES (3A) MARK GIELEN D8349 DE ALKSE KICKERS (4B)
5 LEENEN GUNTHER D3122 KELDERBOYS (4B) Jordy Mathijs D7998 KELDERBOYS (4B)
5 Hendrickx Tom D8248 HET PLEINTJE (4D) bjorn PREUD'HOMME D8252 HET PLEINTJE (4D)
9 Br?ls Anthony D8901 UNION BEYNE (2B) Luc Natalis D9133 BENFICA KC BEYNE (3C)
9 Vanherck Jurgen D7483 MIDDELLIJN KC (4C) Remy Gucciardi D4689 MIDDELLIJN KC (4C)
9 Cappa Ben D8868 HAPPY KICKER (4B) RENATO KAUCZOR D8645 HAPPY SNOOKER (2C)
9 MOMMEN ROB D8251 HET PLEINTJE (4D) Jonas Hayen D7473 HET PLEINTJE (4D)
9 DERWAE DIRK D4228 BIEZENHOF CREW (4C) Davy Derwae D8925 BIEZENHOF CREW (4C)
9 Pergola Laurens D8887 DA VINI (4A) Danilo Cosimo D8889 DA VINI (4A)
9 Palmers Jeffrey D8786 DE ALKSE KICKERS (4B) Kevin M?ller D8957 DE ALKSE KICKERS (4B)
9 HUYGEN PIETER D8277 OLYMPIC (4C) Glenn K?sters D9080 OLYMPIC (4C)
17 THIJS THOMAS D8324 THE LIONS 2 (3A) BEN BAEKELMANS D8321 THE LIONS 2 (3A)
17 SMEETS BJ?RN D8562 HET KICKERHUKSKE (3B) WIM GOLSTEYN D8561 HET KICKERHUKSKE (3B)
17 Pauwels Joost D8399 DE ENGELBOYS AV (4E) NIELS ENGELEN D7223 DE ENGELBOYS AV (4E)
17 Dezan Alain D9094 PDTG ROSTI (4C) CHRISTOPHE MOTRYCZ D8685 PDTG ROSTI (4C)
17 Deckers Tine D8995 COMPROMIS (3A) SAM WINTERS D8660 COMPROMIS (3A)
17 Notebaert Kenny D6846 THE JOKERS (3D) Yannick Renaud D8938 THE JOKERS (3D)
17 KOK JIMMY D8781 L'ANGOLO (4B) TOM KOK D8782 L'ANGOLO (4B)
17 Bleus Rudy D7741 HET HUKSKE (3B) Leopold Campe D7969 HET HUKSKE (3B)
17 VANSTRAELEN ROBBY D8327 SJEIMELDEBEIMEL (2D) Dirk De Rijdt D8939 SJEIMELDEBEIMEL (2D)
17 Vandormael Thomas D9126 CHIRINGUITO TFC (4B) Kevin Beerden D8997 CHIRINGUITO TFC (4B)
17 Bloemen Nick D8767 FCDK (4A) Jasper Nulens D8773 FCDK (4A)
             
