login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Paquitos 4E kondigen algemeen forfait aan 17-04-2015

De club Paquitos 4E kondigen een algemeen forfait aan!!!

 

Gelieve nota te nemen hiervan

 
Volledige uitslagen Kamp.Dubbelspel per ranking 11-04-2015

 

Alain Windmolders -Eddy Andries (Mariobrothers)

Dennis Lembrechts –Nick Geudens (Complot – Optimus)

Dennis Verlaek-Lionell Schroyen (Bibberteam)

Linze Van Roye-Jurgen Vanherck (Candy shot-Middellijn)

en Wendy Peeters-Samira Thielens (Luckyboys-Optimus) zijn de nieuwe kampioenen “Dubbelspel”

================================================================================

Naar vaste gewoonte was dit kampioenschap de kers op de “tafelvoetbal” taart. Deze titel toevoegen aan het palmares is een intrede in “The hall of fame”.

In ranking 1 was de halve finale reeds een knaller van formaat tussen Meurmans-Cochet en Eerdekens –Knoops. Het was eigenlijk een broederstrijd met alle gevolgen van dien. Reeds één seizoen is Dimitri Cochet de vaste partner van David Eerdekens in de competitie en dit zou hij ook moeten ondervinden.  Nochtans lopen Eerdekens-Knoops uit tot een bijna onoverbrugbare 7-4 kloof maar stuit dan op de hem door en door kende  en goed keepende Cochet. Voorspeler Meurmans scoort 5 doelpunten op rij en draait de rollen om met 7-9 op de teller als gevolg.

Op een stand va 9-10 krijgt Eerdekens 6 maal de bal maar kan niet besluiten (blijkbaar verraden door de druk) en tegenstrever Meurmans odet drie maal hetzelfde warop Cochet met een luckygoal de 11-9 winst vast legt.

Op naar de finale waar Andries- Windmolders tegenstrevers en titelverdedigers zijn. Dimitri Cochet scoort 2 doelpunten van uit de verdediging maar Meurmans kan uit 8 kansen niet scoren op sterke verdediging van Eddy andries. Vervolgens wordt het een mooie partij tafelvoetbal met wisselende kansen en gelijkopgaand spel. Het wordt uiteindelijk 11/9 door het sterkere middenveld van Windmolders

 

De finale in ranking 2 wordt vooral gekenmerkt door de aanval  van vetaraan Nico Leinders die samen met Wesley Jacobs menig omstaander de wenkbrauwen deed fronsen van verbazing. Toch waren Dennis Lembrechts-Nick Geudens de betere  en was het ouderdoms verschil misschien het doorslag gevende element.

 

De finale ranking 3 valt op door het fantastische aanvalspel zowel van Dennis Verlaek en tegenstrever Stijn Luyckx. Een dolle finale waarin de verdedigers eigenlijk een figuranten rol speelden tot op een 9-9 stand. De eerste echte misser van Stijn Luyckx op Linoll Schroyen, misschien beïnvloed door de schouderblessure van Stijn, maar ook door een goede blokkade van Lionell, werd Luyckx-Vastmans fataal.

 

In ranking 4 waren Linze Van Roy- Jurgen Vanherck een maatje te sterk voor Daniels – Loos.

De finale bij de dames was echt het volgen waart. Wie na deze finale nog durf te beweren dat onze dames niet gedreven zijn in hun hobby, moet dringend een andere mening zich toe meten. Samira Thielens-Wendy Peeters geen onbekende in het dames circuit  moesten tot het laatste moment knokken tegen Jennifer Lamotte (met de rechterhand in verband) en Laisy Hendrickx , die het omringende meubilair durfde bewerken, bij het tegenvallende resultaat in de laatste beslissende ballen.

 

Kampioenschap regio Oost Dubbelspel                                Wellen 10,04,2015    
             
Finale reeks ranking 1          
1 Windmolders Alain D3774 MARIOBROTHERS (1A) EDDY ANDRIES D3013 MARIOBROTHERS (1A)
2 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A) Johnny Meurmans D2338 THE PINK MARINOS (1A)
3 Eerdekens David D0604 MARIOSHOOTERS (1A) Bart Knoops D0603 MARIOSHOOTERS (1A)
             
             
Ranking 1 reeks 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Windmolders Alain D3774 MARIOBROTHERS (1A) EDDY ANDRIES D3013 MARIOBROTHERS (1A)
2 Remouchamps Stephane D6794 O.D.T. KC (2C) Gianni Meacci D6989 O.D.T. KC (2C)
3 Genot Rene D4907 DE EBURONEN (1A) Edward Oostens D0917 DE EBURONEN (1A)
3 Kempeneers Benny D3182 MIKE-BOYS (2C) Wim Schepmans D0773 MIKE-BOYS (2C)
5 Lambert Yann D4307 KICK OFF DIEST (1A) Rob Houtmeyers D2605 KICK OFF DIEST (1A)
5 Hamblok Lorenz D6206 VINI'S (1A) David Schoemans D1627 COMPROMIS (2A)
5 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A) Niko Allard D2822 ALL STARS (1A)
5 VANUYTSEL KEVIN D7372 DEN IJZER (3D) Jan Huygens D6762 PROBLEMATICS (2D)
9 Verluyten Tom D6167 THE TITANS (1A) Raf Bartholomevis D4167 THE TITANS (1A)
9 Christoffels Gilbert D0052 COSMOS TVC (2B) Johnny Noben D1489 COSMOS TVC (2B)
9 Harper Jonathan D4036 MARIO STARS (2B) Geert Mordant D2317 POEIKES (2B)
9 Joris Gert D3607 DREE KC (2D) Olivier Dermont D3410 DREE KC (2D)
9 Rubens Lucas D8213 THE LUCKY BOYS (2A) Kim Royakkers D2124 THE LUCKY BOYS (2A)
9 Guerreiro Vitor D4933 DE EBURONEN (1A) Wesley Vierendeels D5909 THE TITANS (1A)
9 Duchateau Pascal D3462 LIQUIDOSHOOTERS (3B) Kevin Breesch D4730 LIQUIDOSHOOTERS (3B)
9 Pipeleers Johan D2315 POEIKES (2B) Marc Bollen D0005 POEIKES (2B)
17 Bodson Robert D4905 STAR BEYNE (2C) Philippe Hardy D4908 STAR BEYNE (2C)
17 Oschmann Sebastien D8728 BENFICA KC BEYNE (3B) Anthony Bruls D8901 VENITIEN KC (2C)
Ranking 1 reeks 2          
1 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A) Johnny Meurmans D2338 THE PINK MARINOS (1A)
2 Eerdekens David D0604 MARIOSHOOTERS (1A) Bart Knoops D0603 MARIOSHOOTERS (1A)
3 Bertels Thomas D7117 KICK OFF DIEST (1A) TIM LAVRYSEN D7215 KICK OFF DIEST (1A)
3 Witecki Didier D4926 THE PINK MARINOS (1A) Lesley Harper D4037 THE PINK MARINOS (1A)
5 Yilmaz Kenan D4928 DE EBURONEN (1A) Didier Deldime D4932 THE PINK MARINOS (1A)
5 Timmers Ryan D6685 THE TITANS (1A) Tony Tesseur D3045 VERT PLEZIER (2C)
5 Al Ghawabi Momen D3147 THE TITANS (1A) Gert Putzeys D3088 THE TITANS (1A)
5 Grauls Eddy D3009 BOERENHOF (1A) Patrick Claeskens D5011 BOERENHOF (1A)
9 Beusen Kevin D6539 DE EBURONEN (1A) Eugene Hubrechts D6316 DE EBURONEN (1A)
9 Wayaffe Jean D4925 BANZAI (1A) Richard Gaetani D4927 BANZAI (1A)
9 Paesen Stijn D2671 VINI'S (1A) Stijn Schops D2676 VINI'S (1A)
9 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A) Jean-Marc Piette D4924 BANZAI (1A)
9 Mortelmans Jan D3680 THE TITANS (1A) Halil Eryigit D4462 BANZAI (1A)
9 D'Hayer Mathieu D6888 CASINOBOYS (2D) Werner Rom D2179 CASINOBOYS (2D)
9 Goris Andy D0774 KICK OFF DIEST (1A) Tim Vanderstukken D4488 KICK OFF DIEST (1A)
9 Ignoul Tommy D6242 MARIOBROTHERS (1A) David Verjans D5264 MARIOBROTHERS (1A)
17 Appeltans Sven D4104 MARIOBROTHERS (1A) Benny Wouters D0233 MARIOBROTHERS (1A)
17 Laermans Kevin D2667 MARIOBROTHERS (1A) Kristof Delvaux D2830 DEN EUVERSCHOT (4C)
             
