login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Kampioenen per reeks zijn allemaal gekend! NIEUWE INSCHRIJVINGEN. 14-05-2017

De nieuwe inschrijvingen voor volgend seizoen kunnen beginnen vanaf 20 mei en moeten gebeuren voor 15 juni 2017.

Steeds contact opnemen met Maurice Hauben 0475/977224 alvorens te willen inschrijven.

Want Maurice Hauben is niet meer altijd aanwezig in Genk, vanaf nu kan deze ook aanwezig zijn in Millen. De winkel in  Genk is gesloten.

Attention!!!   Les inscriptions pour la saison prochaine doivent être fait  avant le 15 juin 2017.

De kampioenen van alle reeksen zijn gekend!

====================================

De kampioenen van alle reeksen in 4de en 3de en 2de afdeling stijgen.

De herfstkampionen in 4de en 3de stijgen eveneens, en de nummers 3 komen eveneens in aanmerking afhankelijk van de reeksvorming en de ligging in de regio.

Indien de herfstkampioen ook de kampioen is dan stijgt de nummer 2 eveneens.

De herfstkampioenen van 2de afdeling : dit is een totaal ander verhaal en afhankelijk van de situatie en vorming van 1ste afdeling.

Het totaal van de aantal clubs per afdeling en ligging,  kan afwijkingen op stijgen of dalen met zich mee brengen en afwijkende beslissingen met zich mee brengen.

De rankings van de kampioenen ploegen (basis spelers) stijgen eveneens met 1 eenheid behalve wanneer de betrokken speler die  hogere ranking reeds bezit.

Les nouvelles inscriptions peuvent commencer  pour la prochaine saison a partier du 20 mai et doit être fait avant le 15 Juin 2017. Ne pas hésiter à contacter 0475/977224 Maurice Hauben avant d'enregistrer.

 Les champions de toutes les séries sont connus! ====================================

Les champions de toutes les séries montent en 4ème et 3ème et 2ème division. Champion de l’Automne en 4ème et 3ème monte également, et les numéros trois sont également admissibles en fonction de la formation de la série et la position dans la région.

Si le champion est également champion d'automne le numéro 2 monte aussi. Les champions de l’automne  de division 2  c'est une histoire totalement différente, et en fonction de la situation et la formation de la 1re Division. Le nombre total de clubs par division et l'emplacement, peut atteindre des anomalies.

Les joueurs des clubs des champions (joueur de base) augmentent leurs ranking également d'une unité à moins que le joueur en question a déjà un ranking plus élevé.

 
Eindronde 07-05-2017

 

Programma eindronde.

Programme tour finale.

Wedstrijden met heen en terug wedstrijd.   Match aller et retour.

19.05.2017 :               Banzai (1A)                -           Happy Snooker (1B)            

26.05.2017 Happy Snooker (1B) -                           Banzai (1A)                ==============================================

Wedstrijden met heen en terug wedstrijd.   Match aller et retour.

19.05.2017 : Nightmare (2B)                   -           Borusia Meensel (2C)                       (1)

                        Staafsjarelkes (2A)                -                       Vrij  Bye                     (2)

26.05.2017:      De terugwedstrijden      Les matches de retour.

                               ==============================================

19.05.2017: Liquidators Opgl.(3A)                -          Streep (3B)             (1) indien Liquidators volgende week winnen

                        Liquidoshooters (3C)                  -          Baccara (3D)           (2)

26.05.2017:      De terugwedstrijden      Les matches de retour.

                               =============================================

24.05.2017: Sonjateam (4A)               -          Fuss Ball Toto (4B)           (1)

 19.05.2017: Transport (4C)                   -          Haspengouw 16 (4D)      (2)

26.05.2017:      De terugwedstrijden      Les matches de retour.

                               ============================================

OP 02/06/2017 / Alle winaars      match (1)    tegen   alle winnaars  match  (2)

                        Tous les gagnants                       contre          tous les gagnants 

 

 

 

Op 09/06/2017   alle terugwedstrijden   tous les matches retour

De kampioenen moeten naar het kampioenschap van België op straf van boete.

KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË. Championat de Belgique.

=========================

Adres:
De Populier - Populierenhoeve 22 - 2240 Zandhoven

Er wordt gespeeld op 20 Jupiters.

18-06-2017 Interclub Kampioenschap van België.

 
Punten kampioenschappen zijn bijgeteld 05-05-2017

Punten van de kampioenschappen staan on line.

 

Les points des championats sont rajouté.

De forfaitboetes van de afwezigen zullen bij herinschrijving verrekend worden!

 
Programma / Programme KvB 25-04-2017

KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË. Championat de Belgique.

=========================

Adres:
De Populier - Populierenhoeve 22 - 2240 Zandhoven

Er wordt gespeeld op 20 Jupiters.

Inschrijving 5€ per discipline per persoon.
Tafels staan vrij

Er wordt gespeeld volgens Ranking, on joue par ranking.

Programma

10-06-2017 14:00 Open Dubbel / Open Double
10-06-2017 16:00 Open Enkel /  Open simple
10-06-2017 18:00 Veteranen Enkel / Simple Veteran
10-06-2017 18:00 Veteranen Dubbel / Double veteran
10-06-2017 18:00 Gemengd / Mixe

11-06-2017 13:00 Beker van België / Coupe de Belgique
11-06-2017 13:00 2e Dubbel  / Double
11-06-2017 14:00 3e Dubbel /Double
11-06-2017 16:00 2e Enkel / Simple
11-06-2017 17:00 3e Enkel / Simple

17-06-2017 13:00 4e Dubbel /double
17-06-2017 14:00 1e Dubbel /Double
17-06-2017 14:00 Dames Dubbel / double Dames
17-06-2017 16:00 4e Enkel /Simple
17-06-2017 17:00 1e Enkel /Simple
17-06-2017 17:00 Dames Enkel / Simple Dames

18-06-2017 Interclub

 

 
Ghost 4C algemeen forfait 22-04-2017

Ghost 4C  algemeen forfait!!!

 
Chiringuito 4A algemeen forfait 19-04-2017

Chiringuito 4A algemeen forfait !

 
Inhaalwedstrijden 15-04-2017

 

 

 

Inhaalwedstrijden

3B        kaffeboys        -           Den hoek                    8/10

3A        De Bongerd    -           Compromis                 17/1

3C        Liquidoshooters          -           PDTG Bintje    18/0

4A        Malpertuus 95            -           Chiringuito                 18/0 ff

3A        Lions 2                        -           De Vleskes                  12/6

3C        Den Hoeseler  -           De Mennekes             12/6

2C        Paradox          -           Galacricos                  5/13

1A        De Bekkeer     -           PDTG De Eburonen    13/5

1B        Den Oks          -           Cosmos TVC               4/14

1B        Dree                -           De Russketiers                       9/9

3A        Compromis     -           De Vleskes                  6/12

3D       Azrael             -           Sportlokaal Kapellen  9/9

3C        De Mennekes -           D’N Hoeseler              9/9

4C        Trefpunt          -           PDTG Gnochi              16/2

 
Kampioenschappen dubbel per ranking 31-03-2017

 

  Kampioenschappen regio oost 30,03,2017 te Wellen      
  Dubbelspel per ranking          
Finale ranking 1,          
             
1 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A) Benny Kempeneers D3182 HAPPY SNOOKER (1B)
2 Wouters Benny D0233 MARIOBROTHERS (1A) Sven Appeltans D4104 MARIOBROTHERS (1A)
3 Hermans Twan D9184 DE BEKKER (1A) Randy Eliaerts D9182 DE BEKKER (1A)
             
Finale ranking 2          
             
1 Penxten Koen D3302 HAPPY SNOOKER (1B) Stijn Zentjens D2296 THE SHOOTERS (1B)
2 Peeters Jeffrey D2543 SJEIMELDEBEIMEL (3B) Marnik Indestege D2832 VINI'S (1B)
3 Mussen Tim D5255 BARKY'S (2A) Patrick Vanderwielen D2711 BARKY'S (2A)
             
Finale ranking 3          
             
1 Peetersille Aurelien D4811 PDTG D2 (2B) Francis Torelli D9355 PDTG D2 (2B)
2 THIJS STEPHEN D8362 WST (2B) DANIELE FLAVIANI D5215 WST (2B)
3 Laureys Ruben D7942 CASH ON TITTIES (2C) Yens Sellekaerts D8040 CASH ON TITTIES (2C)
             