  Reeks 2          
1 Goyens Jitse D9058 BAZAARSJARELKES (3A) Kenneth Deblier D7728 HENTSE SHOOTERS (2A)
2 LAENEN KEVIN D6656 OUTSIDERS (4B) JURGEN NUYTS D1217 OUTSIDERS (4B)
3 Hofman Nico D4690 DE GROENTJES (2B) Christophe Creeten D7497 MIDDELLIJN KC (4C)
3 Severens Tom D9050 TOS (4A) Arno Luys D9041 TOS (4A)
5 Ravet Bernard D8952 PDTG BINTJE (4C) Didier Lenoir D8854 PDTG BINTJE (4C)
5 WAUTERS FRANKY D8739 L'ANGOLO (4B) Jolien Thijs D9085 DE ALKSE KICKERS (4B)
5 Vandeput Bart D2055 TOS (4A) Dirk Vandeput D2182 TOS (4A)
5 Segers Jens D8824 HET KATERKE (4E) Kirsten Vroemans D8823 HET KATERKE (4E)
9 Lenaerts Frank D6798 HAPPY SNOOKER (2C) JO NELLES D1066 HAPPY SNOOKER (2C)
9 GIELKENS SAM D8320 THE LIONS 2 (3A) RIK THIJS D8323 THE LIONS 2 (3A)
9 CHRISTIAENS DIMITRI D7401 DE BAARKES (4E) Jeroen Bosmans D4626 DE BAARKES (4E)
9 Kellens Robin D9104 STIEMERKE ('t) (3B) MICHAEL COLSON D4646 STIEMERKE ('t) (3B)
9 LEEMANS CEDERIC D3966 HASPENGOUW 16 (4C) PATRICK VANDERMAESEN D3710 HASPENGOUW 16 (4C)
9 PAULY LIEVE D2365 DE HOESELERS (4B) Jean-paul Claesen D2043 DE HOESELERS (4B)
9 THIJS RONNY D8548 THE JOKERS (3D) Glenn Wuestenbergs D7561 THE JOKERS (3D)
9 MAMPAEY YANNICK D8341 DE WARANDE SHOOTERS (4E) Kevin Willems D4768 PER TOTAL KNALLERS (3B)
17 Klasse Lizette D9157 Vè (4C) RENE BROEDERS D0220 Vè (4C)
17 Lemmens Davy D8787 DE MENNEKES (3B) Elke Heeren D7781 DE MENNEKES (3B)
17 SADAOUI MEZIAN D7283 SMURF JC (4E) TAMARA VITA D8259 SMURF JC (4E)
17 Frooninckx Brent D8200 DE KNOKKERS (3D) DAVID RENAUD D3729 DE KNOKKERS (3D)
17 AUBROECK ANTHONY D8305 NINE BALL SJOTTERS (4E) CALVIN SCHEURDERS D8653 NINE BALL SJOTTERS (4E)
17 Lenaerts Marc D7032 DE MONIBOYS (4C) Erwin Surinx D6913 HAPPY KICKER (4B)
17 VANGELDER WILLEM D7408 AZRAEL (4E) Kevin Lieten D7926 AZRAEL (4E)
17 Vanderheyden Stef D8237 DEN ENGEL AV (4E) Willem Bellen D4959 DEN ENGEL AV (4E)
17 Neyens Philip D6056 THE MOOD (3A) Mark Daniels D1459 THE MOOD (3A)
17 Poets Kevin D8714 HENTSE TRAPPERS (4A) Pascal Kunnen D9155 HENTSE TRAPPERS (4A)
17 Daniels Ronny D2053 DA VINI (4A) Valentin Schops D2031 DA VINI (4A)
             