Finale reeks ranking 2          
1 Lembrechts Dennis D8891 HET COMPLOT (2A) Nick Geudens D8078 OPTIMUS (1A)
2 Leinders Nico D0004 WANROYSHOTTERS (2D) Wesley Jacobs D7576 WANROYSHOTTERS (2D)
3 Dermont Frederik D4338 DREE KC (2D) Tim Bellen D1398 DREE KC (2D)
             
Ranking 2 reeks 1          
1 Dermont Frederik D4338 DREE KC (2D) Tim Bellen D1398 DREE KC (2D)
2 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (2B) JOERI CLEEREN D5539 POEIKES (2B)
3 Aerts Jurgen D1399 HECHTEL TVC (2A) Jonas Foelen D7772 HECHTEL TVC (2A)
3 Geysenberghs Maarten D7015 MIKE-BOYS (2C) Dimitri Remels D4606 MIKE-BOYS (2C)
5 Thyssen Jean-pierre D3667 TERMOLEN (2B) Michel De L'arbre D3668 TERMOLEN (2B)
5 Vervoort Andy D6460 TVC 82 (2D) Django Steemans D7850 TVC 82 (2D)
5 Peters Adolf D4577 NAPOLEON (2B) Sam Van Eijsden D6907 THE PINK MARINOS (1A)
5 Fierens Stef D6760 VERT PLEZIER (2C) Yoeri Claessens D2812 VERT PLEZIER (2C)
9 CRISPEYN JIRI D7344 GARGAMENGEL (2D) NATASJA TIMMERS D8337 GARGAMENGEL (2D)
9 Clerx Patrick D3782 THE CREW (2B) Jean-Paul Pavan D0114 THE CREW (2B)
9 Penxten Koen D3302 MARIO STARS (2B) Gert Machiels D3610 DREE KC (2D)
9 Indestege Marc D0676 TERMOLEN (2B) Marnik Indestege D2832 TERMOLEN (2B)
9 Uyttebroeck Jan D2604 DEN OKS (2D) Felix Degol D3987 DEN OKS (2D)
9 Pavoncelli Claudio D2544 SNOOKER TEAM 2000 (2A) Marc Steuperaert D8168 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
9 Kalpakis Dimitri D5779 SNOOKER SPORTS (2A) Erol Bilen D5383 SNOOKER SPORTS (2A)
9 Van De Parre Geert D8944 KAMPSE SJOTTERS (4A) BART BROUNS D5173 KAMPSE SJOTTERS (4A)
17 Diliberto Luciano D4881 BENFICA KC BEYNE (3B) Matteo Diliberto D8789 BENFICA KC BEYNE (3B)
17 Maes Rudi D0735 RINABOYS (2A) Nico Henckens D0696 RINABOYS (2A)
17 Goorts Hans D4822 PALLIETER (4E) Ward Willems D6873 PALLIETER (4E)
17 Budo Jorg D6770 MARIO STARS (2B) Frederick Jonckers D2799 VERT PLEZIER (2C)
17 Van Kerckhoven Werner D3453 SH LUMMEN (2D) Stefan Schoofs D0057 SH LUMMEN (2D)
17 Raets Peter D5400 TF STING (2B) Davy Paulissen D5681 TF STING (2B)
17 GREGOOR TIM D7213 HET BOERKESTEAM (3B) Tom Genne D6181 HET BOERKESTEAM (3B)
17 Tanriseven Tolga D8704 SPORTS-BAR (3A) Raymondo Aresu D0271 SPORTS-BAR (3A)
17 BAERTEN GUIDO D1126 LWKC (3B) Jozef Kellens D1866 LWKC (3B)
17 Diliberto Luciano D4881 BENFICA KC BEYNE (3B) Matteo Diliberto D8789 BENFICA KC BEYNE (3B)
             