Finale ranking 4          
             
1 TIMMERS NATASJA D8337 CHAOS (2C) WESLEY SIMONS D8549 SHARPHILLBOYS (2C)
2 Nurkowski Danny D9240 PDTG D3 (3C) CLEMENT SEPULCHRE D8319 PDTG STOEMP (2B)
3 Vandevelde Sven D4547 TRANSPORT (4C) Gregory Fallier D9164 TRANSPORT (4C)
             
Dames Dubbel            
             
1 HENDRICKX LAISY D4584 THE TITANS (1A) Isabelle Da Conceicao D8859 PDTG BINTJE (3C)
             
             
             
Ranking 1            
Reeks 1 Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Wouters Benny D0233 MARIOBROTHERS (1A) Sven Appeltans D4104 MARIOBROTHERS (1A)
2 Hermans Twan D9184 DE BEKKER (1A) Randy Eliaerts D9182 DE BEKKER (1A)
3 Toelen Bart D4548 MIKE-BOYS (1B) Ryan Timmers D6685 ALL STARS (1A)
3 Valleri Thomas D2494 STAAFJARELKES (2A) Kevin Cucciarre D2013 MARIOSHOOTERS (1A)
5 CLEEREN JOERI D5539 POEIKES (1A) Johan Pipeleers D2315 POEIKES (1A)
5 Verluyten Tom D6167 THE TITANS (1A) Raf Bartholomevis D4167 THE TITANS (1A)
5 Vastmans Bart D8079 ALL STARS (1A) Stijn Luyckx D8446 ALL STARS (1A)
5 Eerdekens David D0604 MARIOSHOOTERS (1A) Bart Knoops D0603 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Meacci Gianni D6989 NIGHTMARE KC (2B) Didier Deldime D4932 MARIOBROTHERS (1A)
9 Remels Dimitri D4606 HAPPY SNOOKER (1B) Sasha Kempeneers D4745 HAPPY SNOOKER (1B)
9 Eryigit Halil D4462 DUNGELEERS (1A) Vitor Guerreiro D4933 THE TITANS (1A)
9 Cools Yannick D9010 MIKE-BOYS (1B) Niko Allard D2822 ALL STARS (1A)
9 Joris Gert D3607 DREE KC (1B) Tim Bellen D1398 DREE KC (1B)
9 Clerx Patrick D3782 THE CREW (2B) Tony Tesseur D3045 THE CREW (2B)
9 Simons Nick D2923 DUNGELEERS (1A) Kevin Laermans D2667 EMMABOYS (2C)
9 Steegen Johnny D0562 TULPEKE (1B) Tommy Ignoul D6242 TULPEKE (1B)
17 LAVRYSEN TIM D7215 MARIOBROTHERS (1A) Thomas Bertels D7117 MARIOBROTHERS (1A)
             
Reeks 2 Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A) Benny Kempeneers D3182 HAPPY SNOOKER (1B)
2 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A) Geoffrey Ney D4903 BANZAI (1A)
3 Vierendeels Wesley D5909 MARIOSHOOTERS (1A) Nele Missotten D4592 MARIO STARS (2B)
3 Witecki Didier D4926 MARIOBROTHERS (1A) Lesley Harper D4037 MARIOBROTHERS (1A)
5 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A) Johnny Meurmans D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
5 Mortelmans Jan D3680 HAPPY SNOOKER (1B) Guido Vanheeswijck D0731 HAPPY SNOOKER (1B)
5 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (1A) Georges Sideris D5869 POEIKES (1A)
5 Lamrani Abdel Ali D9216 BANZAI (1A) Kenan Yilmaz D4928 LIBERTY KC (1A)
9 Riti Carlo D8092 MARIOBROTHERS (1A) David Verjans D5264 MARIOBROTHERS (1A)
9 Dost Mark D8503 DE BEKKER (1A) Rick Wensink D9186 DE BEKKER (1A)
9 Hamblok Lorenz D6206 POEIKES (1A) Pieter Janssen D5976 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Musardo Claudio D0874 TULPEKE (1B) Carlo Scirpoli D0770 TULPEKE (1B)
9 Kutaydin Jeroen D6752 DE BEKKER (1A) Rowan Smeets D9185 DE BEKKER (1A)
9 Hauben Maurice D0001 COSMOS TVC (1B) Gilbert Christoffels D0052 COSMOS TVC (1B)
9 Dereze Sven D0342 BORUSSIA MEENSEL (2C) Bart Holsbeek D6394 BORUSSIA MEENSEL (2C)
9 Hubrechts Gijs D0895 PDTG DE EBURONEN (1A) Eugene Hubrechts D6316 PDTG DE EBURONEN (1A)
             
Ranking 2            
Reeks 1 Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Peeters Jeffrey D2543 SJEIMELDEBEIMEL (3B) Marnik Indestege D2832 VINI'S (1B)
2 Vandenbemden Kenny D5000 BOERENHOF (1B) Patrick Haesevoets D5485 BOERENHOF (1B)
3 COLLET MICHAEL D3969 PDTG STOEMP (2B) Dany Decoux D7743 PDTG STOEMP (2B)
3 Willems Raf D0762 SNOOKER SPORTS (1A) Dennis Verleysen D6556 SNOOKER SPORTS (1A)
5 Ramakers Vincent D7166 PDTG D2 (2B) Giovanni Sutera D6918 PDTG D2 (2B)
5 Rijken Gunther D7732 THE SHOOTERS (1B) Erik Van Wershoven D6831 THE SHOOTERS (1B)
5 Luyckx Nico D0102 SH LUMMEN (2A) Peter Verhaeren D4370 NAPOLEON (2A)
5 Claes Tom D2462 NAPOLEON (2A) Peter Houtmeyers D6224 NAPOLEON (2A)
9 Peeters Dennis D2839 CAFEEKE ('t) (2C) Tom Segers D6652 CAFEEKE ('t) (2C)
9 Brants Marc D0290 HUKSKE TVC (3B) Albert Sillen D0314 HUKSKE TVC (3B)
9 Van Eijsden Sam D6907 VINI'S (1B) Marco Falone D8067 VINI'S (1B)
9 Houtmeyers Rob D2605 KICK OFF DIEST (1B) Tim Vanderstukken D4488 KICK OFF DIEST (1B)
9 Noens Kristof D4360 MARIO STARS (2B) Jo Smets D1545 MARIO STARS (2B)
9 Hoogsteyns Paul D3253 COSMOS TVC (1B) GUIDO BAERTEN D1126 STREEEP (3B)
9 Remouchamps Stephane D6794 NIGHTMARE KC (2B) Giovanni Castagnetti D4667 SPARTA-TONGEREN (3C)
9 Paque Dimitri D5073 WST (2B) DIMITRI FLAVIANI D5424 WST (2B)
17 Frans Manuel D0891 TF STING (3B) Koen Prodan D1112 TF STING (3B)
17 Claes Christoffe D4544 THE CREW (2B) Steve Biets D4279 MARIO STARS (2B)
17 Bollen Marc D0005 POEIKES (1A) Christiaan Hrebak D0843 PAALSCHOTTERS (2A)
17 Dumont Samuel D3894 DREE KC (1B) Ernst Bouvin D3179 DREE KC (1B)
17 Latet Jurgen D5888 DE GROENTJES (2B) Tom Bouchet D6218 DE GROENTJES (2B)
17 Poelmans Peter D1685 PAALSCHOTTERS (2A) Gerry Das D1423 PAALSCHOTTERS (2A)
             