  Reeks 3          
1 HENDRICKX LAISY D4584 THE TITANS (1A) J?RGEN VANHOUTVEN D4120 DEN ENGEL DIEST (4E)
2 Nolmans Ruud D2637 DE MENNEKES T-W (4D) Stijn Vranken D8145 DE MENNEKES T-W (4D)
3 Loockx Dennis D8973 DEN ENGEL DIEST (4E) Maarten Van Hoof D8961 DEN ENGEL DIEST (4E)
3 Chielens Timmy D6648 DE WARANDE SHOOTERS (4E) Tim Panis D8219 DE WARANDE SHOOTERS (4E)
5 MAS DANNY D4322 KELDERBOYS (4B) GERT BEYNAERTS D4311 KELDERKE (4B)
5 Paesen Jonas D9044 TOS (4A) KOEN EBEN D6129 TOS (4A)
5 MACHIELS NICK D8643 TER LINDE KC (4D) ROCKY VANDERSTEEN D4124 TER LINDE KC (4D)
5 Rams Jorika D8972 HENTSE TRAPPERS (4A) Ricky Oost D6713 HENTSE TRAPPERS (4A)
9 Klaasse Frank D9097 Vè (4C) LUK ORY D8355 Vè (4C)
9 Elsen Bjorn D8057 WANHOOP UNITED (4B) BERT WEYENS D7189 WANHOOP UNITED (4B)
9 Hanssen Martijn D8934 OLYMPIC (4C) KOEN LORMANS D8962 OLYMPIC (4C)
9 DE WIT WIM D8578 DEN ENGEL DIEST (4E) Lindsay Hendrickx D8993 PROBLEMATICS (2D)
9 VERHEYEN GUY D8325 HENTSE TRAPPERS (4A) SVEN DE SAEDELEIR D8520 HENTSE TRAPPERS (4A)
9 MANSHOVEN JOHAN D0782 DE WARANDE SHOOTERS (4E) JOHNY SCHEPERS D1105 DE WARANDE SHOOTERS (4E)
9 Dormaels Dimitri D9074 'N HOEKSKE AF (4D) Kristof Maho D9071 'N HOEKSKE AF (4D)
9 Jonckers Jorick D6974 HERBOREN SJOTTERS (4D) Gwen Dupont D2311 HERBOREN SJOTTERS (4D)
17 Kessels Joos D8072 HENTSE SHOOTERS (2A) Kristof Verschakelen D8790 HENTSE KLEPPERS (3A)
17 PILLE YANNICK D8632 THE SPIKERS (4D) ANDY DERUYTER D8657 THE SPIKERS (4D)
17 Akkermans Anneleen D8500 DE MENNEKES T-W (4D) Nele Daenen D8147 DE MENNEKES T-W (4D)
17 Houtmeyers Xander D8791 DEN ENGEL DIEST (4E) SALLY MERTENS D7229 DEN ENGEL DIEST (4E)
17 Schepers Steven D9034 TINA'S KAFFEE (4C) Tom Vos D9153 TINA'S KAFFEE (4C)
17 VAN GOIDSENHOVEN LIESBETH D8249 JHK (3C) LISA BRUGMANS D8636 JHK (3C)
17 Van Sweevelt Cindy D6692 AZRAEL (4E) Arno Swinnen D8454 AZRAEL (4E)
17 Thijs Erwin D8474 JOHNNYBOYS (2B) Cedric Honinx D8104 JOHNNYBOYS (2B)
17 GILS JOHAN D8597 DESECRATORS (3A) LENNY AERTS D8675 DESECRATORS (3A)
17 JANSSENS JONAS D8545 TREFPUNT (4D) Stany Joblin D9021 TREFPUNT (4D)
17 Deprez Glenn D8927 HET KATERKE (4E) Koen De Wilde D8979 HET KATERKE (4E)
             
             
  Dames Dubbel          
             
1 Thielens Samira D2853 OPTIMUS (1A) Nele Missotten D4592 PZN (2B)
2 TIMMERS NATASJA D8337 GALACTICOS (2D) Marjolein Peeters D2777 HET COMPLOT (2A)
3 Meyen Stefanie D7916 BEGGY BOYS (3C) SALLY MERTENS D7229 DEN ENGEL DIEST (4E)
3 Klasse Lizette D9157 Vè (4C) Isabelle Da Conceicao D8859 PDTG ROSTI (4C)
5 Van Rompaey Helen D7768 DE HOESELERS (4B) LAISY HENDRICKX D4584 THE TITANS (1A)
5 BRUGMANS LISA D8636 JHK (3C) LIESBETH VAN GOIDSENHOVEN D8249 JHK (3C)
5 AERTS LENNY D8675 DESECRATORS (3A) Jolien Thijs D9085 DE ALKSE KICKERS (4B)
5 Akkermans Anneleen D8500 DE MENNEKES T-W (4D) Nele Daenen D8147 DE MENNEKES T-W (4D)
9 Rams Jorika D8972 HENTSE TRAPPERS (4A) Lindsay Hendrickx D8993 PROBLEMATICS (2D)
 
Kampioenscvhappen "Enkelspel per ranking" 20-03-2016

 

  Kampioenschap regio Oost     Wellen 18,03,2016
  Kampioesnchap "Enkelspel" per ranking.
       
