login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Uitslagen Enkelspel per ranking 15-03-2019

 

  Kampioenschappen regio Oost   Open enkelspel 15.03.2019.
Finale Ranking 1      
1 Timmers Ryan      
2 Vandenbemden Kenny      
3 Ignoul Tommy      
4 Geysenberghs Maarten      
         
Finale Ranking 2      
1 Budo Jorg      
2 Vanwezenmael Jonathan      
3 Vanwetswinkel Davy      
         
Finale Ranking 3      
1 Bruls Anthony      
2 Bringmans Stefan      
3 Moorkens Bas      
4 Boons Rudy      
         
Finale Ranking 4      
1 Derutter Bjorn      
2 Cattelain Brayan      
3 Valvekens Daley      
4 Gelders Carlo      

 

  Kampioenschappen regio Oost   Open enkelspel 12,10,2018
Finale Ranking 1  
1 Timmers Ryan ALL STARS (1A)
2 Vandenbemden Kenny ALL STARS (1A)
3 Ignoul Tommy THE BROTHERS (1A)
4 Geysenberghs Maarten EL LOCO (1B)
     
Ranking 1 reeks 1  
1. VANDENBEMDEN KENNY ALL STARS (1A)
2. IGNOUL TOMMY THE BROTHERS (1A)
3. MEACCI GIANNI L'UNION (1B)
3. LEMMENS TOM STAAFSJARELKES (1A)
5. CHRISTOFFELS GILBERT HUKSKE TVC (2B)
5. ERYIGIT HALIL KICK OFF HALEN (1B)
5. HOUTMEYERS ROB KICK OFF HALEN (1B)
5. VANUYTSEL KEVIN KATERFANATICS (1B)
9. MORTELMANS JAN DIJKSTAMPERS (1B)
9. ANDRIES EDDY THE BROTHERS (1A)
9. DOST MARK DE BEKKER (1A)
9. STEEGEN JOHNNY TULPKE (1B)
9. DELDIME DIDIER PDTG BADASS (1A)
9. YILMAZ KENAN L'UNION (1B)
9. INDESTEGE MARC DIJKSTAMPERS (1B)
9. MISSOTTEN NELE EL LOCO (1B)
17. LIVET PASCAL REMIX (2B)
17. LAVRYSEN TIM KATERFANATICS (1B)
17. BELLEN TIM DREE KC (1B)
17. MICHIELS MARC MERRET GUTS (2C)
17. CLYGNET STEVEN TEAM BOERENHOF (1B)
17. LEMARCHAND WESLEY EL LOCO (1B)
     
Ranking 1 Reeks 2  
1. TIMMERS RYAN ALL STARS (1A)
2. GEYSENBERGHS MAARTEN EL LOCO (1B)
3. TERNEUS STEVE ALL STARS (1A)
3. MEURMANS JIMMY POEIKES (1A)
5. VANBRABANT GERRY EL LOCO (1B)
5. BARTHOLOMEVIS RAF POEIKES (1A)
5. MEURMANS JOHNNY MARIOSHOOTERS (1A)
5. BERTELS THOMAS KATERFANATICS (1B)
9. SIDERIS GEORGES MARIOSHOOTERS (1A)
9. PIETTE JEAN-MARC BANZAI (1A)
9. SIMONS NICK THE BROTHERS (1A)
9. DERMONT OLIVIER DREE KC (1B)
9. BIETS STEVE EL LOCO (1B)
9. CLEEREN JOERI POEIKES (1A)
9. KUTAYDIN JEROEN DE BEKKER (1A)
9. CLAESKENS PETER ALL STARS (1A)
17. CUCCIARRE KEVIN MARIOSHOOTERS (1A)
17. MORDANT GEERT POEIKES (1A)
17. WOUTERS BENNY THE BROTHERS (1A)
17. BARSI DAVY EL LOCO (1B)
17. MELUN CHRISTIAN REAL CHENAY (2B)
     
     
Finale Ranking 2  
1 Budo Jorg POEIKES (1A)
2 Vanwezenmael Jonathan KATERFANATICS (1B)
3 Vanwetswinkel Davy SH LUMMEN (2C)
     