Reeks 2 Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Penxten Koen D3302 HAPPY SNOOKER (1B) Stijn Zentjens D2296 THE SHOOTERS (1B)
2 Crabbe Jens D4869 BEGGY BOYS (2B) Jo Vanderhoeft D4561 BEGGY BOYS (2B)
3 Vandermeeren Cedric D6893 HAPPY SNOOKER (1B) Jo Struyven D0783 BOERENHOF (1B)
3 Lemmens Tom D6790 STAAFJARELKES (2A) MICHAEL SMULDERS D7181 STAAFJARELKES (2A)
5 Harper Jonathan D4036 POEIKES (1A) Wesley Olsson D2965 POEIKES (1A)
5 Bodson Robert D4905 ZATSIKY (3C) Fernand Milleur D9086 ZATSIKY (3C)
5 Clerinx David D5885 PDTG DE EBURONEN (1A) NIKI CLERINX D4295 PDTG DE EBURONEN (1A)
5 Dermont Olivier D3410 DREE KC (1B) Frederik Dermont D4338 DREE KC (1B)
9 Foelen Jonas D7772 HECHTEL TVC (2A) Kevin Broekmans D7771 HECHTEL TVC (2A)
9 Vrancken Ief D6844 DEN OKS (1B) Jan Uyttebroeck D2604 DEN OKS (1B)
9 Cornelissen Gregory D5389 BARKY'S (2A) Tom Scheepers D5535 BARKY'S (2A)
9 Leppens Kris D2657 HET COMPLOT (2A) WOUTER CLAEYS D3697 HET COMPLOT (2A)
9 Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (2A) Davy Vanhamel D6922 BIERHOF TVC (2A)
9 Paesen Stijn D2671 VINI'S (1B) Stijn Schops D2676 VINI'S (1B)
9 Bertels Johnny D5537 LIQUIDATORS OPGL. (3A) FRANK REPP D1120 LIQUIDATORS OPGL. (3A)
9 Cardinaels Kurt D0301 THE LUCKY BOYS (2A) Ben Aerts D5531 THE LUCKY BOYS (2A)
17 Paraschos Georges D8043 PDTG D3 (3C) Giuseppe Nicolosi D4823 NIGHTMARE KC (2B)
17 Diliberto Luciano D4881 UNION BEYNE (2B) Jean Musso D4909 UNION BEYNE (2B)
17 Flossy Jente D7704 BACCARA KC (3D) Dirk Mees D3229 BACCARA KC (3D)
17 KEENEN ROB D6232 DE RUUSKETEERS (1B) ROB SMEETS D6230 DE RUUSKETEERS (1B)
17 VANDEWAL GEERT D7354 THE LUCKY BOYS (2A) Kim Royakkers D2124 THE LUCKY BOYS (2A)
17 Houbrechts Carlo D3211 HASPENGOUW 16 (4D) Rocky Gielen D3492 HASPENGOUW 16 (4D)
             
Reeks 3 Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Mussen Tim D5255 BARKY'S (2A) Patrick Vanderwielen D2711 BARKY'S (2A)
2 Goossens Kenny D7513 KICK OFF DIEST (1B) Yann Lambert D4307 KICK OFF DIEST (1B)
3 Engin Kerim D0898 VINI'S (1B) Rachid Taher D9329 PARADOX TVC (2C)
3 Budo Sören D6871 POEIKES (1A) Jorg Budo D6770 DUNGELEERS (1A)
5 Verbinnen Robby D2990 PARADOX TVC (2C) Kevin Cuypers D6719 GALACTICOS (2C)
5 Rom Werner D2179 CASINOBOYS (2C) ANDY BOON D7157 CASINOBOYS (2C)
5 Vuurstaek Bertho D0693 SNOOKER TEAM 2000 (2A) JEAN BRINGMANS D0499 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
5 Jordens Johan D6322 CHAOS (2C) Kenny Boeckaerts D4206 CHAOS (2C)
9 CLYGNET STEVEN D6400 MIKE-BOYS (1B) Patrick Claeskens D5011 BOERENHOF (1B)
9 Goyens Stefan D0913 DE MANNE (2A) Tony Stegen D0733 DE MANNE (2A)
9 Fallier Marc D8445 TRANSPORT (4C) Isabelle Da Conceicao D8859 PDTG BINTJE (3C)
9 VANUYTSEL KEVIN D7372 DEN IJZER (2C) Rob Loockx D7573 DEN IJZER (2C)
9 Carolus Guido D0311 COSMOS (2B) Andre Machiels D0305 COSMOS (2B)
9 Steuperaert Marc D8168 SNOOKER SPORTS (1A) Wesly Verkissen D6293 SNOOKER SPORTS (1A)
9 Mathei Nicky D4765 BEGGY BOYS (2B) KEVIN JANS D4480 BEGGY BOYS (2B)
9 Bruyninckx Wesley D4516 EMMABOYS (2C) Kevin Claes D2823 EMMABOYS (2C)
17 Van Sweevelt Cindy D6692 AZRAEL (3D) Dominic Rasking D1694 AZRAEL (3D)
17 VANBRABANT GERRY D4793 MIKE-BOYS (1B) Wim Schepmans D0773 MIKE-BOYS (1B)
17 Nijs Dave D3505 LIQUIDOSHOOTERS (3C) Maico Barsi D8915 LIQUIDOSHOOTERS (3C)
17 LEMARCHAND WESLEY D7297 MIKE-BOYS (1B) ROBBIE MIGNOLET D3136 MIKE-BOYS (1B)
17 Vlaeyen Stijn D2131 SH LUMMEN (2A) Benny Clerckx D0062 SH LUMMEN (2A)
             
Ranking 3            
Reeks 1 Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 THIJS STEPHEN D8362 WST (2B) DANIELE FLAVIANI D5215 WST (2B)
2 Harbach Abdel Kamel D8932 PDTG D3 (3C) CEDRIC COBUS D8555 PDTG D3 (3C)
3 BRINGMANS STEFAN D8301 NEPTUNUS (3C) Guislain Geurts D1446 NEPTUNUS (3C)
3 SMEULDERS JELLE D8369 DE ZWIK (3D) Kristof Verheyden D2245 DE ZWIK (3D)
5 Janssen Gustaaf D5102 SONJATEAM (4A) Benny Janssen D5513 SONJATEAM (4A)
5 Vanbrabant Brecht D7840 CHAOS (2C) Kadir Tasdemir D7525 BOERENHOF (1B)
5 Grenson Michel D4904 UNION BEYNE (2B) Leopold Maka D4895 LIBERTY KC (1A)
5 Ravet Bernard D8952 PDTG BINTJE (3C) Frank Coekaerts D5738 PDTG BINTJE (3C)
9 Tuerlinckx Denis D6547 MOKKEBOYS (2C) Jurgen Janssens D5858 MOKKEBOYS (2C)
9 VANDEBROEK KEN D7380 SJEIMELDEBEIMEL (3B) Dirk De Rijdt D8939 SJEIMELDEBEIMEL (3B)
9 TEUCHIE MIKE D7333 MIDDELLIJN KC (3C) Remy Gucciardi D4689 MIDDELLIJN KC (3C)
9 THIJS RIK D8323 THE LIONS 2 (3A) Marcel Gielen D2034 THE LIONS 2 (3A)
9 Foriers Andy D8228 DE MENNEKES (3C) Wouter Berden D8077 DE MENNEKES (3C)
9 Bruls Anthony D8901 PDTG D2 (2B) Didier Gerard D4832 PDTG D2 (2B)
9 Leest David D4543 THE SIDEKICKS (3B) Alexander Machiels D4585 THE SIDEKICKS (3B)
9 Schilperoord Christian D6952 CAFE COMM (3C) Dimitri Bijloos D6317 CAFE COMM (3C)
17 Boons Rudy D2442 DE VLESKES (3A) Jean-paul Claesen D2043 DE HOESELERS (4A)
17 MARTENS JIM D8540 HASPENGOUW 16 (4D) Stanny Robyns D4093 HASPENGOUW 16 (4D)
17 Martens Tom D5788 DE BONGERD (3A) Davy Vanderstegen D3435 DE BONGERD (3A)
17 Moureaux Ghislain D0357 COSMOS (2B) Jozef Noben D0147 COSMOSBOYS (3C)
17 Housen Rob D2232 LIQUIDATORS OPGL. (3A) MIKE VRANKEN D7209 COMPROMIS (3A)
17 Vangelder Gwen D8026 CASH ON TITTIES (2C) Kane Schoolmeesters D7941 CASH ON TITTIES (2C)
17 Vandijck Frank D5111 THE MOOD (3A) Steve Loos D5665 THE MOOD (3A)
             