  Finale ranking 1    
1 Meurmans Johnny D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
2 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A)
3 Appeltans Sven D4104 MARIOBROTHERS (1A)
4 CLEEREN JOERI D5539 POEIKES (1A)
       
  Ranking 1 reeksen    
  Reeks 1    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A)
2 Appeltans Sven D4104 MARIOBROTHERS (1A)
3 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A)
3 VANUYTSEL KEVIN D7372 DEN IJZER (3D)
5 Christoffels Gilbert D0052 COSMOS TVC (2B)
5 Engin Kerim D0898 VINI'S (1A)
5 Hamblok Lorenz D6206 HET HUKSKE (3B)
5 Remels Dimitri D4606 MIKE-BOYS (1A)
9 D'Hayer Mathieu D6888 CASINOBOYS (2D)
9 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (1A)
9 Ruiz Miguel D5822 PDTG DE EBURONEN (1A)
9 Sideris Georges D5869 OPTIMUS (1A)
9 Tesseur Tony D3045 O.D.T. KC (2B)
9 Vierendeels Wesley D5909 THE TITANS (1A)
9 Mortelmans Jan D3680 THE TITANS (1A)
9 Riti Carlo D8092 VINI'S (1A)
17 Mordant Geert D2317 POEIKES (1A)
17 Wouters Benny D0233 MARIOBROTHERS (1A)
17 Van De Biggelaar Raoul D6890 PDTG DE EBURONEN (1A)
       
  Reeks 2    
1 Meurmans Johnny D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
2 CLEEREN JOERI D5539 POEIKES (1A)
3 Cucciarre Kevin D2013 MARIOSHOOTERS (1A)
3 Deldime Didier D4932 MARIOBROTHERS (1A)
5 Elen Stefan D1955 THE TITANS (1A)
5 Bellen Tim D1398 DREE KC (2C)
5 Fierens Stef D6760 BOERENHOF (2D)
5 Pipeleers Johan D2315 POEIKES (1A)
9 Seronvalle Ingmar D2409 POEIKES (1A)
9 Hubrechts Eugene D6316 PDTG DE EBURONEN (1A)
9 Schops Stijn D2676 VINI'S (1A)
9 Noben Johnny D1489 COSMOS TVC (2B)
9 Rom Werner D2179 CASINOBOYS (2D)
9 Renders Nick D3749 OPTIMUS (1A)
9 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A)
9 Nijssen Eddy D1745 WST (2B)
17 Witecki Didier D4926 MARIOBROTHERS (1A)
17 Andries Eddy D3013 DUNGELEERS (1A)
       
       
  Finale ranking 2    
1 Grauls Eddy D3009 BOERENHOF (2D)
2 Vandenbemden Kenny D5000 BOERENHOF (2D)
3 SMULDERS MICHAEL D7181 BAZAARSJARELKES (3A)
4 Segers Tom D6652 CAFEEKE ('t) (2A)
  Ranking 2 reeksen    
  Reeks 1    
1 SMULDERS MICHAEL D7181 BAZAARSJARELKES (3A)
2 Claeskens Patrick D5011 BOERENHOF (2D)
3 Vrancken Ief D6844 DEN OKS (2D)
3 Budo Jorg D6770 DUNGELEERS (1A)
5 LEMARCHAND WESLEY D7297 MIKE-BOYS (1A)
5 Hrebak Christiaan D0843 PAALSCHOTTERS (2C)
5 Janssen Edwin D5532 DE MANNE (2A)
5 Conte Francesco D0072 TF STING (2C)
9 Verhaeren Peter D4370 SJEIMELDEBEIMEL (2D)
9 Missotten Nele D4592 PZN (2B)
9 Silva-Urbanzyk Michael D4937 MARILYNE UNITED KC (2B)
9 Goris Andy D0774 KICK OFF DIEST (2D)
9 Paesen Xavier D2670 NAPOLEON (2C)
9 Thijs Lee D5093 PAALSCHOTTERS (2C)
9 Schuurmans Gianni D7582 LIQUIDATORS (3C)
9 Christis Mathieu D0721 RINABOYS (2A)
17 Clerckx Benny D0062 SH LUMMEN (2C)
17 SCHUERMANS JOHNNY D3432 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
17 Willems Raf D0762 SNOOKER SPORTS (2A)
17 Colemont Ludo D1198 HECHTEL TVC (2A)
17 Steemans Django D7850 TVC 82 (2D)
       