Ranking 2 reeks 1  
1. VANWESEMAEL JONATHAN KATERFANATICS (1B)
2. PARASCHOS GEORGES REAL CHENAY KC (2B)
3. BOLLEN MARC THE CREW (2B)
3. VANHAMEL TONY BIERHOF TVC (2C)
5. PEETERSILLE AURELIEN HOFBOYS (2C)
5. CLAES KEVIN EMMABOYS (2C)
5. MOUREAUX GHISLAIN NEPTUNUS (2B)
5. KAZALTZIS EMANUEL TULPKE (1B)
9. CRISALLI FRANCIS LES ANCETRES (1B)
9. BROUNS HANS DE MANNE (2A)
9. SAVONET BART TREFPUNT TIENEN (3C)
9. DESSART JOEL OS GELUK (4C)
9. HONINX RENE COSMOS (2B)
9. VOETS JELLE ALKSTARS FC (3B)
9. GROVEN DOMINIQUE LES BONS COPAINS KC (3B)
9. PIPELEERS JOHAN POEIKES (1A)
17. NICOLOSI GIUSEPPE L'UNION (1B)
17. VERBEEK GUIDO DE KNUP (4A)
17. FOELEN JONAS HECHTEL TVC (2A)
17. ANDELHOFS JOEL HECHTEL TVC (2A)
17. BOONS ROBBY CAFEEKE ('t) (2C)
17. KESSELS JOOS THE SHOOTERS (2A)
     
Ranking 2 reeks 2  
1. BUDO JORG POEIKES (1A)
2. HUBRECHTS EUGENE LIQUIDOSHOOTERS (2B)
3. LOOCKX ROB DE ROXY (2C)
3. CLAES CHRISTOFFE THE CREW (2B)
5. SCHOOFS STEFAN SH LUMMEN (2C)
5. VANHAMEL DAVY BIERHOF TVC (2C)
5. LEPPENS KRIS HET COMPLOT (2A)
5. VERKISSEN WESLY SNOOKER SPORTS (2A)
9. VRANCKEN PATRICK DEN IJZER (2C)
9. BRUYNINCKX WESLEY EMMABOYS (2C)
9. LAMBERT JORIS GALACTICOS (2C)
9. DEBLIER KENNETH THE SHOOTERS (2A)
9. SEGERS YOURI CAFEEKE ('t) (2C)
9. SCHOPS STIJN DIJKSTAMPERS (1B)
9. BERTELS JACKY CARRERA TVC (2A)
9. BIJNENS DOOR SPORTS-BARR (2A)
17. MICHELAKIS EVANGELOS HUKSKE TVC (2B)
17. HERMANS CARLO DE MANNE (2A)
17. SEGERS FLORIMOND LES ANCETRES (1B)
17. BAERTEN GUIDO SMIDJEBOYS (3B)
17. BERTELS JOHNNY THE LIONS 2 (3A)
17. HANSEN KEVIN CARRERA TVC (2A)
17. JANSSENS JURGEN MOKKEBOYS (2C)
17. NIJS DAVE LIQUIDOSHOOTERS (2B)
     
Ranking 2 reeks 3  
1. VANWETSWINKEL DAVY SH LUMMEN (2C)
2. DUCHATEAU PASCAL LIQUIDOSHOOTERS (2B)
3. VANDE REYD TIM SPORTS-BARR (2A)
3. WUSTENBERGHS DAVY KICK OFF HALEN (1B)
5. CLERINX DAVID PDTG STOEMP (2B)
5. BREESCH KEVIN LIQUIDOSHOOTERS (2B)
5. BERBEN NEEL HECHTEL TVC (2A)
5. DI MASI GRAZIANO SNOOKER SPORTS (2A)
9. AERTS BEN HET COMPLOT (2A)
9. STEVENS KEVIN COSMOS (2B)
9. ENGIN KERIM TF STING (2A)
9. RIJKEN GUNTHER THE SHOOTERS (2A)
9. VAN WERSHOVEN ERIK THE SHOOTERS (2A)
9. VAN GEEL WALTER MERRET GUTS (2C)
9. BOECKAERTS KENNY HOFBOYS (2C)
9. ARTOIS YOO CHAN HOFBOYS (2C)
17. MUSARDO CLAUDIO TULPKE (1B)
17. REYNS DANIEL WANHOOP UNITED (4A)
17. PRODAN KOEN TF STING (2A)
17. BODSON ROBERT REMIX (2B)
17. BRANDERS JO MOKKEBOYS (2C)
17. TASDEMIR KADIR THE PUB (1B)
17. VANHOVE MARCO SJACHT TWIE (2A)
17. PEETERS JEFFREY THE ROADRUNNERS (3A)
     
