login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Indeling zones 19-08-2016

 Spelers die niet aangesloten zijn en dus niet on line staan bij de leden van een club kunnen NIET spelen en riskeren een fikse boete waaronder uitsluiting voor dit seizoen!

Joueurs qui sont pas en ligne sur la site CBK et dans la liste des mêmbres de club, peuvent pas jouer et risques une exclusion pour la saison.

 

Hier heeft iedereen een zicht op de reeksindeling die gemaakt zijn om iedereen een zo gunstig mogelijke reeks te bezorgen.

 
Trekking van de bekers 2.09.2016 met terugmatch 19-08-2016

Lottrekking Bekers   2/09/2016                  gedaan door Jan Beckers speler bij Merret Guts

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

02/09

09/09

1

’T VERVOLG

RILLAAR

1

DUNGELEERS

HALLE BOOIENHOVE

 

 

1

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

1

LIBERTY KC

BEYNE-HEUSAY

 

 

1

BANZAI

LIEGE

1

THE TITANS

HERK-DE-STAD

 

 

1

DE BEKKER

STEIN  (Nederland)

1

POEIKES

WELLEN

 

 

1

MARIOBROTHERS

WELLEN

1

SNOOKER SPORTS

MAASMECHELEN

 

 

1

PDTG DE EBURONEN

WAREMME

1

MARIO SHOOTERS

WELLEN

 

 

 

COUPE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

02/09

09/09

 

 

 

 

 

 

 

 

2

BOERENHOF

MEENSEL-KIEZEGEM

2

OPTIMUS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

2

COSMOS TVC

SPOUWEN

2

TULPKE

GENK

 

 

2

DEN OKS

OKSELAAR

2

DE RUUSKETEERS

GRUITRODE

 

 

2

HAPPY SNOOKER

HASSELT

2

THE SHOOTERS

ST HUIBRECHTS-LILLI

 

 

2

SLAGSKE MAG

HEERS

2

DREE  KC

NIEUWERKERKEN

 

 

2

VINI’S

HOUTHALEN

2

KICK OFF DIEST

DIEST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

02/09

09/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2C

CASH ON TITTIES

OKSELAAR

2C

CASINOBOYS

HULDENBERG

 

 

2C

CHAOS

MEENSEL-KIEZEGEM

2C

MERRET GUTS

MEERHOUT

 

 

2A

DE MANNE

KINROOI

2B

THE HAPPY’S

HASSELT

 

 

2C

DEN IJZER

HERSELT

2A

CAFEEKE (‘t)

BALEN (HULSEN)

 

 

2C

GALACTICOS

DIEST

2A

PAALSCHOTTERS

LUMMEN

 

 

2A

HECHTEL TVC

HECHTEL

2B

COSMOS

SPOUWEN

 

 

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

 

2B

HUKSKE 05 (‘t)

DIEPENBEEK

2A

BARKY’S

GENK

 

 

2B

MARIOSTARS

WELLEN

2C

BORUSSIA MEENSEL

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

2C

MOKKEBOYS

KEIBERG

2A

SH LUMMEN

LUMMEN

 

 

2A

NAPOLEON

ZONHOVEN

2B

DE GROENTJES

BORGLOON

 

 

2B

NIGHTMARE KC

HEERS

2A

BIERHOF TVC

SPALBEEK

 

 

2C

PARADOX TVC

KESSEL-LO

2C

SHARPHILLBOYS

SCHERPENHEUVEL

 

 

2B

PDTG BADASS

WAREMME

2C

EMMABOYS

GEETBETS

 

 

2A

SNOOKERTEAM 2000

MAASMECHELEN

2B

WST

SPOUWEN

 

 

2B

THE CREW

HEERS

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

 

 

2A

THE LUCKY BOYS

BREE

2A

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

 

 

2B

UNION BEYNE

BEYNE-HEUSAY

2B

BEGGY BOYS

RUTTEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

02/09

09/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3D

AZRAEL

SCHAFFEN

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

 

 

3D

BACCARA KC

ST TRUIDEN

3C

TINA’S KAFFEE

HERDEREN

 

 

3D

BERGSHOTTERS

HAKENDOVER

3C

LIQUIDOSHOOTERS

HEERS

 

 

3A

COMPROMIS

NEERPELT

3B

SJEIMELDEBEIMEL

LUMMEN

 

 

3C

COSMOSBOYS

SPOUWEN

3B

 HET HUKSKE

DIEPENBEEK

 

 

3A

DE BUIS

REPPEL

3A

THE LIONS II

BOCHOLT

 

 

3C

DE MENNEKES

WELLEN

3D

DE KLOEMP

BUNSBEEK

 

 

3D

DE ZWIK  

MOLENBEEK-WERSBEEK

3D

DE MENNEKES T-W

BEKKEVOORT

 

 

3A

ERASMUS

LOMMEL

3B

OUTSIDERS

PAAL

 

 

3D

FARAO

LEUVEN

3D

DE KNOKKERS

HAKENDOVER

 

 

3B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

3C

D’N HOESELER

HOESELT

 

 

3A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILLE

3B

KAFFEEBOYS

ZONHOVEN

 

 

3C

NEPTUNUS

RIEMST

3B

DE BLOKEN TVC

WELLEN

 

 

3B

PALLIETER

HERK-DE-STAD

3A

NINEBALL SJOTTERS

LEOPOLDSBURG

 

 

3C

PDTG MAESTRO

WAREMME

3D

PER TOTAL

ST TRUIDEN

 

 

3A

RINABOYS

KINROOI

3B

DA VINI

HOUTHALEN

 

 

3D

ROUBAIXTEAM

KERKOM

3D

HOFBOYS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

3C

SPARTA TONGEREN

SPOUWEN

3C

CAFE COMM

HOESELT

 

 

3D

SPORTLOK.KAPELLEN

KAPELLEN

3C

MIDDELLIJN KC

BORGLOON

 

 

3B

STREEEP

OPGRIMBIE

3A

SJACHT TWIE

KINROOI

 

 

3B

TF STING

GENK

3A

DE BONGERD

BREE

 

 

3A

THE MOOD

MEEUWEN

3B

STIEMERKE

DIEPENBEEK

 

 

3B

THE SIDEKICKS

HASSELT

3A

LIQUIDATORS OPGL.