Reeks 2 Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Peetersille Aurelien D4811 PDTG D2 (2B) Francis Torelli D9355 PDTG D2 (2B)
2 Bloemen Nick D8767 JUST DER NEFFE (3A) Christiaan Hamal D8768 JUST DER NEFFE (3A)
3 HENDRICKX LAISY D4584 THE TITANS (1A) Davy Wustenberghs D5956 THE TITANS (1A)
3 VANDORMAEL KEVIN D1445 NT34 (4B) Mario Saenen D3266 NT34 (4B)
5 Moens Pierre D9239 PDTG STOEMP (2B) Raphael Themans D9238 PDTG STOEMP (2B)
5 VRANCKEN GUY D0289 D'N HOESELER (3C) Jos Panis D0295 D'N HOESELER (3C)
5 GIELEN STEFAN D1346 NEPTUNUS (3C) Roy Bringmans D8447 NEPTUNUS (3C)
5 Ambroise Kevin D9311 NINE BALL SJOTTERS (3A) Bennet Boons D8143 NINE BALL SJOTTERS (3A)
9 Cuppens Frank D5503 SONJATEAM (4A) Stefan Aengeveld D5141 SONJATEAM (4A)
9 BROUNS BART D5173 LIQUIDATORS OPGL. (3A) Dennis Verlaek D1355 RINABOYS (3A)
9 MAMPAEY YANNICK D8341 SHARPHILLBOYS (2C) KOEN STASSART D8575 DEN ENGEL DIEST (4D)
9 Vanoostveldt Kenneth D7028 LIQUIDATORS (4B) DARIO VAN DE SIJPE D7404 LIQUIDATORS (4B)
9 Dirckx Henri D2347 RINABOYS (3A) Mathieu Christis D0721 RINABOYS (3A)
9 Bielen Luc D1668 KAFFEEBOYS (3B) Jean-pierre Thyssen D3667 KAFFEEBOYS (3B)
9 VOETS ERIC D0375 DE HOESELERS (4A) VALENTIN VOETS D0537 DE HOESELERS (4A)
9 Wilms Jente D5883 DE GROENTJES (2B) Danny Krawinckel D6196 DE GROENTJES (2B)
17 Vanwesemael Jonathan D7827 DEN IJZER (2C) Rene Dendas D8234 DEN IJZER (2C)
17 Boffin Ilona D3046 SMIDJE (4A) EDDY WILLEMS D1388 SMIDJE (4A)
17 THIJS RONNY D8548 OPTIMUS (1B) WIM DEGREEF D5775 OPTIMUS (1B)
17 Huijgens Yannick D7943 CASH ON TITTIES (2C) JAN DIDDEN D7198 CASH ON TITTIES (2C)
17 Bijloos Walter D2042 SHARPHILLTEAM (4D) Lorenzo Laeremans D9191 SHARPHILLTEAM (4D)
17 Haesen Eddy D0752 TINA'S KAFFEE (3C) LUC HAESEN D0754 TINA'S KAFFEE (3C)
             
Reeks 3 Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Laureys Ruben D7942 CASH ON TITTIES (2C) Yens Sellekaerts D8040 CASH ON TITTIES (2C)
2 REYNS DANIEL D7190 STAAFJARELKES (2A) Kevin VANMOL D0331 STAAFJARELKES (2A)
3 Smets Nico D4132 DE KNOKKERS (3D) Brent Frooninckx D8200 DE KNOKKERS (3D)
3 Goyens Jitse D9058 STAAFJARELKES (2A) Lionell Schroyen D2184 SJACHT TWIE (3A)
5 Vanluyten Jari D9221 FARAO (3D) Kristof De Hauwere D8491 FARAO (3D)
5 Lenoir Didier D8854 PDTG D3 (3C) Corinne Verdonck D8853 PDTG D3 (3C)
5 Paulissen Davy D5681 TF STING (3B) David Marcotti D0303 TF STING (3B)
5 Nassen Rene D5744 NT34 (4B) Jean Jozef Laquaye D9244 NT34 (4B)
9 BARSI DAVY D8620 MARIO STARS (2B) Bjorn Borghs D2313 MARIO STARS (2B)
9 Michelakis Evangelos D0071 STREEEP (3B) Henri Wolfs D5018 HUKSKE TVC (3B)
9 JANS SANDY D3786 NEPTUNUS (3C) David Geurts D1350 NEPTUNUS (3C)
9 SIMON BERNARD D4394 ROUBAIXTEAM (3D) Jente Uyttebroek D8018 ROUBAIXTEAM (3D)
9 COLSON MICHAEL D4646 DEN HOEK (3B) Martijn Hanssen D8934 DE AMIGOS (4A)
9 Saverio Aliberto D1666 DE KNUP (4A) Theo Serneels D2903 DE KNUP (4A)
9 Smets Rudi D6829 DE VLESKES (3A) Tom Vaes D5229 DE VLESKES (3A)
9 Knez Koen D5906 LIQUIDATORS OPGL. (3A) KEVIN HANSEN D7208 LIQUIDATORS OPGL. (3A)
17 BAETEN YORICK D8525 JUST DER NEFFE (3A) JARNO BAETEN D8612 JUST DER NEFFE (3A)
17 SCHEURDERS CALVIN D8653 NINE BALL SJOTTERS (3A) ANTHONY AUBROECK D8305 NINE BALL SJOTTERS (3A)
17 Depre Steven D6388 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3D) TOM RUTTEN D6730 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3D)
17 LUYCKX JOERI D6646 DE MENNEKES (3C) Davy Lemmens D8787 DE MENNEKES (3C)
17 Smets Jean-louis D2036 DA VINI (3B) Valentin Schops D2031 DA VINI (3B)
17 Lassance Christian D8151 ZATSIKY (3C) WOUTER BILLEN D8638 SJEIMELDEBEIMEL (3B)
             
Ranking 4            
Reeks 1 Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Vandevelde Sven D4547 TRANSPORT (4C) Gregory Fallier D9164 TRANSPORT (4C)
2 GIELEN MARK D8349 DE BLOKEN TVC (3B) Ben Cappa D8868 HAPPY KICKER (4A)
3 NARINX TOM D4476 SJACHT TWIE (3A) Marco Vanhove D8919 SJACHT TWIE (3A)
3 MACHIELS NICK D8643 TREFFERS (4C) Jan Struyven D9023 TREFFERS (4C)
5 Daenen Nele D8147 DE MENNEKES T-W (3D) Kenny Vanwinkel D8144 DE MENNEKES T-W (3D)
5 Paesen Jonas D9044 TOS (4A) KOEN EBEN D6129 TOS (4A)
5 DERUTTER BJORN D2814 RATE (4C) KRIS VAN REUSEL D0921 RATE (4C)
5 Vanherck Jurgen D7483 MIDDELLIJN KC (3C) Niels Vanormelingen D8761 MIDDELLIJN KC (3C)
9 De Wilde Koen D8979 HET KATERKE (4D) Glenn Deprez D8927 HET KATERKE (4D)
9 PREUD'HOMME bjorn D8252 BERGSHOTTERS (3D) Tom Hendrickx D8248 BERGSHOTTERS (3D)
9 Hendrickx Lindsay D8993 MIKE-BOYS (1B) Dennis Loockx D8973 GALACTICOS (2C)
9 SCHEPERS JOHNY D1105 DE PEGASUS (4C) JOHAN MANSHOVEN D0782 DE PEGASUS (4C)
9 Roba Tim D8160 PER TOTAL (3D) Kevin Vandereyt D7914 PER TOTAL (3D)
9 Lenaerts Frank D6798 THE HAPPY'S (2B) RENATO KAUCZOR D8645 THE HAPPY'S (2B)
9 Santermans Larissa D8943 MIDDELLIJN KC (3C) Gregory Kuyckx D7482 MIDDELLIJN KC (3C)
9 KNAPEN OLIVIER D8670 PDTG GNOCCHI (4C) Alain Dezan D9094 PDTG CHIPS (4B)
17 Delvaux Nicolas D9333 PDTG ROSTI (4B) Kevin Hayen D9090 PDTG ROSTI (4B)
17 Derwae Davy D8925 BIEZENHOF CREW (4B) Mattias Fiddelaers D6647 BIEZENHOF CREW (4B)
17 Minne Julien D9254 PDTG ROSTI (4B) Louis Gihousse D9256 PDTG ROSTI (4B)
17 THIJS STEFAN D1971 PER TOTAL KNALLERS (4B) DANNY MAS D4322 PER TOTAL KNALLERS (4B)
17 Monfort Lionel D9330 PDTG GNOCCHI (4C) Michael Moors D9331 PDTG GNOCCHI (4C)
17 Preuveneers Luc D3707 LOEKABOYS (4D) Gwen Dupont D2311 LOEKABOYS (4D)
17 VITA TAMARA D8259 SMURF JC (4D) Dirk Lavreys D2849 SMURF JC (4D)
17 No Joni D8190 ZANATA (4C) Enzo Happaerts D8165 ZANATA (4C)
17 Rottiers Tom D2915 BUITING UNITED (4D) gREETJE aDRIAENS D9192 BUITING UNITED (4D)
17 Vancranenbroeck Timmy D8698 THE SPIKERS (4C) Robby Vandormael D8148 THE SPIKERS (4C)
17 Bodabza Nasim D9146 ZATSIKY (3C) Mehmet Karaoba D8931 ZATSIKY (3C)
             