     
Finale Ranking 3  
1 Bruls Anthony PDTG BADASS (1A)
2 Bringmans Stefan NEPTUNUS (2B)
3 Moorkens Bas BORUSSIA MEENSEL (1B)
4 Boons Rudy DE VLESKES (3A)
     
Ranking 3 reeks 1  
1. BOONS RUDY DE VLESKES (3A)
2. LENAERTS FRANK HET 2DE COMPLOT (3A)
3. MARTENS JIM ULTRA'S (2B)
3. DEMIRAJ DRITERO LES BONS COPAINS KC (3B)
5. VANDENBROEK TOM SPORTLOKAAL KAPELLEN (3C)
5. SMEETS BJ?RN BIERHOFBOYS (4A)
5. SMEULDERS JELLE DE KRING (3C)
5. VANDERLICK MICHIEL DE PLATZ (3C)
9. HOUSEN ROB THE LIONS 2 (3A)
9. VERLUYTEN JARI FARAO (3C)
9. GEURTS GUISLAIN NEPTUNUS (2B)
9. BLEVI JONATHAN SHARPHILLBOYS (4C)
9. CLERINX NIKI PDTG STOEMP (2B)
9. DIRCKX HENRI RINABOYS (2A)
9. LEMMENS MARC CAFE COMM (3B)
9. FROONINCKX BART DE KRING (3C)
17. MERKEN FRANCIS SPARCOS (3B)
17. BITAR KARIM DE KLOEMP (3C)
17. VAN SWEEVELT CINDY AZRAEL (3C)
17. HINQUE BERNARD REAL CHENAY KC (2B)
17. MEERTENS DIETRICH HET ZWUMBAD (3B)
     
Ranking 3 reeks 2  
1. BRINGMANS STEFAN NEPTUNUS (2B)
2. ANDRIES DAVY DE KLOEMP (3C)
3. COBUS CEDRIC REAL CHENAY KC (2B)
3. DILIBERTO LUCIANO LES BONS COPAINS KC (3B)
5. VAN EYCK FREDERIC BARATEE (2C)
5. SCHOEMANS HUGO KAFEEKE ('t) (4A)
5. M?LLER KEVIN ALKSTARS FC (3B)
5. SCHEURDERS CALVIN THE SHOOTERS (2A)
9. SAUVENIER RUDY PDTG STOEMP (2B)
9. BUELENS EDDY TEAM BOERENHOF (1B)
9. DONNI ROBIN DE KOEIMET (4C)
9. THYSSEN JEAN-PIERRE DEN DIJK KC (3A)
9. DAERDEN CARLOS SPARCOS (3B)
9. VRANKEN STIJN DE MENNEKES T-W (2C)
9. EVERAERTS PATRICK MOKKEBOYS (2C)
9. HOFMAN NICO DE GROENTJES (2B)
17. SCHROYEN LIONELL SJACHT TWIE (2A)
17. GOLSTEYN WIM BIERHOFBOYS (4A)
17. NEYENS PHILIP THE MOOD (3A)
17. COEKAERTS FRANK HALLEPOORT (3C)
     