  Reeks 2    
1 Vandenbemden Kenny D5000 BOERENHOF (2D)
2 CLAEYS WOUTER D3697 HET COMPLOT (2A)
3 Vranken Kenneth D2935 O.D.T. KC (2B)
3 Dereze Sven D0342 HOFBOYS (2D)
5 Tsiaflakis Venizelos D1256 PORKY'S (2C)
5 Steuperaert Marc D8168 SNOOKER SPORTS (2A)
5 Vleugels Peter D1101 NAPOLEON (2C)
5 VALVEKENS DALEY D7347 SHARPHILLBOYS (2D)
9 Breesch Kevin D4730 LIQUIDOSHOOTERS (3C)
9 Renaers Michael D3863 THE CREW (2B)
9 SNOEKS JOERI D6047 DE RUUSKETEERS (2A)
9 Smets Jo D1545 PZN (2B)
9 Musso Jean D4909 UNION BEYNE (2B)
9 Crabbe Jens D4869 O.D.T. KC (2B)
9 BEUTELS LUC D2305 PAALSCHOTTERS (2C)
9 Royakkers Kim D2124 THE LUCKY BOYS (2A)
17 Vertraten Nico D5679 DE MANNE (2A)
17 Henckens Nico D0696 RINABOYS (2A)
17 Degol Felix D3987 DEN OKS (2D)
17 Bouchet Tom D6218 DE GROENTJES (2B)
17 REPP FRANK D1120 IN DEN OUDEN TIJD (3A)
       
  Reeks 3    
1 Segers Tom D6652 CAFEEKE ('t) (2A)
2 Bijnens Door D5702 BELGIEKSKE (2C)
3 Dermont Frederik D4338 DREE KC (2C)
3 Penxten Koen D3302 O.D.T. KC (2B)
5 Vangilbergen Bart D3574 THE SPIKERS (4D)
5 Bouvin Ernst D3179 DREE KC (2C)
5 Biets Steve D4279 O.D.T. KC (2B)
5 Lambert Yann D4307 DEN DOX (3D)
9 Budo Sören D6871 POEIKES (1A)
9 Vanhellemont Gert D6151 HOFBOYS (2D)
9 Luyckx Stijn D8446 ALL STARS (1A)
9 CLYGNET STEVEN D6400 PROBLEMATICS (2D)
9 Claes Christoffe D4544 THE CREW (2B)
9 Lemmens Tom D6233 DE RUUSKETEERS (2A)
9 Mussen Tim D5255 PORKY'S (2C)
9 Budenaerts Bert D2663 KEMPIOEN (4D)
17 BRUYNINCKX THOMAS D7203 PROBLEMATICS (2D)
17 Paraschos Georges D8043 KICK OFF LIEGE (3C)
17 Lenskens Bart D2353 HET COMPLOT (2A)
17 Gregoir Rudi D0148 COSMOS (2B)
17 Rubens Lucas D8213 THE LUCKY BOYS (2A)
       