OPGLABBEEK

 

 

3C

ZATSIKY

DISON

3C

PDTG BINTJE

WAREMME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

02/09

09/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4D

BIERHOFBOYS

SPALBEEK

4D

DEN ENGEL DIEST

DIEST

 

 

4B

BIEZENHOF CREW

JESSEREN

4A

HAPPY KICKER

HASSELT

 

 

4A

DE AMIGOS

MUNSTERBILZEN

4B

KIVOILA

ZICHEN-ZUSSEN-BOLDER

 

 

4A

DE HOESELERS

HOESELT

4B

TONGEREN

 

 

4A

DE KNUP

KESSENICH

4A

TOS

PEER

 

 

4B

DE MONIBOYS

RUTTEN

4A

SMIDJE

MUNSTERBILZEN

 

 

4D

DE PEGASUS

DURAS

4C

PARIJS-ROUBAIX

KERKOM

 

 

4C

DORPSCAFE

KUMTICH ( TIENEN)

4D

BAKHUIS

BUDINGEN

 

 

4A

FCDK

PEER

4A

MALPERTUUS 95

KINROOI

 

 

4B

HASPENGOUW 16

ZEPPEREN

4B

FUSSBALL TOTO KC

OUPEYE

 

 

4D

LOEKABOYS

GEETBETS

4D

DE ALKSE KICKERS

ALKEN

 

 

4B

NT34

TONGEREN

4A

DE LINCK

HASSELT

 

 

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

4C

TRANSPORT

ORSMAAL

 

 

4B

PER TOTAL KNALLERS

ST TRUIDEN

4C

TREFFERS

TIENEN

 

 

4C

RATE

NEERIJSE

4C

THE SPIKERS

TIENEN

 

 

4D

SHARPHILLTEAM

SCHERPENHEUVEL

4C

GHOST

JODOIGNE

 

 

4D

SMURF JC

SCHAFFEN

4D

HET KATERKE

VEERLE  LAAKDAL

 

 

4A

SONJATEAM

NEEROETEREN

4A

STAAFS CAFÉ

GRUITRODE

 

 

4B

SPLENDID

TONGEREN

4A

CHIRINGUITO TFC

HASSELT

 

 

4C

TIJLBOYS

GINGELOM

4B

PDTG CHIPS

WAREMME

 

 

4C

TREFPUNT

TIENEN

4B

LIQUIDATORS

HEERS

 

 

4D

BUITING UNITED

PAAL

4D

WANHOOP UNITED

HAM

 

 

4C

WHY NOT

JODOIGNE

4C

ZANATA

TIENEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opgelet!!

 

De Beker, De Coupe, De Schaal, De Trofee en De Bokaal worden gewijzigd.

Er zijn geen bevoorrechte ploegen meer in de Beker, dus Marioshooters, Mariobrothers en Banzai kunnen tegen elkaar loten vanaf de eerste ronde.

Alle clubs starten onmiddellijk in de eigen Beker, Coupe, Schaal, Trofee of Bokaal en bijgevolg zijn er geen overgangen meer bij verlies. De bekers worden dus ingekort om een betere eindronde te kunnen spelen tussen de kampioenen.

We spelen alleen de eerste 4 vrijdagen met heen en terugwedstrijd, daarna is het rechtstreekse uitschakeling uitgezonderd voor de clubs van 1 en 2 in de Beker en Coupe dit blijft over de ganse lijn met heen en terugwedstrijd gezien het geringe aantal.

 

Notez s'il vous plaît!!

De Beker, De Coupe, De Schaal, De Trofee en De Bokaal
sont changé.
Il n'y a plus d'équipes privilégiés comme Marioshooters, Mariobrothers et Banzai, elles puissent se rencontrer dès le premier tour.
Tous les clubs commencent immédiatement dans leurs propre coupe. Perdre est arrêté. Les compétitions de la coupe sont tellement abrégées pour être en mesure de jouer un meilleur tour final entre les champions.
Nous jouons seulement les 4 premiers vendredis avec allez et retour , puis c’est l'élimination directe. Sauf pour les clubs de 1 et 2. Ces derniers restent tout le long de la competition de coupe avec allez et retour, vu le faible nombre d’équipe.

 
De voorlopige indeling staat on line 16-08-2016

De voorlopige indeling staat on line!

Kijk alle gegevens van uw club en spelers grondig na a.u.b. Ook van de spelers.

 Wij beginnen op 2 september met bekerwedstrijden, de lottrekking volgt deze week.

Les séries sont en ligne! Fait le controle sur tout s.v.p. Aussi de vos joueurs.

On commencent le 2 septembre avec les matches de coupes. Le tirage suit cette semaine.

 
Inschrijvingen nieuw seizoen. 22-06-2016

De reeksen beginnen vorm te krijgen !!!!

Reeks 2 is een overgangsreeks naar 1A.  (Bevordering)

 

 Controleer uw clubgegevens.

Les séries sont presque faites!!!!

 
  Gelieve via info@cbkregio-oost.be contact op te nemen voor eventuele wijzigingen of foutmeldingen