Ranking 2 reeks 2          
1 Leinders Nico D0004 WANROYSHOTTERS (2D) Wesley Jacobs D7576 WANROYSHOTTERS (2D)
2 Van Wershoven Erik D6831 COMPROMIS (2A) Nick Peeten D8071 COMPROMIS (2A)
3 Falone Marco D8067 VINI'S (1A) Evangelos Michelakis D0071 STREEEP (2B)
3 Simons Nick D2923 VERT PLEZIER (2C) Kenneth Vranken D2935 O.D.T. KC (2C)
5 Bellefroid Pieter D4604 O.D.T. KC (2C) Jens Crabbe D4869 O.D.T. KC (2C)
5 Seronvalle Ingmar D2409 POEIKES (2B) Kevin Castro D4461 THE CREW (2B)
5 Cramer Sammy D2467 COSMOS (2C) Kevin Stevens D7067 COSMOS (2C)
5 Struyven Jo D0783 BOERENHOF (1A) Kenny Vandenbemden D5000 BOERENHOF (1A)
9 Vleugels Peter D1101 NAPOLEON (2B) Sven Mathuvis D1669 NAPOLEON (2B)
9 Vandyck Rob D0346 KICK OFF DIEST (1A) Pascal Knapen D6395 KICK OFF DIEST (1A)
9 VAN HOOL GILLES D5735 OPTIMUS (1A) Sven Bormans D2674 OPTIMUS (1A)
9 Scherman Tommy D2712 PORKY'S (2B) Marc Vaneyen D2713 PORKY'S (2B)
9 Silva-Urbanzyk Michael D4937 MARILYNE KC (2C) Philippe Delvaux D4879 MARILYNE KC (2C)
9 Musso Jean D4909 STAR BEYNE (2C) Francesco Conte D0072 TF STING (2B)
9 Toelen Bart D4548 MIKE-BOYS (2C) ROBBIE MIGNOLET D3136 MIKE-BOYS (2C)
9 Verleysen Dennis D6556 SNOOKER SPORTS (2A) Wesly Verkissen D6293 SNOOKER SPORTS (2A)
17 Castermans Hubert D0779 BEGGY BOYS (3B) Nicky Mathei D4765 BEGGY BOYS (3B)
17 VRANKEN MIKE D7209 COMPROMIS (2A) Rob Housen D2232 SPORTS-BAR (3A)
17 Lenskens Bart D2353 HET COMPLOT (2A) Thomas Gonnissen D2654 HET COMPLOT (2A)
17 Voets Jelle D6872 MARIO STARS (2B) Peter Reeckmans D6771 POEIKES (2B)
17 Evens Wim D0630 HET COMPLOT (2A) WOUTER CLAEYS D3697 HET COMPLOT (2A)
17 Hermans Carlo D1242 DE MANNE (2A) Hans Brouns D1515 DE MANNE (2A)
17 Thijs Lee D5093 PAALSCHOTTERS (2D) Christiaan Hrebak D0843 PAALSCHOTTERS (2D)
17 Poelmans Nico D1816 DE BUIZERDS (3A) Maarten Smeets D5704 DE BUIZERDS (3A)
             
Ranking 2 reeks 3          
1 Lembrechts Dennis D8891 HET COMPLOT (2A) Nick Geudens D8078 OPTIMUS (1A)
2 Massa Raymond D6965 BARCA BEYNE (2C) TAREK BOUSHABA D8557 BARCA BEYNE (2C)
3 Nijs Dave D3505 LIQUIDOSHOOTERS (3B) Joris Vanroye D4071 BADBOYS (2B)
3 Ramakers Vincent D7166 BARCA BEYNE (2C) Giovanni Sutera D6918 BARCA BEYNE (2C)
5 Budenaerts Bert D2663 PATRIA OMEGA (3D) JONAS VAN GILBERGEN D8334 PATRIA OMEGA (3D)
5 Hendrickx Herman D3513 MIKE-BOYS (2C) RUDI VERMEULEN D4523 MIKE-BOYS (2C)
5 Bouchet Tom D6218 DE GROENTJES (3B) Kristof Hermans D5882 DE GROENTJES (3B)
5 Vermesen Walter D2294 PROBLEMATICS (2D) Gerry Van de Schoot D5299 CASH ON TITTIES (3D)
9 Engin Kerim D0898 VINI'S (1A) Carlo Riti D8092 VINI'S (1A)
9 Polders Danny D0675 TERMOLEN (2B) Jeffrey Peeters D2543 PATRIEFSJOTTERS (2D)
9 Gregoir Rudi D0148 COSMOS (2C) Rene Honinx D0310 COSMOS (2C)
9 Peeters Dennis D2839 CAFEEKE ('t) (2A) Thomas Schuermans D5398 CAFEEKE ('t) (2A)
9 Renaers Michael D3863 THE CREW (2B) Christoffe Claes D4544 MIKE-BOYS (2C)
9 Bouvin Ernst D3179 DREE KC (2D) Samuel Dumont D3894 DREE KC (2D)
9 Peeters Ronny D6281 PATRIEFSJOTTERS (2D) Peter Verhaeren D4370 PATRIEFSJOTTERS (2D)
9 Hanssens Jimmy D6192 HOFBOYS (3D) Dieter Loonbeek D2423 HOFBOYS (3D)
17 Oliveri Yannick D4916 MARILYNE KC (2C) Francis Jacquemin D4919 MARILYNE KC (2C)
17 Debroye Kim D0340 HOFBOYS (3D) Kristof Meurrens D6149 HOFBOYS (3D)
17 Verbeek Guido D0734 RINABOYS (2A) Bertho Vuurstaek D0693 STREEEP (2B)
17 Smets Jo D1545 MARIO STARS (2B) Stefan Thijs D1956 MARIO STARS (2B)
17 Paraschos Georges D8043 KICK OFF LIEGE (3B) Dritero Demiraj D8450 BARCA BEYNE (2C)
17 Vandezande Sam D4567 PONDEROSABOYS (3C) Wesley Bruyninckx D4516 PONDEROSABOYS (3C)
17 GENNE DANNY D0672 HUKSKE 05 ('t) (3C) LUC GIELKENS D0950 HUKSKE 05 ('t) (3C)
17 Dirckx Dave D6592 DE BARAK (2A) Tom Scheepers D5535 DE BARAK (2A)
17 Zappitelli Pasquale D4899 BENFICA KC BEYNE (3B) Michel Grenson D4904 BENFICA KC BEYNE (3B)
             
Finale reeks ranking 3          
1 Verlaek Dennis D1355 BIBBERTEAM (3A) Lionell Schroyen D2184 BIBBERTEAM (3A)
2 Luyckx Stijn D8446 POEIKES (2B) Bart Vastmans D8079 THE PINK MARINOS (1A)
3 VANBRABANT GERRY D4793 KCK UNITED (2C) WESLEY LEMARCHAND D7297 KCK UNITED (2C)
             