Reeks 2 Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 TIMMERS NATASJA D8337 CHAOS (2C) WESLEY SIMONS D8549 SHARPHILLBOYS (2C)
2 Pucci Fabio D9139 FUSSBALL TOTO KC (4B) Michel Clabots D9328 FUSSBALL TOTO KC (4B)
3 Nolmans Ruud D2637 DE MENNEKES T-W (3D) Stijn Vranken D8145 DE MENNEKES T-W (3D)
3 Palmers Jeffrey D8786 DE BLOKEN TVC (3B) Kevin Muller D8957 DE BLOKEN TVC (3B)
5 Hayen Jonas D7473 DE PEGASUS (4C) Tim Panis D8219 DE PEGASUS (4C)
5 CHRISTIAENS DIMITRI D7401 PER TOTAL (3D) Jeroen Bosmans D4626 PER TOTAL (3D)
5 Renaud Yannick D8938 ZANATA (4C) Fangio Sergeys D9345 ZANATA (4C)
5 Oost Ricky D6713 OUTSIDERS (3B) David Elsen D9135 OUTSIDERS (3B)
9 Wuestenbergs Glenn D7561 ZANATA (4C) Gregory Vansina D8896 ZANATA (4C)
9 Lox Tom D9336 DE LINCK (4A) andy Coopmans D9335 DE LINCK (4A)
9 WILLEMS JEROEN D0333 DE ALKSE KICKERS (4D) JURGEN MEEKERS D8564 DE ALKSE KICKERS (4D)
9 Willems Joris D2246 DE MENNEKES T-W (3D) Seppe Smekens D8497 DE MENNEKES T-W (3D)
9 Famularo Roberto D9262 DE LINCK (4A) DIDIER NOBLESSE D3805 DE LINCK (4A)
9 Vanseer Jean-louis D0024 DE MONIBOYS (4B) CYRIELLE LIJCOPS D0803 DE MONIBOYS (4B)
9 Smeets Dominique D8477 CAFE COMM (3C) DANNY VANHEES D5695 CAFE COMM (3C)
9 Knuts Ward D9206 HAPPY KICKER (4A) ROBERT RUYMEN D0226 DE MONIBOYS (4B)
17 Camps Bart D6382 DE KLOEMP (3D) Davy Andries D6312 DE KLOEMP (3D)
17 Deprez Brice D9248 PDTG CHIPS (4B) Flavio Decoux D9251 PDTG CHIPS (4B)
17 Vanmol Nick D8723 WANHOOP UNITED (4D) JOHAN GILS D8597 WANHOOP UNITED (4D)
17 Maeremans David D7595 CASINOBOYS (2C) Timmy Willegems D8048 CASINOBOYS (2C)
17 Van Gestel Tom D9369 RATE (4C) Maikel Lemmens D9197 RATE (4C)
17 FRANCO MARIO D3700 TIJLBOYS (4C) DAVID MELLAERTS D3644 TIJLBOYS (4C)
17 VANDERSTEEN ROCKY D4124 TREFFERS (4C) James Katz D9020 TREFFERS (4C)
17 WINTERS SAM D8660 COMPROMIS (3A) Kristof Verschakelen D8790 JUST DER NEFFE (3A)
17 Kusters Glenn D9080 DE AMIGOS (4A) KOEN LORMANS D8962 DE AMIGOS (4A)
17 SMEETS BJORN D8562 DE BLOKEN TVC (3B) WIM GOLSTEYN D8561 DE BLOKEN TVC (3B)
             
Reeks 3 Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Nurkowski Danny D9240 PDTG D3 (3C) CLEMENT SEPULCHRE D8319 PDTG STOEMP (2B)
2 Jans Steven D7869 DEN HOEK (3B) Jens Martens D9170 DE AMIGOS (4A)
3 Poets Kevin D8714 THE SHOOTERS (1B) Jorika Rams D8972 MALPERTUUS 95 (4A)
3 Hinque Bernard D9322 FUSSBALL TOTO KC (4B) Patrick Angelucci D9068 FUSSBALL TOTO KC (4B)
5 Jaspers Sam D9326 PER TOTAL KNALLERS (4B) TOM BEX D4742 PER TOTAL KNALLERS (4B)
5 Hofman Nico D4690 DE GROENTJES (2B) Christophe Creeten D7497 MIDDELLIJN KC (3C)
5 Eggers Johan D9266 PARADOX TVC (2C) Steven Roziers D9267 PARADOX TVC (2C)
5 BOLLEN STEVE D7368 BERGSHOTTERS (3D) YOERI MARCOEN D7367 ZANATA (4C)
9 Akkermans Anneleen D8500 DE MENNEKES T-W (3D) Micha Alen D8498 DE MENNEKES T-W (3D)
9 Gentier Cedric D9167 DE AMIGOS (4A) FRANKY WAUTERS D8739 HET HUKSKE (3B)
9 Houben Jelle D8798 PALLIETER (3B) Michiel Vanholst D8797 PALLIETER (3B)
9 Vandeput Dirk D2182 TOS (4A) Bart Vandeput D2055 TOS (4A)
9 LEEMANS CEDERIC D3966 HASPENGOUW 16 (4D) Tom Debusscher D8928 HASPENGOUW 16 (4D)
9 COONEN DAVY D5727 MALPERTUUS 95 (4A) TORSTEN FIDDELAERS D8280 MALPERTUUS 95 (4A)
9 Jacobs Tony D9310 KIVOILA (4B) JOSE THIJS D0434 KIVOILA (4B)
9 Vanmol Peter D7852 DORPSCAFE (4C) David Flawinne D6810 DORPSCAFE (4C)
17 Minschart Johan D9270 BAKHUIS (4D) Patrick Matheus D9277 BAKHUIS (4D)
17 Deprez Antoine D9249 PDTG CHIPS (4B) Dominique Milazzo D9294 PDTG CHIPS (4B)
17 Severens Tom D9050 TOS (4A) Boris Gielen D9049 TOS (4A)
17 HOLLON AN D7239 BIEZENHOF CREW (4B) MARLIES VAN SCHELVERGEM D8271 DE ALKSE KICKERS (4D)
17 PILLE YANNICK D8632 THE SPIKERS (4C) Benedikt Wiliquet D4536 THE SPIKERS (4C)
17 Keyen Jordy D9026 TREFPUNT (4C) Alexander Deroose D9194 TREFPUNT (4C)
17 TIMMERMANS YORICK D2239 TREFFERS (4C) Stany Joblin D9021 TREFFERS (4C)
17 Meyen Stefanie D7916 BIERHOF TVC (2A) JuRGEN VANHOUTVEN D4120 CHAOS (2C)
17 HUYGEN PIETER D8277 DE AMIGOS (4A) Kevin Geuns D9280 DE AMIGOS (4A)
17 Sauvan Joffrey D9293 PDTG ROSTI (4B) Cederic Kinet D9359 PDTG GNOCCHI (4C)
             
Dames Dubbel            
  Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 HENDRICKX LAISY D4584 THE TITANS (1A) Isabelle Da Conceicao D8859 PDTG BINTJE (3C)
2 Boffin Ilona D3046 SMIDJE (4A) Jorika Rams D8972 MALPERTUUS 95 (4A)
3 Missotten Nele D4592 MARIO STARS (2B) Sasha Kempeneers D4745 HAPPY SNOOKER (1B)
3 HOLLON AN D7239 BIEZENHOF CREW (4B) Larissa Santermans D8943 MIDDELLIJN KC (3C)
5 Meyen Stefanie D7916 BIERHOF TVC (2A) LENNY AERTS D8675 STAAFJARELKES (2A)
5 Hendrickx Lindsay D8993 MIKE-BOYS (1B) NATASJA TIMMERS D8337 CHAOS (2C)
5 Daenen Nele D8147 DE MENNEKES T-W (3D) Anneleen Akkermans D8500 DE MENNEKES T-W (3D)
 
top drie Enkelspel van iedere ranking 25-03-2017

Kampioenschappen regio Oost

Uitslagen van alle rankings  “Enkelspel”.