Ranking 3 reeks3  
1. MOORKENS BAS BORUSSIA MEENSEL (1B)
2. BOONS BENNET JUST DER NEFFE (2A)
3. GIELEN MARK ALKSTARS FC (3B)
3. DEPRE STEVEN TREFPUNT TIENEN (3C)
5. CORNELIS DIRK DE KRING (3C)
5. PIETERSIL DAVID LIQUIDATORS (4B)
5. INDESTEGE MARNIK DIJKSTAMPERS (1B)
5. NOLMANS RUUD DE MENNEKES T-W (2C)
9. BIELEN LUC DEN DIJK KC (3A)
9. VANGILBERGEN GEERT DE KNOKKERS (3C)
9. VANSTRAELEN ROBBY THE ROADRUNNERS (3A)
9. FALLIER MARC HALLEPOORT (3C)
9. VANORBEEK LUDO KICKSTAMPERS (3B)
9. TEUCHIE MIKE DEN DRIES (4B)
9. PINXTEN PETER THE MOOD (3A)
9. MAES RUDI RINABOYS (2A)
17. SLENDERS BERT DE TREFFERS (3A)
17. PANIS JOS SMIDJEBOYS (3B)
17. LOOCKX DENNIS GALACTICOS (2C)
17. GEURTS DAVID HET ZWUMBAD (3B)
     
Ranking 3 reeks 4  
1. BRULS ANTHONY PDTG BADASS (1A)
2. BRINGMANS ROY NEPTUNUS (2B)
3. LOOCKX PETRO DEN IJZER (2C)
3. BLOEMEN NICK JUST DER NEFFE (2A)
5. TIJSKENS WIM DE TREFFERS (3A)
5. VERHAERT NICOLAS FARAO (3C)
5. CLABOTS MICHEL REAL CHENAY KC (2B)
5. VANDEGAER BERT DE VLESKES (3A)
9. VANHAEREN RAF BUITING UNITED (3A)
9. CIAVARRO MAURIZIO OUTSIDERS (3A)
9. FLOSSY JENTE ULTRA'S (2B)
9. VAN OPDENBOSCH MAARTEN SPORTLOKAAL KAPELLEN (3C)
9. VAN DIJCK WOUTER DEN ENGEL DIEST (3C)
9. MICHIELS HANS KICKSTAMPERS (3B)
9. CEULEERS KENNETH DE PLATZ (3C)
9. LEMMENS DAVY CAFE COMM (3B)
17. VLAYEN JELLE DE KRING (3C)
17. HENCKENS NICO RINABOYS (2A)
17. GOOSSENS NIELS SHARPHILLBOYS (4C)
     
     
Finale Ranking 4  
1 Derutter Bjorn BARATEE (2C)
2 Cattelain Brayan PDTG ROSTI (4B)
3 Valvekens Daley SHARPHILLBOYS (4C)
4 Gelders Carlo UNDERDOGS (4A)
     
Ranking 4 reeks 1  
1. CATTELAIN BRAYAN PDTG ROSTI (4B)
2. LANGENAKEN GEERT OS GELUK (4C)
3. CREETEN CHRISTOPHE DE GROENTJES (2B)
3. COSEMANS ARNO DEN DRIES (4B)
5. LUWEL KEVIN ALKSTARS FC (3B)
5. MEULDERS WESLEY DEN ENGEL DIEST (3C)
5. GENTIER CEDRIC DE AMIGOS (3B)
5. EVRARD MICHAEL EL ROMANTICO'S (4C)
9. REYNDERS MARK SONJATEAM (4A)
9. LOCKKAMPER JOHNNY HAUTEMSE KICKERS (4C)
9. DARCIS WESLEY OS GELUK (4C)
9. SMEDTS LESLEY ANGLO-BOWLING (4C)
9. THIJS JOSE BALANJA (4B)
9. LOX TOM THE SIDEKICKS (3B)
9. ROSIER KENNETH BLACK BETTY FC (4C)
9. BUTO KRISTOF LIQUIDATORS (4B)
17. BERDEN WOUTER DE MENNEKES (4B)
17. PREUDHOMME GEORGES PDTG BAR ABAS (4B)
17. DUMOULIN CEDRIC DE KNOKKERS (3C)
17. MOESEN SACHA HILDABOYS (4B)
17. MATHEUS PATRICK BAKHUIS (4C)
17. SPADARO ENRICO OS GELUK (4C)
17. VANESCH SENNE BUITING UNITED (3A)
     