  Reeks 4    
1 Grauls Eddy D3009 BOERENHOF (2D)
2 Verkissen Wesly D6293 SNOOKER SPORTS (2A)
3 Aerts Jurgen D1399 HECHTEL TVC (2A)
3 VANBRABANT GERRY D4793 MIKE-BOYS (1A)
5 Duchateau Pascal D3462 PER TOTAL KNALLERS (3B)
5 VRANKEN MIKE D7209 SPORTS-BAR (2C)
5 Van Wershoven Erik D6831 HENTSE SHOOTERS (2A)
5 Vervoort Andy D6460 TVC 82 (2D)
9 Aerts Ben D5531 DE BARAK (2A)
9 Honinx Rene D0310 COSMOS (2B)
9 Oliveri Yannick D4916 MARILYNE UNITED KC (2B)
9 Peeters Marjolein D2777 HET COMPLOT (2A)
9 Thielens Samira D2853 OPTIMUS (1A)
9 Struyven Jo D0783 BOERENHOF (2D)
9 Gonnissen Thomas D2654 HET COMPLOT (2A)
9 Goossens Kenny D7513 KICK OFF DIEST (2D)
17 Scheepers Tom D5535 DE BARAK (2A)
17 Vastmans Bart D8079 ALL STARS (1A)
  Nijs Dave D3505 LIQUIDOSHOOTERS (3C)
  Clerx Patrick D3782 THE CREW (2B)
       
       
  Finale ranking 3    
1 Lemmens Tom D6790 BAZAARSJARELKES (3A)
2 VANMOL Kevin D0331 DESECRATORS (3A)
3 FLAVIANI DIMITRI D5424 WST (2B)
4 VRANCKEN GUY D0289 D'N HOESELER (3B)
  Ranking 3 reeksen    
  Reeks 1    
1 Lemmens Tom D6790 BAZAARSJARELKES (3A)
2 Tasdemir Kadir D7525 HENTSE KLEPPERS (3A)
3 Sellekaerts Yens D8040 CASH ON TITTIES (2D)
3 Krawinckel Danny D6196 DE GROENTJES (2B)
5 Loockx Petro D8202 DEN IJZER (3D)
5 Knez Koen D5906 IN DEN OUDEN TIJD (3A)
5 Lambert Joris D0952 GALACTICOS (2D)
5 Peetersille Aurelien D4811 PDTG STOEMP (3C)
9 Goorts Hans D4822 PALLIETER (3B)
9 Zentjens Stijn D2296 HENTSE SHOOTERS (2A)
9 BRINGMANS STEFAN D8301 NEPTUNUS (3C)
9 CLIJSTERS BENNY D3552 DE BONGERD (3A)
9 Vaes Tom D5229 DE VLESKES (3A)
9 Foriers Andy D8228 DE MENNEKES (3B)
9 BRINGMANS JEAN D0499 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
9 Panis Jos D0295 D'N HOESELER (3B)
17 Reniers Dieter D7569 BERGSHOTTERS (3D)
  Nicolosi Giuseppe D4823 BARCA BEYNE (2B)
  DIJK PIERRE D4041 SH LUMMEN (2C)
       
  Reeks 2    
1 VANMOL Kevin D0331 DESECRATORS (3A)
2 Meyers Johnny D5833 IN DEN OUDEN TIJD (3A)
3 Verwimp Roel D2858 DE VLESKES (3A)
3 Harings Jeroen D7577 SPORTS-BAR (2C)
5 COBUS CEDRIC D8555 KICK OFF LIEGE (3C)
5 Bruyninx Iwan D6365 POEIKES (1A)
5 Wustenberghs Davy D5956 GALACTICOS (2D)
5 SIMON BERNARD D4394 ROUBAIXTEAM (4D)
9 Pavan Jean-Paul D0114 THE CREW (2B)
9 FLAVIANI DANIELE D5215 WST (2B)
9 BROUNS BART D5173 HENTSE SHOOTERS (2A)
9 BAETEN JARNO D8612 HENTSE KLEPPERS (3A)
9 Janssen Eddy D0313 DE BONGERD (3A)
9 Degeest Gert D7503 KEMPIOEN (4D)
9 Janssen Benny D5513 SONJATEAM (4A)
9 Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (3B)
17 BOYEN CHRIS D3189 HOFBOYS (2D)
  Geurts David D1350 NEPTUNUS (3C)
  Leest David D4543 THE SIDEKICKS (3B)
       