 

Ranking 1

1.       Piette Jean Marc  kampioen

2.       Windmolders Alain

3.       Cucciare kevin

 

Ranking 2.

1.       Vandenbemden Kenny

2.       Struyven Jo

3.       Engin Kerim

 

Ranking 3.

1.       Bruls Anthony 

2.       Flavianni Daniel

3.       Kessels Jo

 

Ranking 4.

1.       Roziers Steven

2.       Vanhoutven Jurgen

3.       Andries Davy

 

Dames

1.       Da Conceicao Isabelle

2.       Boffin ilona

3.       Timmers Natasja

 

 

Uitslagen van de reeksen per ranking,    
       
       
Ranking 1 Naam Lidnr Clubnaam
1 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A)
2 Windmolders Alain D3774 DUNGELEERS (1A)
3 Cucciarre Kevin D2013 MARIOSHOOTERS (1A)
3 Eryigit Halil D4462 DUNGELEERS (1A)
5 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A)
5 Claeskens Peter D4306 ALL STARS (1A)
5 Meurmans Johnny D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
5 Appeltans Sven D4104 MARIOBROTHERS (1A)
9 Ruiz Miguel D5822 PDTG DE EBURONEN (1A)
9 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (1A)
9 Deldime Didier D4932 MARIOBROTHERS (1A)
9 Bertels Thomas D7117 MARIOBROTHERS (1A)
9 Timmers Ryan D6685 ALL STARS (1A)
9 Vierendeels Wesley D5909 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Verluyten Tom D6167 THE TITANS (1A)
9 Andries Eddy D3013 DUNGELEERS (1A)
17 Hamblok Lorenz D6206 POEIKES (1A)
17 Hubrechts Eugene D6316 PDTG DE EBURONEN (1A)
17 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A)
17 Meacci Gianni D6989 NIGHTMARE KC (2B)
17 Tesseur Tony D3045 THE CREW (2B)
17 Verjans David D5264 MARIOBROTHERS (1A)
17 Ignoul Tommy D6242 TULPEKE (1B)
17 Christoffels Gilbert D0052 COSMOS TVC (1B)
17 Sideris Georges D5869 POEIKES (1A)
17 Riti Carlo D8092 MARIOBROTHERS (1A)
17 Bellen Tim D1398 DREE KC (1B)
17 Kutaydin Jeroen D6752 DE BEKKER (1A)
17 Guerreiro Vitor D4933 THE TITANS (1A)
17 CLEEREN JOERI D5539 POEIKES (1A)
17 Witecki Didier D4926 MARIOBROTHERS (1A)
Ranking 2      
reeks 1 Naam Lidnr Clubnaam
1 Struyven Jo D0783 BOERENHOF (1B)
2 SMULDERS MICHAEL D7181 STAAFJARELKES (2A)
3 VANBRABANT GERRY D4793 MIKE-BOYS (1B)
3 Goven Jos D2097 HECHTEL TVC (2A)
5 Segers Tom D6652 CAFEEKE ('t) (2C)
5 Dereze Sven D0342 BORUSSIA MEENSEL (2C)
5 Vanwetswinkel Davy D1219 PAALSCHOTTERS (2A)
5 Penxten Koen D3302 HAPPY SNOOKER (1B)
9 Smets Jo D1545 MARIO STARS (2B)
9 Silva-Urbanzyk Michael D4937 NIGHTMARE KC (2B)
9 Bertels Johnny D5537 LIQUIDATORS OPGL. (3A)
9 Kempeneers Benny D3182 HAPPY SNOOKER (1B)
9 Clerx Patrick D3782 THE CREW (2B)
9 Van Uffelen Pedro D2306 'T VERVOLG (1A)
9 Schuermans Rudi D2372 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
9 Biets Steve D4279 MARIO STARS (2B)
17 Schoofs Stefan D0057 SH LUMMEN (2A)
17 Diliberto Luciano D4881 UNION BEYNE (2B)
17 Clerinx David D5885 PDTG DE EBURONEN (1A)
17 Stegen Tony D0733 DE MANNE (2A)
17 Aerts Ben D5531 THE LUCKY BOYS (2A)
17 Dermont Frederik D4338 DREE KC (1B)
17 De Hondt Ludo D0367 DE GROENTJES (2B)
17 Vanempten Bert D4420 DE LINCK (4A)
       
reeks 2 Naam Lidnr Clubnaam
1 Knapen Pascal D6395 KICK OFF DIEST (1B)
2 Budo Jorg D6770 DUNGELEERS (1A)
3 Paesen Xavier D2670 NAPOLEON (2A)
3 Claes Christoffe D4544 THE CREW (2B)
5 Smeets Rowan D9185 DE BEKKER (1A)
5 Claeskens Patrick D5011 BOERENHOF (1B)
5 Crabbe Jens D4869 BEGGY BOYS (2B)
5 Fallier Marc D8445 TRANSPORT (4C)
9 Uyttebroeck Jan D2604 DEN OKS (1B)
9 SNOEKS JOERI D6047 DE RUUSKETEERS (1B)
9 Verhaeren Peter D4370 NAPOLEON (2A)
9 Peeters Jeffrey D2543 SJEIMELDEBEIMEL (3B)
9 Gregoir Rudi D0148 COSMOS (2B)
9 Vranken Kenneth D2935 BEGGY BOYS (2B)
9 Verkissen Wesly D6293 SNOOKER SPORTS (1A)
9 Sterckx Gerry D5970 'T VERVOLG (1A)
17 Cools Yannick D9010 MIKE-BOYS (1B)
17 Donni Robin D3392 TIJLBOYS (4C)
17 Govaerts Kevin D0745 OPTIMUS (1B)
17 Van Eyck Frederic D6578 CASINOBOYS (2C)
17 CLAEYS WOUTER D3697 HET COMPLOT (2A)
17 Gielen Rocky D3492 HASPENGOUW 16 (4D)
17 Musso Jean D4909 UNION BEYNE (2B)
17 Clerckx Benny D0062 SH LUMMEN (2A)
       
Reeks 3 Naam Lidnr Clubnaam
1 Engin Kerim D0898 VINI'S (1B)
2 Taher Rachid D9329 PARADOX TVC (2C)
3 Bodson Robert D4905 ZATSIKY (3C)
3 VANUYTSEL KEVIN D7372 DEN IJZER (2C)
5 Boeckaerts Kenny D4206 CHAOS (2C)
5 Sillen Albert D0314 HUKSKE TVC (3B)
5 Prodan Koen D1112 TF STING (3B)
5 Steuperaert Marc D8168 SNOOKER SPORTS (1A)
9 CLYGNET STEVEN D6400 MIKE-BOYS (1B)
9 Luyckx Stijn D8446 ALL STARS (1A)
9 Duchateau Pascal D3462 LIQUIDOSHOOTERS (3C)
9 Stevens Kevin D7067 COSMOS (2B)
9 Claes Tom D2462 NAPOLEON (2A)
9 LEMARCHAND WESLEY D7297 MIKE-BOYS (1B)
9 Vanhamel Davy D6922 BIERHOF TVC (2A)
9 Van Gelder Sven D4955 'T VERVOLG (1A)
17 Hoogsteyns Paul D3253 COSMOS TVC (1B)
17 Vanderstukken Tim D4488 KICK OFF DIEST (1B)
17 Hrebak Christiaan D0843 PAALSCHOTTERS (2A)
17 Lenskens Bart D2353 HET COMPLOT (2A)
17 Latet Jurgen D5888 DE GROENTJES (2B)
17 Poelmans Nico D1816 DE RUUSKETEERS (1B)
17 Degol Felix D3987 DEN OKS (1B)
17 Toelen Bart D4548 MIKE-BOYS (1B)
       