Ranking 3 reeks 1          
1 Luyckx Stijn D8446 POEIKES (2B) Bart Vastmans D8079 THE PINK MARINOS (1A)
2 BRUYNINCKX THOMAS D7203 PROBLEMATICS (2D) STEVEN CLYGNET D6400 PROBLEMATICS (2D)
3 Peeters Marjolein D2777 HET COMPLOT (2A) Tom Lemmens D6790 NEPTUNUS (3B)
3 Schepers Ward D4834 WST (2C) DIMITRI FLAVIANI D5424 WST (2C)
5 WEYENS BERT D7189 WANHOOP UNITED (3A) Gunther Put D6866 WANHOOP UNITED (3A)
5 Machiels Alexander D4585 THE SIDEKICKS (3C) David Leest D4543 THE SIDEKICKS (3C)
5 Vannut Ronny D4004 HASPENGOUW 16 (4C) LUDO VANORBEEK D8532 HASPENGOUW 16 (4C)
5 JANSSEN THOMAS D7177 THE FANATICS (3A) TOM REPP D1522 THE FANATICS (3A)
9 BEECKMAN WESLEY D3467 DE ALKSE KICKERS (4B) Tim Mathijs D3387 THE CREW (2B)
9 Charlier Gunther D3567 BERGSHOTTERS (3D) David Dewael D0510 BERGSHOTTERS (3D)
9 RUTTEN TOM D6730 PARIJS-ROUBAIX (3D) Steven Depre D6388 PARIJS-ROUBAIX (3D)
9 Harings Jeroen D7577 SPORTS-BAR (3A) LAISY HENDRICKX D4584 THE TITANS (1A)
9 TIRI ANTHONY D3955 DREE KC (2D) PATRICK HABETS D4438 MANNEKE BINNEN (4B)
9 Valgaerts Jimmy D6546 KLAVERBOYS (3C) Denis Tuerlinckx D6547 KLAVERBOYS (3C)
9 Lenaerts Frank D6798 HAPPY SJOTTERS (2C) Yoo Chan Artois D7586 DEN DOX (4D)
9 SIMON BERNARD D4394 PARIJS-ROUBAIX (3D) Jonas Boogaerts D0512 PARIJS-ROUBAIX (3D)
17 Vandormael Stijn D4277 MANNEKE BINNEN (4B) Stijn Deneuker D4346 MANNEKE BINNEN (4B)
17 Da Conceicao Isabelle D8859 PDTG STOEMP (4C) Aurelien Peetersille D4811 PDTG STOEMP (4C)
17 D'HONDT ANDY D3025 SJACHT TWIE (4A) TOM NARINX D4476 SJACHT TWIE (4A)
17 Vandormael Werner D4128 BADBOYS (2B) Iwan Bruyninx D6365 BADBOYS (2B)
17 Peeters Wendy D5294 THE LUCKY BOYS (2A) Samira Thielens D2853 OPTIMUS (1A)
17 Panis Jos D0295 THE FRIENDS (3B) GUY VRANCKEN D0289 THE FRIENDS (3B)
             
Ranking 3 reeks 2          
1 Verlaek Dennis D1355 BIBBERTEAM (3A) Lionell Schroyen D2184 BIBBERTEAM (3A)
2 REYNS DANIEL D7190 DESECRATORS (4E) Kevin VANMOL D0331 DESECRATORS (4E)
3 Vranken Stijn D8145 DE MENNEKES T-W (3D) Seppe Smekens D8497 DE MENNEKES T-W (3D)
3 Robijns Davy D2979 THE CREW (2B) Filip Bijnens D6911 KCK UNITED (2C)
5 DIDDEN JAN D7198 CASH ON TITTIES (3D) Gwen Vangelder D8026 CASH ON TITTIES (3D)
5 GOOSSENS JIRI D8345 SHARPHILLBOYS (3C) DALEY VALVEKENS D7347 SHARPHILLBOYS (3C)
5 Devalet Patrick D4848 MARILYNE KC (2C) Giovanni Castagnetti D4667 LWKC (3B)
5 Massoels Seppe D7940 CASH ON TITTIES (3D) Yannick Huijgens D7943 CASH ON TITTIES (3D)
9 Baldewijns Tim D4034 DE GROENTJES (3B) Jente Wilms D5883 DE GROENTJES (3B)
9 Robyns Stanny D4093 BACCARA KC (4C) Bart Maris D3120 THE FLYING PAPERS (3B)
9 Thys Evelien D6665 DE VLESKES (4E) Rudi Smets D6829 DE VLESKES (4E)
9 Ceuleers Kenneth D0264 DORPSCAFE (2D) Michiel Vanderlick D0261 DORPSCAFE (2D)
9 THIJS STEPHEN D8362 WST (2C) DANIELE FLAVIANI D5215 WST (2C)
9 Haesen Gert D2090 ERASMUS (3A) PETER GERITS D2021 ERASMUS (3A)
9 TEUCHIE MIKE D7333 MIDDELLIJN KC (4B) Steve Biets D4279 O.D.T. KC (2C)
9 Bens Steve D2201 DEN ENGEL DIEST (4E) JIMMY COLLIN D7387 DEN ENGEL DIEST (4E)
17 JANS SANDY D3786 NEPTUNUS (3B) David Geurts D1350 NEPTUNUS (3B)
17 Steegen Bart D8461 WANHOOP UNITED (3A) Kevin Sliwon D8059 WANHOOP UNITED (3A)
17 Schiepers Jean-marie D0407 THE FRIENDS (3B) Jan Van Riet D8247 THE FRIENDS (3B)
17 LUYCKX JOERI D6646 DE MENNEKES (3C) Elke Heeren D7781 DE MENNEKES (3C)
17 CLOOSTERMANS DAVY D1223 BUITING UNITED (3A) Johan Schepers D8090 BUITING UNITED (3A)
17 Smeets Jan D0276 COSMOSBOYS (3B) Eddy Dirix D0478 COSMOSBOYS (3B)
             
Ranking 3 reeks 3          
1 VANBRABANT GERRY D4793 KCK UNITED (2C) WESLEY LEMARCHAND D7297 KCK UNITED (2C)
2 Joris Davy D3924 BIERHOF TVC (3C) Patrick Laeremans D4862 BIERHOF TVC (3C)
3 Goffard Geoffrey D4766 DE BAARKES (4C) DIMITRI CHRISTIAENS D7401 DE BAARKES (4C)
3 Boons Rudy D2442 CAFEEKE ('t) (2A) Joel Dessart D0890 O.D.T. KC (2C)
5 VROEMANS KENNY D7406 DEN IJZER (3D) Jonathan Vanwesemael D7827 DEN IJZER (3D)
5 Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (3C) Davy Vanhamel D6922 BIERHOF TVC (3C)
5 Buelens Eddy D2493 PARIJS-ROUBAIX (3D) Wim Denhaen D6554 HOFBOYS (3D)
5 VANHERWEGEN JESSICA D8385 THE SIDEKICKS (3C) Sebastiaan Van Baelen D4846 THE SIDEKICKS (3C)
9 Stroobants Sylvia D2783 DORPSCAFE (2D) Jos Uyttebroeck D4133 DORPSCAFE (2D)
9 BRINGMANS STEFAN D8301 NEPTUNUS (3B) Guislain Geurts D1446 NEPTUNUS (3B)
9 MAN PATRICK D6455 DE GROENTJES (3B) NIKI CLERINX D4295 DE GROENTJES (3B)
9 Stockmans Tim D7144 DE STIP TVC (3C) IVAN HAVENEERS D7195 DE STIP TVC (3C)
9 NUYTS JURGEN D1217 OUTSIDERS (3A) Tom Theunis D8471 OUTSIDERS (3A)
9 Zentjens Stijn D2296 JUST DER NEFFE (4A) Kevin Broekmans D7771 HECHTEL TVC (2A)
9 Foriers Andy D8228 DE MENNEKES (3C) Stijn Lemmens D8227 DE MENNEKES (3C)
9 Sellekaerts Yens D8040 CASH ON TITTIES (3D) Ruben Laureys D7942 CASH ON TITTIES (3D)
17 JANS KEVIN D4480 BEGGY BOYS (3B) KEVIN VANDORMAEL D1445 BEGGY BOYS (3B)
17 VANDEBROEK KEN D7380 PATRIEFSJOTTERS (2D) Yves Timmers D2874 PATRIEFSJOTTERS (2D)
17 Saenen Mario D3266 BEGGY BOYS (3B) Helen Van Rompaey D7768 BEGGY BOYS (3B)
17 Janssen Benny D5513 SONJATEAM (4A) Kris Beenders D5514 SONJATEAM (4A)
17 Schoefs Ruud D7835 COSMOSBOYS (3B) Carlos Daerden D5410 COSMOSBOYS (3B)
             