  Reeks 3    
1 FLAVIANI DIMITRI D5424 WST (2B)
2 Machiels Alexander D4585 THE SIDEKICKS (3B)
3 Saenen Mario D3266 DE HOESELERS (4B)
3 HANSEN KEVIN D7208 IN DEN OUDEN TIJD (3A)
5 Huijgens Yannick D7943 CASH ON TITTIES (2D)
5 Geurts Guislain D1446 NEPTUNUS (3C)
5 REYNS DANIEL D7190 DESECRATORS (3A)
5 Indestege Marnik D2832 SJEIMELDEBEIMEL (2D)
9 Rijken Gunther D7732 HENTSE KLEPPERS (3A)
9 LUYCKX JOERI D6646 DE MENNEKES (3B)
9 BARSI DAVY D8620 PZN (2B)
9 Van Becelaere Kristof D2736 STREEEP (3B)
9 Beusen Ronald D4953 DE MONIBOYS (4C)
9 MAN PATRICK D6455 DE GROENTJES (2B)
9 Robijns Davy D2979 THE CREW (2B)
9 Boons Rudy D2442 HENTSE KLEPPERS (3A)
  LEMMENS ROGER D6684 BIERHOF TVC (3B)
  Branders Jo D2390 MOKKEBOYS (2D)
       
  Reeks 4    
1 GERITS PETER D2021 ERASMUS (3A)
2 Vande Reyd Tim D8482 SPORTS-BAR (2C)
3 Van Bergen Rudy D0170 BELGIEKSKE (2C)
3 TEUCHIE MIKE D7333 LIQUIDATORS (3C)
5 Boeckaerts Kenny D4206 CHAOS (3D)
5 Ceuleers Kenneth D0264 DORPSCAFE (3D)
5 CLERINX NIKI D4295 DE GROENTJES (2B)
5 GOOSSENS NIELS D4085 SHARPHILLBOYS (2D)
9 Knaepen Mario D3342 PROBLEMATICS (2D)
9 Albert Filip D4634 THE CREW (2B)
9 Vlayen Jelle D6785 DE ZWIK (3D)
9 Tuerlinckx Denis D6547 MOKKEBOYS (2D)
9 Douce Kristof D2961 DE MENNEKES (3B)
9 Willems Romain D5310 HUKSKE 05 ('t) (3B)
9 Vangelder Gwen D8026 CASH ON TITTIES (2D)
9 Daerden Carlos D5410 COSMOSBOYS (3C)
  Leurs Patrick D8097 STREEEP (3B)
  CAMPS STEFAN D1875 BUITING UNITED (3A)
       
  Reeks 5    
1 VRANCKEN GUY D0289 D'N HOESELER (3B)
2 Tanriseven Tolga D8704 SPORTS-BAR (2C)
3 Wilms Jente D5883 DE GROENTJES (2B)
3 Buelens Eddy D2493 PROBLEMATICS (2D)
5 Verheyden Kristof D2245 DE ZWIK (3D)
5 Barsi Maico D8915 LIQUIDATORS (3C)
5 Dessart Joel D0890 O.D.T. KC (2B)
5 Vanderlick Michiel D0261 DORPSCAFE (3D)
9 Moors Davy D5045 COSMOSBOYS (3C)
9 Grandjean Hubert D4893 BARCA BEYNE (2B)