Ranking 4 reeks 2  
1. GELDERS CARLO UNDERDOGS (4A)
2. MINSCHART JOHAN BAKHUIS (4C)
3. BEECKMAN WESLEY ALKSTARS FC (3B)
3. MELLAERTS DAVID DEN DRIES (4B)
5. PAULY JEROEN HET 2DE COMPLOT (3A)
5. SIMONS PETER DE TUNGENER (4B)
5. SCHEPERS JOHNY DE PEGASUS (4C)
5. VANDORMAEL KEVIN NT34 (3B)
9. DE ZUTTER BJORN BALANJA (4B)
9. DELDIME ALAIN PDTG ROSTI (4B)
9. MACHIELS NICK TREFFERS TIENEN (4C)
9. CLERX STEVEN AZRAEL (3C)
9. VAN REUSEL KRIS BARATEE (2C)
9. ROBERT GEERT SHARPHILLBOYS (4C)
9. SMETS MARIO OS GELUK (4C)
9. COOPMANS ANDY UNDERDOGS (4A)
17. AKHOIAN PERWIN DE AMIGOS (3B)
17. FIDDELAERS MATTIAS TOM-AAT FC (4A)
17. VANDERSTRAETEN CHRIS LIQUIDATORS (4B)
17. CROEGS DEBORAH DEN DRIES (4B)
17. JOSSA STEVEN BLACK BETTY FC (4C)
17. VANDENREYT AXELLE LOEKABOYS (4C)
17. THIJS STEFAN DE GUDDEREERS (4B)
     
Ranking 4 reeks 3  
1. VALVEKENS DALEY SHARPHILLBOYS (4C)
2. DUPONT GWEN LOEKABOYS (4C)
3. KELLENS HRISTO DEN DRIES (4B)
3. DREESEN MARTIJN THE STONE PITTERS (4A)
5. CROUGHS ANDY DE TUNGENER (4B)
5. CAPPA BEN BIERHOF TVC (2C)
5. PHILIPPENS GEERT DE BUIS (3A)
5. COPPEZ MICHA PDTG BADASS (1A)
9. CATTOIR VINCENT PDTG PAEADOR (4B)
9. COMHAIR HERWIG DE AMIGOS (3B)
9. MAS DANNY DE GUDDEREERS (4B)
9. HAVET WARD BLACK BETTY FC (4C)
9. PANIS ERWIN INFINITEAM (4A)
9. KNUTS WARD THE SIDEKICKS (3B)
9. PANIS TIM DE PEGASUS (4C)
9. TIMMERMANS YORICK TREFFERS TIENEN (4C)
17. BEERLANDT BRIAN OUTSIDERS (3A)
17. INDENKLEEF DANI TOM-AAT FC (4A)
17. JANSSENS ROBE MOKKEBOYS (2C)
17. SIMON JAN TALLEKES TVC (4B)
17. FRANSSENS BRAM DE MENNEKES (4B)
17. LEROY SVEN OS GELUK (4C)
17. VITS RUBEN BARATEE (2C)
     
Ranking 4 reeks 4  
1. DERUTTER BJORN BARATEE (2C)
2. GERITS PETER KAFEEKE ('t) (4A)
3. GOLEMA THIERRY PDTG ROSTI (4B)
3. JACOBS MICHAEL BLACK BETTY FC (4C)
5. CAHAY STEVEN REAL CHENAY KC (2B)
5. MONFORT LIONEL PDTG PAEADOR (4B)
5. GOOSSENS GLENN SHARPHILLBOYS (4C)
5. AKIN WESLEY NT34 (3B)
9. REKOMS ANN OS GELUK (4C)
9. HANNOT FABRICE EL ROMANTICO'S (4C)
9. HEEREN WESLEY DE MENNEKES (4B)
9. JACOBS TONY BALANJA (4B)
9. VAES GARDY HAUTEMSE KICKERS (4C)
9. CLAESEN JEAN-PAUL DEN DRIES (4B)
9. FAMULARO ROBERTO UNDERDOGS (4A)
9. AERTS LUDO DE BUIS (3A)
17. DIEU FR?D?RIC PDTG BAR ABAS (4B)
17. BADA MORGANE PDTG PAEADOR (4B)
17. VENKEN TOM DE KNUP (4A)
17. PUT GUNTHER WANHOOP UNITED (4A)
17. MEDO IVAN SONJATEAM (4A)
17. GERARTS STEFAN THE STONE PITTERS (4A)
17. BEUSEN RONALD TALLEKES TVC (4B)
 