Finale reeks ranking 4          
1 VAN ROY LINZE D8608 CANDY SHOT (3D) Jurgen Vanherck D7483 MIDDELLIJN KC (4B)
2 Daniels Mark D1459 THE MOOD (3A) Steve Loos D5665 THE MOOD (3A)
3 Tasdemir Kadir D7525 JUST DER NEFFE (4A) Toni Mussche D7791 HAPPY SJOTTERS (2C)
             
Ranking 4 reeks 1          
1 Tasdemir Kadir D7525 JUST DER NEFFE (4A) Toni Mussche D7791 HAPPY SJOTTERS (2C)
2 Boeckaerts Kenny D4206 PARIJS-ROUBAIX (3D) WIM DEGREEF D5775 HET PLEINTJE (4D)
3 Oschmann Sebastien D8728 BENFICA KC BEYNE (3B) Anthony Bruls D8901 VENITIEN KC (2C)
3 VANISTENDAEL CHARLES D0795 DEN HOEK (4B) Jean-paul Claesen D2043 DEN HOEK (4B)
5 Deblier Kenneth D7728 COMPROMISE (4A) Gunther Rijken D7732 JUST DER NEFFE (4A)
5 Palmers Jeffrey D8786 DE ALKSE KICKERS (4B) Kevin Muller D8957 DE ALKSE KICKERS (4B)
5 Stranen Benjamin D6341 DEN DOX (4D) Simon Verbeek D7952 DEN DOX (4D)
5 Mathijs Jordy D7998 DREAMTEAM PARK (4C) DANNY MAS D4322 DREAMTEAM PARK (4C)
9 COBUS CEDRIC D8555 KICK OFF LIEGE (3B) Abdel Kamel Harbach D8932 KICK OFF LIEGE (3B)
9 GILS JOHAN D8597 DESECRATORS (4E) LENNY AERTS D8675 DESECRATORS (4E)
9 TOMBEUR DAVY D8342 SHARPHILLTEAM (4E) JELLE VAN AELST D8338 SHARPHILLTEAM (4E)
9 Chielens Timmy D6648 ROBSSPORTCAFE (4C) Tim Panis D8219 ROBSSPORTCAFE (4C)
9 Hamal Christiaan D8768 FCDK (4A) Nick Bloemen D8767 FCDK (4A)
9 THIJS THOMAS D8324 THE LIONS 2 (3A) BEN BAEKELMANS D8321 THE LIONS 2 (3A)
9 Vanderheyden Stef D8237 DE 4 WEGEN (4E) SALLY MERTENS D7229 DE 4 WEGEN (4E)
9 Hayen Jonas D7473 HET PLEINTJE (4D) RONNY THIJS D8548 HET PLEINTJE (4D)
17 Mievis Logan D8864 PDTG STOEMP (4C) OLIVIER KNAPEN D8670 PDTG STOEMP (4C)
17 Noe Joni D8190 THE JOKERS (4D) Enzo Happaerts D8165 THE JOKERS (4D)
17 VANHERCK PATRICK D7364 HET HUKSKE (4B) Francois Holsteens D0916 HET HUKSKE (4B)
17 HINNISDAELS MARIANNE D4151 DREAMTEAM PARK (4C) GUNTHER LEENEN D3122 DREAMTEAM PARK (4C)
17 Schuermans Gregory D2940 LIQUIDATORS (4B) Kris Grommen D8395 LIQUIDATORS (4B)
17 Peeters Ruben D8818 BIERHOFBOYS (4E) Lode Stubbe D8815 BIERHOFBOYS (4E)
17 Qien Yasmina D8825 HET KATERKE (4E) Kirsten Vroemans D8823 HET KATERKE (4E)
17 KLAPS GEERT-JAN D8625 ROUBAIXTEAM (4D) Glenn Sente D8035 ROUBAIXTEAM (4D)
17 Roba Tim D8160 DE BAARKES (4C) BJ?RN SMEETS D8562 DE ALKSE KICKERS (4B)
17 Clerx Steven D2851 SMURF JC (3C) Dirk Lavreys D2849 SMURF JC (3C)
17 CROEGS DEBORAH D8375 JHK (4C) Vicky Schurmans D4593 JHK (4C)
17 Vandereyt Kevin D7914 PER TOTAL (4C) Romina Vanweerts D6813 PER TOTAL (4C)
17 Viggria Jan D3685 DE BARON (4B) Remy Gucciardi D4689 DE BARON (4B)
17 Kuypers Rik D2325 MALPERTUUS 95 (4A) TORSTEN FIDDELAERS D8280 MALPERTUUS 95 (4A)
17 LUWEL KEVIN D8646 DE ALKSE KICKERS (4B) MARC BULTEEL D8566 KCK UNITED (2C)
17 Moons Rob D8195 KAMPSE SJOTTERS (4A) Ricky Oost D6713 KAMPSE SJOTTERS (4A)
             