Reeks 4 Naam Lidnr Clubnaam
1 Vandenbemden Kenny D5000 BOERENHOF (1B)
2 Dermont Olivier D3410 DREE KC (1B)
3 Foelen Jonas D7772 HECHTEL TVC (2A)
3 Lemmens Tom D6790 STAAFJARELKES (2A)
5 REPP FRANK D1120 LIQUIDATORS OPGL. (3A)
5 Lambert Yann D4307 KICK OFF DIEST (1B)
5 Boons Robby D6171 CAFEEKE ('t) (2C)
5 Willems Raf D0762 SNOOKER SPORTS (1A)
9 Hauben Maurice D0001 COSMOS TVC (1B)
9 Musardo Claudio D0874 TULPEKE (1B)
9 Schops Stijn D2676 VINI'S (1B)
9 Thijs Lee D5093 PAALSCHOTTERS (2A)
9 Bouchet Tom D6218 DE GROENTJES (2B)
9 Vleugels Peter D1101 NAPOLEON (2A)
9 Gonnissen Thomas D2654 HET COMPLOT (2A)
9 Vanbrusselt Gert D6269 GALACTICOS (2C)
17 Moors Jean D2586 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
17 Leppens Kris D2657 HET COMPLOT (2A)
17 Brants Marc D0290 HUKSKE TVC (3B)
17 Zentjens Stijn D2296 THE SHOOTERS (1B)
17 Goyens Stefan D0913 DE MANNE (2A)
17 Oliveri Yannick D4916 NIGHTMARE KC (2B)
17 Schepmans Wim D0773 MIKE-BOYS (1B)
17 Paraschos Georges D8043 PDTG D3 (3C)
       
Ranking 3      
Reeks 1 Naam Lidnr Clubnaam
1 Hamal Christiaan D8768 JUST DER NEFFE (3A)
2 Krawinckel Danny D6196 DE GROENTJES (2B)
3 Kenens Michel D2104 THE MOOD (3A)
3 LAENEN KEVIN D6656 BIERHOF TVC (2A)
5 CLERINX NIKI D4295 PDTG DE EBURONEN (1A)
5 Buelens Eddy D2493 BORUSSIA MEENSEL (2C)
5 COLLET MICHAEL D3969 PDTG STOEMP (2B)
5 Goyens Jitse D9058 STAAFJARELKES (2A)
9 Moors Davy D5045 COSMOSBOYS (3C)
9 Panis Jos D0295 D'N HOESELER (3C)
9 COBUS CEDRIC D8555 PDTG D3 (3C)
9 Lintermans Filip D4503 BACCARA KC (3D)
9 Knops Gerd D4239 BERGSHOTTERS (3D)
9 HANSEN KEVIN D7208 LIQUIDATORS OPGL. (3A)
9 GOOSSENS GLENN D7350 SHARPHILLBOYS (2C)
9 Pirotte Chris D7453 HAPPY KICKER (4A)
17 Vangelder Gwen D8026 CASH ON TITTIES (2C)
17 BAETEN JARNO D8612 JUST DER NEFFE (3A)
17 Smets Nico D4132 DE KNOKKERS (3D)
17 Bamps Dave D2037 DE BONGERD (3A)
17 Tasdemir Kadir D7525 BOERENHOF (1B)
       
Reeks 2 Naam Lidnr Clubnaam
1 Kessels Joos D8072 THE SHOOTERS (1B)
2 VRANKEN MIKE D7209 COMPROMIS (3A)
3 Cosimo Danilo D8889 DA VINI (3B)
3 Themans Raphael D9238 PDTG STOEMP (2B)
5 Harbach Abdel Kamel D8932 PDTG D3 (3C)
5 Thyssen Jean-pierre D3667 KAFFEEBOYS (3B)
5 Zadrosz Daniel D4297 THE SIDEKICKS (3B)
5 Vande Reyd Tim D8482 SPORTS-BAR (2A)
9 SMEULDERS JELLE D8369 DE ZWIK (3D)
9 VRANCKEN GUY D0289 D'N HOESELER (3C)
9 Leurs Patrick D8097 STREEEP (3B)
9 Ciavarro Maurizio D9087 OUTSIDERS (3B)
9 THIJS RIK D8323 THE LIONS 2 (3A)
9 Degeest Gert D7503 BORUSSIA MEENSEL (2C)
9 ROOSEN GERT D4656 MARIO STARS (2B)
9 Marcotti David D0303 TF STING (3B)
17 Moens Bruno D5193 MOKKEBOYS (2C)
17 Vanaken Rudi D0710 RINABOYS (3A)
17 Wysevelde Steven D9056 STAAFJARELKES (2A)
17 Laureys Ruben D7942 CASH ON TITTIES (2C)
17 GOOSSENS JIRI D8345 SHARPHILLTEAM (4D)
17 LUYCKX JOERI D6646 DE MENNEKES (3C)
17 TEUCHIE MIKE D7333 MIDDELLIJN KC (3C)
       
Reeks 3 Naam Lidnr Clubnaam
1 FLAVIANI DANIELE D5215 WST (2B)
2 Vanwesemael Jonathan D7827 DEN IJZER (2C)
3 Lenoir Didier D8854 PDTG D3 (3C)
3 BROUNS BART D5173 LIQUIDATORS OPGL. (3A)
5 Harings Jeroen D7577 SPORTS-BAR (2A)
5 D'HONDT ANDY D3025 SJACHT TWIE (3A)
5 Wustenberghs Davy D5956 THE TITANS (1A)
5 BARSI DAVY D8620 MARIO STARS (2B)
9 Verheyden Kristof D2245 DE ZWIK (3D)
9 Bienkens Stephane D8396 LIQUIDOSHOOTERS (3C)
9 Lassance Christian D8151 ZATSIKY (3C)
9 Geurts Guislain D1446 NEPTUNUS (3C)
9 Huijgens Yannick D7943 CASH ON TITTIES (2C)
9 Bijloos Walter D2042 SHARPHILLTEAM (4D)
9 Goorts Hans D4822 PALLIETER (3B)
9 De L'arbre Michel D3668 KAFFEEBOYS (3B)
17 Lenaerts Rob D4555 THE SIDEKICKS (3B)
17 BOON ANDY D7157 CASINOBOYS (2C)
17 VANSTRAELEN ROBBY D8327 SJEIMELDEBEIMEL (3B)
17 Sellekaerts Yens D8040 CASH ON TITTIES (2C)
17 Vanoostveldt Kenneth D7028 LIQUIDATORS (4B)
17 MASSET FRANCOIS D8680 PDTG BINTJE (3C)
       
Reeks 4 Naam Lidnr Clubnaam
1 VANMOL Kevin D0331 STAAFJARELKES (2A)
2 Daniels Mark D1459 THE MOOD (3A)
3 Vanbrabant Brecht D7840 CHAOS (2C)
3 FLAVIANI DIMITRI D5424 WST (2B)
5 Hendrikx Franky D0909 DE MANNE (2A)
5 BAERTEN GUIDO D1126 STREEEP (3B)
5 Schoolmeesters Kane D7941 CASH ON TITTIES (2C)
5 Schroyen Lionell D2184 SJACHT TWIE (3A)
9 Peetersille Aurelien D4811 PDTG D2 (2B)
9 Verhaert Nicolas D8810 FARAO (3D)
9 Geurts David D1350 NEPTUNUS (3C)
9 SCHEURDERS CALVIN D8653 NINE BALL SJOTTERS (3A)
9 Tanriseven Tolga D8704 SPORTS-BAR (2A)
9 Denhaen Wim D6554 HOFBOYS (3D)
9 Bijloos Dimitri D6317 CAFE COMM (3C)
9 Janssens Jurgen D5858 MOKKEBOYS (2C)
17 Pavan Jean-Paul D0114 THE CREW (2B)
17 Pergola Laurens D8887 DA VINI (3B)
17 Cuppens Frank D5503 SONJATEAM (4A)
17 Boffin Ilona D3046 SMIDJE (4A)
17 Meyers Johnny D5833 LIQUIDATORS OPGL. (3A)
       