Kampioenschappen regio Oost 11-03-2019

KAMPIOENSCHAP VAN

Regio Oost.

 

TAFELVOETBAL.

Waar/: Sporthal De Bloken

                         Kortestraat 12

3880        WELLEN

 

Wanneer/Quand   :

 

15/03/19: “Enkelspel”  per ranking   :75,          : 50,          :25 euro

22/03/19: “Dubbelspel” per ranking: 150,       : 100,        : 50 euro

                                               Voor iedere afdeling hetzelfde! (Uitgezonderd voor dames)

                                               Pour chaque division, la même! (Sauf les femmes)

Er wordt gespeeld per ranking !                             En jouent par ranking !

 

Inschrijvingen vanaf 20 uur.    Aanvang 21 uur stipt !!!

Inscriptions                                Début

Er wordt gespeeld op 20 Jupiter Goldstar  tafels geplaatst door de

firma JGC Café games

Inschrijving gratis / inscriptions gratuit

(Tafels staan vrij/tables libre : 2 euro opleg/ péréquation.)

Belangrijk:     Lidkaart verplicht. Inschrijving via baar code op lidkaart!!!!

===========    Alleen voor spelers ingeschreven in regio Oost!

  • Iedere club is verplicht 2 spelers af te vaardigen. De club die aan deze voorwaarden voldoet krijgt 2 punten meetellend voor de kompetitie, per discipline.(Totaal 8 punten) Wie aan deze voorwaarden niet voldoet krijgt nul  punten en een forfaitboete van 25 euro per discipline.
  • Eerste wedstrijd dient gespeeld te worden om geldig aanwezig te zijn.

Important: Carte de membre obligatoire. Inscription par code bare!  
=========== Uniquement pour les joueurs inscrits dans la région de  l'Est!
• Chaque club est tenu de justifier 2 joueurs. Le club qui remplissent ces conditions recevront 2 points pour le championât, par discipline. (Total 8 points) qui ne respecte pas ces conditions, reçoit zéro points et une amende forfaitaire de 25 euros par discipline.
• Premier match doit être joué pour être valable d'être présents.

 
uitgestelde wedstrijden 25-02-2019

De wedstrijd in Poule A:

De Bekker - All Stars is uitgesteld naar 05/04/2019 !!!

De Staafsjarelkes - PDTG Badas  uitgesteld naar  05/04/2019 !

 
VERHUIS VAN CLUB TOM-AAT 4A 19-02-2019

De club Tom-aat FC 4A verhuist van lokaal en adres:

 

Nieuw adres:

CAFE CENTRUM

TULPENSTRAAT 15

3530 HOUTHALEN-OOST

 
Bekerwedstrijden finales heen en terug wedstrijden van 15.02.2019 10-02-2019

Uitslagen en Lottrekking Bekers   15/02/2019     

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

1A

BANZAI

HERSTAL

3/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

7/11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

2B

NEPTUNUS

RIEMST

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

2B

ULTRA’S

KOZEN

2B

THE CREW

HEERS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE TROFEE VAN

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

3C

THE WIZARDS

MEENSEL-KIEZEGE

3B

LES BONS COPAINS

BEYNE-HEUSAY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BOKAAL

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

4A

DEN BAZAAR

BOCHOLT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Alle wedstrijden van groep A en B 07-02-2019

Alle wedstrijden van groep A en B zijn terug te vinden onder Competitie > Groepsfase

 
Uitbreiding reglement met onmiddellijke ingang / extantion du règlement 01-02-2019

Uitbreiding van het reglement met onmiddellijke ingang.