Ranking 4 reeks 2          
1 VAN ROY LINZE D8608 CANDY SHOT (3D) Jurgen Vanherck D7483 MIDDELLIJN KC (4B)
2 Ravet Bernard D8952 PDTG BINTJE (4B) Marc Fallier D8445 PDTG BINTJE (4B)
3 Camps Bart D6382 DE KLOEMP (4D) Davy Andries D6312 DE KLOEMP (4D)
3 Cevher Halil D8137 NINE BALL SJOTTERS (4A) Hamdi Arslan D0747 NINE BALL SJOTTERS (4A)
5 Lamproye David D7750 FARAO (3D) Nicolas Verhaert D8810 FARAO (3D)
5 Bens Jeroen D7107 DE 4 WEGEN (4E) GREGORY MENSCH D8265 DE 4 WEGEN (4E)
5 COLSON MICHAEL D4646 HET BOERKESTEAM (3B) RONNY SIMONS D1488 HET BOERKESTEAM (3B)
5 BAETEN JARNO D8612 JUST DER NEFFE (4A) NATHALIE FREDERIX D8523 JUST DER NEFFE (4A)
9 GEURTS KRIS D0748 HET BOERKE (4B) Guido Huygen D8909 HET BOERKE (4B)
9 Devroey Dylan D8235 ROGO KC (4D) JOCHEM VAN DEN BRANDE D8667 ROGO KC (4D)
9 Marechal Diego D4597 LIQUIDATORS (4B) Maico Barsi D8915 LIQUIDATORS (4B)
9 Croes Laura D8850 PER TOTAL (4C) Stefanie Meyen D7916 LIQUIDOSHOOTERS (3B)
9 Haesen Rob D7892 DE ENGELBOYS AV (4E) Jan Roef D7904 DE ENGELBOYS AV (4E)
9 MICHIELS DEAN D8642 SHARPHILLBOYS (3C) YANNICK MAMPAEY D8341 ROBSSPORTCAFE (4C)
9 Fiddelaers Mattias D6647 THE FLYING PAPERS (3B) MARK GIELEN D8349 THE FLYING PAPERS (3B)
9 Lemmens Davy D8787 DE ALKSE KICKERS (4B) JURGEN MEEKERS D8564 DE GRINSERS (4C)
17 Berden Wouter D8077 MANNEKE BINNEN (4B) Niels Berden D8826 MANNEKE BINNEN (4B)
17 WINTERS SAM D8660 COMPROMISE (4A) YORICK BAETEN D8525 JUST DER NEFFE (4A)
17 Hendrickx Tom D8248 HET PLEINTJE (4D) Peter Vanmol D7852 DORPSCAFE (2D)
17 Paullissen Davy D8937 DE GRINSERS (4C) MARLIES VAN SCHELVERGEM D8271 DE BARON (4B)
17 VANHEES DANNY D5695 AEW.COMM (4B) FRANKY WAUTERS D8739 AEW.COMM (4B)
17 DE SAEDELEIR SVEN D8520 FORZA HOEBOT (4A) GUY VERHEYEN D8325 FORZA HOEBOT (4A)
17 VAN GOIDSENHOVEN LIESBETH D8249 JHK (4C) LISA BRUGMANS D8636 JHK (4C)
17 VANGELDER WILLEM D7408 AZRAEL (4E) Kevin Lieten D7926 AZRAEL (4E)
17 VANDERMAESEN PATRICK D3710 HASPENGOUW 16 (4C) Ilona Boffin D3046 BACCARA KC (4C)
17 CEYSSENS BRECHT D8373 THE LIONS 2 (3A) TOM CEYSSENS D8322 THE LIONS 2 (3A)
17 MARCOEN YOERI D7367 THE JOKERS (4D) Gregory Vansina D8896 THE JOKERS (4D)
17 BILLEN WOUTER D8638 PALLIETER (4E) Francis Steenaerts D8822 BIERHOFBOYS (4E)
17 Pergola Laurens D8887 DA VINI (4A) Danilo Cosimo D8889 DA VINI (4A)
17 Joul Hassan D8884 DEN ENGEL DIEST (4E) Robin Feytons D6654 DEN ENGEL DIEST (4E)
17 ORY LUK D8355 Ve (4B) MICHAEL NEVEN D8352 Ve (4B)
17 Libens Marco D3110 BACCARA KC (4C) Guy Corthaut D8024 BACCARA KC (4C)
             
Ranking 4 reeks 3          
1 Daniels Mark D1459 THE MOOD (3A) Steve Loos D5665 THE MOOD (3A)
2 Ceyssens Stefan D8769 FCDK (4A) Rob Nullens D8774 FCDK (4A)
3 THIJS RIK D8323 THE LIONS 2 (3A) SAM GIELKENS D8320 THE LIONS 2 (3A)
3 Boons Eddy D6865 NINE BALL SJOTTERS (4A) Bennet Boons D8143 NINE BALL SJOTTERS (4A)
5 KAUCZOR RENATO D8645 HAPPY SJOTTERS (2C) MARK JACOBS D0962 HAPPY SJOTTERS (2C)
5 VANGILBERGEN GEERT D1333 DE KNOKKERS (3D) Brent Frooninckx D8200 DE KNOKKERS (3D)
5 Vanholst Michiel D8797 PALLIETER (4E) Gerry Gemis D8803 PALLIETER (4E)
5 Pietersil David D4781 KCK UNITED (2C) Jente Flossy D7704 DREAMTEAM PARK (4C)
9 PREUD'HOMME bjorn D8252 HET PLEINTJE (4D) ROB MOMMEN D8251 HET PLEINTJE (4D)
9 CLOESEN WOUTER D8367 LIQUIDATORS (4B) Stephane Bienkens D8396 LIQUIDOSHOOTERS (3B)
9 GOLSTEYN WIM D8561 DE ALKSE KICKERS (4B) WIM VANHEEL D8559 DE ALKSE KICKERS (4B)
9 De Becker Wilfried D8013 ROGO KC (4D) Robin Goddevriendt D8015 ROGO KC (4D)
9 Vos Peter D8817 BIERHOFBOYS (4E) Ann Verreycken D7769 DE BAARKES (4C)
9 Pauwels Joost D8399 DE ENGELBOYS AV (4E) Dieter Hus D7889 DE ENGELBOYS AV (4E)
9 MACHIELS NICK D8643 PATRIA (4D) NICO VERLINDEN D8336 PATRIA (4D)
9 Verdonck Corinne D8853 PDTG BINTJE (4B) Chris Michiels D4977 DREAMTEAM PARK (4C)
17 AMERICA BRECHT D7235 4X4 HASPENGOUW (4C) JIM MARTENS D8540 4X4 HASPENGOUW (4C)
17 Theunissen Tim D8770 FCDK (4A) Jasper Nulens D8773 FCDK (4A)
17 HUFKENS LUC D8569 DEN ENGEL AV (4E) Wim Verreycken D8692 DEN ENGEL AV (4E)
17 BEELEN STIJN D8253 HET PLEINTJE (4D) Lesley Polus D7909 HET PLEINTJE (4D)
17 Brouwers Filip D8232 DEN DOX (4D) KOEN STASSART D8575 DEN DOX (4D)
17 Vanhove Marco D8919 SJACHT TWIE (4A) Dimitri Pouls D8437 SJACHT TWIE (4A)
17 Snoeck Yannick D7567 HET KATERKE (4E) Jens Segers D8824 HET KATERKE (4E)
17 VANWINKEL JENS D8315 DE MENNEKES T-W (3D) Anneleen Akkermans D8500 DE MENNEKES T-W (3D)
17 Kuyckx Gregory D7482 MIDDELLIJN KC (4B) Chris Jans D8762 MIDDELLIJN KC (4B)
17 Moons Tom D0514 PER TOTAL (4C) Steve Smets D8125 PER TOTAL (4C)
17 Creeten Christophe D7497 DE BARON (4B) Nico Hofman D4690 DE BARON (4B)
17 Deprez Glenn D8927 DE 4 WEGEN (4E) BEN LODEWIJCKX D7193 DE 4 WEGEN (4E)
17 Swinnen Arno D8454 AZRAEL (4E) Cindy Van Sweevelt D6692 AZRAEL (4E)
17 BARSI DAVY D8620 LIQUIDATORS (4B) GERT ROOSEN D4656 LIQUIDATORS (4B)
17 BRANTS DRIES D8572 THE HILL (4D) Timmy Vancranenbroeck D8698 THE HILL (4D)
17 HOLLON AN D7239 DEN HOEK (4B) GERDA STEVENS D8659 HET HUKSKE (4B)
             