Reeks 5 Naam Lidnr Clubnaam
1 Bruls Anthony D8901 PDTG D2 (2B)
2 Frooninckx Brent D8200 DE KNOKKERS (3D)
3 Nicolosi Giuseppe D4823 NIGHTMARE KC (2B)
3 Bloemen Nick D8767 JUST DER NEFFE (3A)
5 Lambert Joris D0952 GALACTICOS (2C)
5 COLSON MICHAEL D4646 DEN HOEK (3B)
5 Knez Koen D5906 LIQUIDATORS OPGL. (3A)
5 Wilms Jente D5883 DE GROENTJES (2B)
9 Vanhellemont Gert D6151 HOFBOYS (3D)
9 FREDERIX NATHALIE D8523 JUST DER NEFFE (3A)
9 Frans Manuel D0891 TF STING (3B)
9 Stranen Benjamin D6341 FARAO (3D)
9 THIJS STEPHEN D8362 WST (2B)
9 Hubrechts Rudy D6950 CAFE COMM (3C)
9 REYNS DANIEL D7190 STAAFJARELKES (2A)
9 DIDDEN JAN D7198 CASH ON TITTIES (2C)
17 Dirix Eddy D0478 COSMOSBOYS (3C)
17 Boons Rudy D2442 DE VLESKES (3A)
17 CLIJSTERS BENNY D3552 DE BONGERD (3A)
17 Neyens Philip D6056 THE MOOD (3A)
17 Tuerlinckx Denis D6547 MOKKEBOYS (2C)
17 Depre Steven D6388 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3D)
Ranking 4      
Reeks 1 Naam Lidnr Clubnaam
1 Roziers Steven D9267 PARADOX TVC (2C)
2 Hendrickx Tom D8248 BERGSHOTTERS (3D)
3 Willegems Timmy D8048 CASINOBOYS (2C)
3 Gielen Marcel D2034 THE LIONS 2 (3A)
5 COLLIN JIMMY D7387 DEN ENGEL DIEST (4D)
5 Kuyckx Gregory D7482 MIDDELLIJN KC (3C)
5 VANHEEL WIM D8559 DE BLOKEN TVC (3B)
5 Vanherck Jurgen D7483 MIDDELLIJN KC (3C)
9 Wuestenbergs Glenn D7561 ZANATA (4C)
9 Jacobs Tony D9310 KIVOILA (4B)
9 Derwae Davy D8925 BIEZENHOF CREW (4B)
9 CAMPS STEFAN D1875 BUITING UNITED (4D)
9 Put Gunther D6866 WANHOOP UNITED (4D)
9 TIMMERS NATASJA D8337 CHAOS (2C)
9 Vranken Stijn D8145 DE MENNEKES T-W (3D)
9 Lemmens Davy D8787 DE MENNEKES (3C)
17 Jans Patrick D8203 DEN HOEK (3B)
17 Minschart Johan D9270 BAKHUIS (4D)
17 Goddevriendt Robin D8015 ROUBAIXTEAM (3D)
17 Deprez Brice D9248 PDTG CHIPS (4B)
17 MACHIELS NICK D8643 TREFFERS (4C)
17 Meyen Stefanie D7916 BIERHOF TVC (2A)
17 Aengeveld Stefan D5141 SONJATEAM (4A)
17 Vandereyt Kevin D7914 PER TOTAL (3D)
17 CHRISTIAENS DIMITRI D7401 PER TOTAL (3D)
17 Meurice Samuel D9204 TRANSPORT (4C)
17 PILLE YANNICK D8632 THE SPIKERS (4C)
17 Van Leeuw Nicolas D6401 SMURF JC (4D)
17 Martens Jens D9170 DE AMIGOS (4A)
17 Vandeput Bart D2055 TOS (4A)
17 Da Conceicao Isabelle D8859 PDTG BINTJE (3C)
       
Reeks 2 Naam Lidnr Clubnaam
1 VANHOUTVEN JuRGEN D4120 CHAOS (2C)
2 Creeten Christophe D7497 MIDDELLIJN KC (3C)
3 Hofman Nico D4690 DE GROENTJES (2B)
3 Lenaerts Frank D6798 THE HAPPY'S (2B)
5 SMEETS BJ?RN D8562 DE BLOKEN TVC (3B)
5 Gentier Cedric D9167 DE AMIGOS (4A)
5 DE SAEDELEIR SVEN D8520 FCDK (4A)
5 Elsen Bjorn D8057 WANHOOP UNITED (4D)
9 VANGELDER WILLEM D7408 AZRAEL (3D)
9 Alenis Lesley D9337 DE LINCK (4A)
9 Fallier Gregory D9164 TRANSPORT (4C)
9 Karaoba Mehmet D8931 ZATSIKY (3C)
9 Oost Ricky D6713 OUTSIDERS (3B)
9 GODERMANS DANNY D7601 MALPERTUUS 95 (4A)
9 Dezan Alain D9094 PDTG CHIPS (4B)
9 Van Empten Kenneth D8819 BIERHOFBOYS (4D)
17 ORY LUK D8355 Vè (4B)
17 Antonus Dennis D6637 OPTIMUS (1B)
17 Fiddelaers Mattias D6647 BIEZENHOF CREW (4B)
17 Coopmans andy D9335 DE LINCK (4A)
17 Maeremans David D7595 CASINOBOYS (2C)
17 Goddevriendt Willy D8011 ROUBAIXTEAM (3D)
17 JANSSENS JONAS D8545 TREFPUNT (4C)
17 WAUTERS FRANKY D8739 HET HUKSKE (3B)
17 Vanholst Michiel D8797 PALLIETER (3B)
17 Vandeweyer Kimberly D9357 PER TOTAL (3D)
17 Comhair Herwig D9222 SMIDJE (4A)
17 CLOOSTERMANS DAVY D1223 BUITING UNITED (4D)
17 Vansina Gregory D8896 ZANATA (4C)
17 Kempeneers Sasha D4745 HAPPY SNOOKER (1B)
17 Jaspers Sam D9326 PER TOTAL KNALLERS (4B)
       
Reeks 3 Naam Lidnr Clubnaam
1 Roba Tim D8160 PER TOTAL (3D)
2 WINTERS SAM D8660 COMPROMIS (3A)
3 Ambroise Kevin D9311 NINE BALL SJOTTERS (3A)
3 Noe Joni D8190 ZANATA (4C)
5 Jans Steven D7869 DEN HOEK (3B)
5 Verschakelen Kristof D8790 JUST DER NEFFE (3A)
5 Sauvenier Rudy D9123 PDTG STOEMP (2B)
5 Gucciardi Remy D4689 MIDDELLIJN KC (3C)
9 Hinque Bernard D9322 FUSSBALL TOTO KC (4B)
9 PREUD'HOMME bjorn D8252 BERGSHOTTERS (3D)
9 Hayen Jonas D7473 DE PEGASUS (4C)
9 Vandeput Dirk D2182 TOS (4A)
9 Famularo Roberto D9262 DE LINCK (4A)
9 Camps Bart D6382 DE KLOEMP (3D)
9 Struyven Jan D9023 TREFFERS (4C)
9 Knuts Ward D9206 HAPPY KICKER (4A)
17 Debusscher Tom D8928 HASPENGOUW 16 (4D)
17 SMETS JOZEF D3742 TIJLBOYS (4C)
17 Deprez Antoine D9249 PDTG CHIPS (4B)
17 Gielen Boris D9049 TOS (4A)
17 Monfort Lionel D9330 PDTG GNOCCHI (4C)
17 Matheus Patrick D9277 BAKHUIS (4D)
17 DE WIT WIM D8578 DEN ENGEL DIEST (4D)
17 De Wilde Koen D8979 HET KATERKE (4D)
17 Daenen Nele D8147 DE MENNEKES T-W (3D)
17 Muller Kevin D8957 DE BLOKEN TVC (3B)
17 THIJS JOSE D0434 KIVOILA (4B)
17 Wijnen Johan D4590 DE MONIBOYS (4B)
17 CRISPEYN TOM D2850 SMURF JC (4D)
17 Wiliquet Benedikt D4536 THE SPIKERS (4C)
       
Reeks 4 Naam Lidnr Clubnaam
1 Andries Davy D6312 DE KLOEMP (3D)
2 FIDDELAERS TORSTEN D8280 MALPERTUUS 95 (4A)
3 Smekens Seppe D8497 DE MENNEKES T-W (3D)
3 Kunnen Pascal D9155 MALPERTUUS 95 (4A)
5 BEX TOM D4742 PER TOTAL KNALLERS (4B)
5 THIJS RONNY D8548 OPTIMUS (1B)
5 MELLAERTS DAVID D3644 TIJLBOYS (4C)
5 coletti Stefano D9366 HET HUKSKE (3B)
9 Lieten Kevin D7926