Het is verboden de baren te plooien wanneer men niet in bezit is van de bal. Bijvoorbeeld, een verdediger plooit de baren wanneer de voorspeler  in bal bezit is.

Na 1 verwittiging en bij een tweede fout,  krijgt de voorspeler een extra bal om op doel te schieten zelfs al is de eerste bal een doelpunt.



Extension du règlement avec effet immédiat.

Il est interdit de plier les barres lorsque vous n'êtes pas en possession du ballon. Par exemple, un défenseur plie les barres lorsque l'attaquant est en possession du ballon.

 Après 1 avertissement et une seconde faute, l’attaquant reçoit une balle supplémentaire pour tirer au but, même si la première balle est un but.
 
vERHUIS VAN CLUB De Pegasus 23-01-2019

De Club "DE PEGASUS"  4C verhuist !

nieuw adres:

Sporthal De Warande

Ketelstraat 50A

3454  Rummen

 
Verhuis Club De Tungener 4B 22-01-2019

CLUB "DE TUNGENER"  4B VERHUIST !!!!

Nieuw adres:

Cafetaria Sporthal Tio

Koninksemsteenweg 79

3700   Tongeren

 

Tel kapitein: Croughs Andy 0470/941608

 
Hoe wordt groep A en B bepaald in 1A 20-01-2019

Opgelet! attention !

 

De rangschikking voor de 4de plaats (en dus wie in groep A terecht komt) wordt op dezelfde manier bepaald als het eindklassement. In geval van gelijkheid is het misschien mogelijk dat er een testwedstrijd wordt gespeeld op de datum van 8/02 en /of 15/02.


Le classement de la 4ème place (et donc du final du groupe A) est déterminé de la même manière que le classement final. En cas d'égalité, il est possible qu'un test-match soit disputé les 8/02 et/ou 15/02.

 
Herfstkampioenen gekend. 15-01-2019

De herfstkampioenen in 2C en 4C kunnen nog wijzigen!

 
TRekking alle bekers / Tirage de toutes les coupes 13-01-2019

Lottrekking Bekers   08/02/2019     

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1A

BANZAI

HERSTAL

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILL

2B

NEPTUNUS

RIEMST

 

 

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

Vrij - Bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

3A

DE BONGERD

BREE

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

 

 

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

 

Vrij-bye

 

 

 

4B

TALLEKES

SLUIZEN

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

2B

THE CREW

HEERS

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

 

 

2B

ULTRA’S

KOZEN

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

3C

AZRAEL

SCHAFFEN

3C

THE WIZARDS

MEENSEL-KIEZEGE

 

 

3B

LES BONS COPAINS

BEYNE-HEUSAY

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

4C

ANGLO-BOWLING

HOLSBEEK

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

 

 

4A

DEN BAZAAR

BOCHOLT

 

VRIJ-BYE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Lottrekking alle bekers Tirage de toutes les coupes 30-12-2018

Rechtstreekse uitschakeling / elimination direct !!

Lottrekking Bekers   11/01/2019      VIDEO - TREKKING  Smulders Michael en Bianca cafe bazin van ‘t Katerke      

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

1A

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

1A

BANZAI

FLERON

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

1B

DIJKSTAMPERS

ZONHOVEN

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

 

 

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

1B

EL  LOCO

HEERS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

2B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILL

 

 

2B

NEPTUNUS

RIEMST

 

vrij

 

 

 

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

2B

REAL CHENAY KC

OUPEYE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

3C

TREFPUNT TIENEN

TIENEN

 

 

3A

DE BONGERD

BREE

 

Vrij-bye

 

 

 

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

3A

THE ROADRUNNE

HEUSDEN ZOLDER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

4A

INFINITEAM

DIEPENBEEK

 

 

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

4A

SONJATEAM

NEEROETEREN

 