Dames Dubbelspel

         
1 Peeters Wendy D5294 THE LUCKY BOYS (2A) Samira Thielens D2853 OPTIMUS (1A)
2 HENDRICKX LAISY D4584 THE TITANS (1A) Jennifer Lamotte D4850 BENFICA KC BEYNE (3B)
3 TIMMERS NATASJA D8337 GARGAMENGEL (2D) Marjolein Peeters D2777 HET COMPLOT (2A)
4 AERTS LENNY D8675 DESECRATORS (4E) Evelien Thys D6665 DE VLESKES (4E)
5 CROEGS DEBORAH D8375 JHK (4C) Ann Verreycken D7769 DE BAARKES (4C)
5 Van Rompaey Helen D7768 BEGGY BOYS (3B) Ilona Boffin D3046 BACCARA KC (4C)
5 Da Conceicao Isabelle D8859 PDTG STOEMP (4C) Corinne Verdonck D8853 PDTG BINTJE (4B)
5 MERTENS SALLY D7229 DE 4 WEGEN (4E) Sylvie Mommerency D8883 DEN ENGEL DIEST (4E)
9 GALAND DAISY D8737 DE MENNEKES T-W (3D) Anneleen Akkermans D8500 DE MENNEKES T-W (3D)
9 BRUGMANS LISA D8636 JHK (4C) LIESBETH VAN GOIDSENHOVEN D8249 JHK (4C)
9 Meyen Stefanie D7916 LIQUIDOSHOOTERS (3B) Laura Croes D8850 PER TOTAL (4C)
 
Uitslagen kampioenschap regio Oost Enkelspel per ranking, 04-04-2015

 

Uitslagen kampioenschap regio Oost Enkelspel per ranking,
       
Finale ranking 1    
1 Meurmans Johnny D2338 THE PINK MARINOS (1A)
2 Vierendeels Wesley D5909 THE TITANS (1A)
3 Coninx Peter D6060 MARIOSHOOTERS (1A)
       
Uitslagen reeks 1    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Vierendeels Wesley D5909 THE TITANS (1A)
2 Coninx Peter D6060 MARIOSHOOTERS (1A)
3 LAVRYSEN TIM D7215 KICK OFF DIEST (1A)
3 Eryigit Halil D4462 BANZAI (1A)
5 Cucciarre Kevin D2013 MARIOSHOOTERS (1A)
5 Harper Lesley D4037 THE PINK MARINOS (1A)
5 Houtmeyers Rob D2605 KICK OFF DIEST (1A)
5 Willems Raf D0762 SNOOKER SPORTS (2A)
9 Timmers Ryan D6685 THE TITANS (1A)
9 Dermont Olivier D3410 DREE KC (2D)
9 Appeltans Sven D4104 MARIOBROTHERS (1A)
9 Verjans David D5264 MARIOBROTHERS (1A)
9 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A)
9 Schepmans Wim D0773 MIKE-BOYS (2C)
9 Witecki Didier D4926 THE PINK MARINOS (1A)
9 BOLLEN MARC D0005 POEIKES (2B)
17 Pipeleers Johan D2315 POEIKES (2B)
17 Appeltans Robby D2932 WANROYSHOTTERS (2D)
17 Christoffels Gilbert D0052 COSMOS TVC (2B)
17 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A)
17 Beusen Kevin D6539 DE EBURONEN (1A)
17 Verluyten Tom D6167 THE TITANS (1A)
17 Haesevoets Patrick D5485 BOERENHOF (1A)
Uitslagen reeks 2    
1 Meurmans Johnny D2338 THE PINK MARINOS (1A)
2 Duchateau Pascal D3462 LIQUIDOSHOOTERS (3B)
3 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A)
3 Claeskens Peter D4306 ALL STARS (1A)
5 Gaetani Richard D4927 BANZAI (1A)
5 Hamblok Lorenz D6206 VINI'S (1A)
5 Deldime Didier D4932 THE PINK MARINOS (1A)
5 Windmolders Alain D3774 MARIOBROTHERS (1A)
9 Bartholomevis Raf D4167 THE TITANS (1A)
9 Wouters Benny D0233 MARIOBROTHERS (1A)
9 Guerreiro Vitor D4933 DE EBURONEN (1A)
9 Vanderstukken Tim D4488 KICK OFF DIEST (1A)
9 Hubrechts Eugene D6316 DE EBURONEN (1A)
9 Mortelmans Jan D3680 THE TITANS (1A)
9 Bertels Thomas D7117 KICK OFF DIEST (1A)
9 Schops Stijn D2676 VINI'S (1A)
17 Ignoul Tommy D6242 MARIOBROTHERS (1A)
17 Mordant Geert D2317 POEIKES (2B)
17 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A)
17 Tesseur Tony D3045 VERT PLEZIER (2C)
17 Kempeneers Benny D3182 MIKE-BOYS (2C)
17 Noben Johnny D1489 COSMOS TVC (2B)
17 Wayaffe Jean D4925 BANZAI (1A)
       
Finale ranking 2    
1 Fierens Stef D6760 VERT PLEZIER (2C)
2 Segers Tom D6652 CAFEEKE ('t) (2A)
3 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (2B)
       