 

4B

TALLEKES

SLUIZEN

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

 

Vrij-bye

 

 

 

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

2B

THE CREW

HEERS

 

 

2B

ULTRA’S

KOZEN

2C

BARATEE

NEERIJSE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

3B

HUKSKE 05 (‘t)

DIEPENBEEK

3C

AZRAEL

SCHAFFEN

 

 

3B

NT34

TONGEREN

3B

LES BONS COPAINS

BEYNE-HEUSAY

 

 

3C

THE WIZARDS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

4A

DEN BAZAAR

BOCHOLT

4A

UNDERDOGS

DIEPENBEEK

 

 

4B

DEN DRIES

HEERS

4C

ANGLO-BOWLING

HOLSBEEK

 

 

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

 

VRIJ-BYE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Lottrekking alle bekers / tirage de toutes les coupes 18-12-2018

Opgelet! Op 21/12/2018 moeten alle inhaalwedstrijden gespeeld worden maar de clubs die geen inhaalwedstrijden hebben mogen onderling afspreken om de bekerwedstrijd of een competitiewedstrijd te vervroegen naar 21/12 in onderling overleg. Op 28/12 moeten alle bekerwedstrijden gespeeld zijn. Deze kunnen niet uitgesteld worden.

 


Attention! Le 21/12/2018, tous les matches de rattrapage doivent être disputés, mais les clubs qui n'ont pas de match de rattrapage peuvent accepter de porter le match de coupe ou un match de championnat à 21/12 en consultation mutuelle. Tous les matchs de coupe doivent avoir été disputés le 28/12. Ceux-ci ne peuvent pas être reportés.

 

Lottrekking Bekers   28/12/2018      TREKKING Wouters Benny speler van The Brothers       

 Rechtstreekse uitschakeling  //  Elimination direct!

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

Vrij-bye

 

 

 

1A

BANZAI

FLERON

1A

THE BROTHERS

KOZEN

 

 

1A

POEIKES

WELLEN

1A

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

1B

DIJKSTAMPERS

ZONHOVEN

1B

LES ANCÊTRES

HERSTAL

 

 

1B

EL  LOCO

HEERS

1B

DE BENGELTJES

DIEST

 

 

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

 

Vrij-bye

 

 

 

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

1B

BORUSSIA MEENSEL

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

2B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

2B

REMIX

HERSTAL

 

 

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILL

2B

LIQUIDOSHOOTERS

HEERS

 

 

2B

NEPTUNUS

RIEMST

2C

CAFEEKE (‘t)

BALEN (HULSEN)

 

 

2B

REAL CHENAY KC

OUPEYE

 

vrij

 

 

 

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

2A

THE SHOOTERS

ST HUIBRECHTS-LILLE

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3A

DE BONGERD

BREE

3A

THE LIONS 2

BOCHOLT

 

 

3C

FARAO

LEUVEN

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

 

 

3C

HALLEPOORT

HALLE BOOIENHOVE

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

 

 

3A

THE ROADRUNNE

HEUSDEN ZOLDER

3B

SPARCOS

SPOUWEN

 

 

3C

TREFPUNT TIENEN

TIENEN

 

Vrij-bye

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

4B

DE GUDDEREERS

ST TRUIDEN

4B

TALLEKES

SLUIZEN

 

 

4A

INFINITEAM

DIEPENBEEK

 

Vrij-bye

 

 

 

4C

LOEKABOYS

GEETBETS

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

 

 

4A

SONJATEAM

NEEROETEREN

4A

DE MENNEKES

WELLEN

 

 

4A

WANHOOP UNITED

HAM

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

2C

BARATEE

KESSEL-LO

 

Vrij-bye

 

 

 

2A

DE MANNE

KINROOI

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

 

 

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

2B

DE GROENTJES

BORGLOON

 

 

2C

SH LUMMEN

LUMMEN

2B

ULTRA’S

KOZEN

 

 

2B

THE CREW

HEERS

2C

GALACTICOS

DIEST

 

 

 

MEDAILLE TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

3C

AZRAEL