Uitslag reeks 1    
1 Fierens Stef D6760 VERT PLEZIER (2C)
2 Geudens Nick D8078 OPTIMUS (1A)
3 Paraschos Georges D8043 KICK OFF LIEGE (3B)
3 Vranken Kenneth D2935 O.D.T. KC (2C)
5 Clerx Patrick D3782 THE CREW (2B)
5 Neyens Kristof D5110 HECHTEL TVC (2A)
5 Bouchet Tom D6218 DE GROENTJES (3B)
5 Simons Nick D2923 VERT PLEZIER (2C)
9 Leppens Kris D2657 HET COMPLOT (2A)
9 Grenson Michel D4904 BENFICA KC BEYNE (3B)
9 Budo Jorg D6770 MARIO STARS (2B)
9 Bruyninckx Wesley D4516 PONDEROSABOYS (3C)
9 Vanwetswinkel Davy D1219 PAALSCHOTTERS (2D)
9 Conte Francesco D0072 TF STING (2B)
9 Peters Adolf D4577 NAPOLEON (2B)
9 Jourand Nico D5824 DEN OKS (2D)
17 Aresu Raymondo D0271 SPORTS-BAR (3A)
17 Stevens Kevin D7067 COSMOS (2C)
17 Seronvalle Ingmar D2409 POEIKES (2B)
17 Massart Steve D4852 BARCA BEYNE (2C)
17 Smets Jo D1545 MARIO STARS (2B)
17 Bellen Tim D1398 DREE KC (2D)
17 Vandenbemden Kenny D5000 BOERENHOF (1A)
17 Astorino Marcel D7100 STAR BEYNE (2C)
17 Dirckx Henri D2347 RINABOYS (2A)
17 Peeters Jean D6441 CASINOBOYS (2D)
17 Vanderwielen Patrick D2711 PORKY'S (2B)
17 Willems Ward D6873 PALLIETER (4E)
17 Remouchamps Stephane D6794 O.D.T. KC (2C)
17 Zappitelli Pasquale D4899 BENFICA KC BEYNE (3B)
       
Uitslagen reeks 2    
1 Segers Tom D6652 CAFEEKE ('t) (2A)
2 Penxten Koen D3302 MARIO STARS (2B)
3 VAN HOOL GILLES D5735 OPTIMUS (1A)
3 Bouvin Ernst D3179 DREE KC (2D)
5 Vandermeeren Cedric D6893 O.D.T. KC (2C)
5 Geysenberghs Maarten D7015 MIKE-BOYS (2C)
5 Machiels Gert D3610 DREE KC (2D)
5 Thijs Stefan D1956 MARIO STARS (2B)
9 Dermont Frederik D4338 DREE KC (2D)
9 Jacquemin Francis D4919 MARILYNE KC (2C)
9 Crabbe Jens D4869 O.D.T. KC (2C)
9 Poelmans Peter D1685 PAALSCHOTTERS (2D)
9 Scheepers Tom D5535 DE BARAK (2A)
9 Steuperaert Marc D8168 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
9 Watrice Michel D7912 CASINOBOYS (2D)
9 Van Eijsden Sam D6907 THE PINK MARINOS (1A)
17 Goyens Stefan D0913 DE MANNE (2A)
17 Toelen Bart D4548 MIKE-BOYS (2C)
17 Christis Mathieu D0721 RINABOYS (2A)
17 Musso Jean D4909 STAR BEYNE (2C)
17 BAERTEN GUIDO D1126 LWKC (3B)
17 Steemans Django D7850 TVC 82 (2D)
17 Harper Jonathan D4036 MARIO STARS (2B)
17 Machiels Andre D0305 COSMOS (2C)
17 BROUNS BART D5173 KAMPSE SJOTTERS
17 Moors Jean D2586 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
17 Marcotti David D0303 TF STING (2B)
17 Ramakers Vincent D7166 BARCA BEYNE (2C)
17 Reeckmans Peter D6771 POEIKES (2B)
17 Foelen Jonas D7772 HECHTEL TVC (2A)
       
Uitslagen reeks 3    
1 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (2B)
2 Struyven Jo D0783 BOERENHOF (1A)
3 Breesch Kevin D4730 LIQUIDOSHOOTERS (3B)
3 Peeters Jeffrey D2543 PATRIEFSJOTTERS (2D)
5 Engin Kerim D0898 VINI'S (1A)
5 Indestege Marc D0676 TERMOLEN (2B)
5 Lembrechts Dennis D8891 HET COMPLOT (2A)
5 Thone Samuel D5388 DE BARAK (2A)
9 Budenaerts Bert D2663 PATRIA OMEGA (3D)
9 Vandyck Rob D0346 KICK OFF DIEST (1A)
9 Aerts Ben D5531 DE BARAK (2A)
9 Tsiaflakis Venizelos D1256 PORKY'S (2B)
9 Renaers Michael D3863 THE CREW (2B)
9 Claes Christoffe D4544 MIKE-BOYS (2C)
9 CLEEREN JOERI D5539 POEIKES (2B)
9 Remels Dimitri D4606 MIKE-BOYS (2C)
17 Clerckx Benny D0062 SH LUMMEN (2D)
17 CRISPEYN JIRI D7344 GARGAMENGEL (2D)
17 VRANKEN MIKE D7209 COMPROMIS (2A)
17 Oliveri Yannick D4916 MARILYNE KC (2C)
17 Vrancken Ief D6844 TVC 82 (2D)
17 Verleysen Dennis D6556 SNOOKER SPORTS (2A)
17 Kellens Jozef D1866 LWKC (3B)
17 Janssen Edwin D5532 DE MANNE (2A)
17 Mathei Nicky D4765 BEGGY BOYS (3B)
17 Van Wershoven Erik D6831 COMPROMIS (2A)
17 Jongen Johannes D0971 SPARTA-TONGEREN (3C)
17 Thyssen Jean-pierre D3667 TERMOLEN (2B)
17 CLAEYS WOUTER D3697 HET COMPLOT (2A)
17 Degol Felix D3987 DEN OKS (2D)
       
Finale ranking 3    
1 Loockx Petro D8202 DEN IJZER (3D)
2 REPP TOM D1522 THE FANATICS (3A)
3 VANMOL Kevin D0331 DESECRATORS (4E)
       
Uitslag reeks 1    
1 Loockx Petro D8202 DEN IJZER (3D)
2 Luyckx Stijn D8446 POEIKES (2B)
3 Verhaert Dieter D7995 KLAVERBOYS (3C)
3 Lenaerts Frank D6798 HAPPY SJOTTERS (2C)
5 Sellekaerts Yens D8040 CASH ON TITTIES (3D)
5 Artois Yoo Chan D7586 DEN DOX (4D)
5 Jonckers Jorick D6974 HERBOREN SJOTTERS (3C)
5 Vanhellemont Gert D6151 HOFBOYS (3D)
9 Lemmens Tom D6233 DE BUIZERDS (3A)
9 NUYTS JURGEN D1217 OUTSIDERS (3A)
9 Zentjens Stijn D2296 JUST DER NEFFE (4A)
9 Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (3C)
9 Van Becelaere Kristof D2736 STREEEP (2B)
9 Van De Reyd Tim D2601 PROBLEMATICS (2D)
9 Vangelder Gwen D8026 CASH ON TITTIES (3D)
9 Vanherck Jurgen D7483 MIDDELLIJN KC (4B)
17 Robijns Davy D2979 THE CREW (2B)
17 Lemmens Tom D6790 NEPTUNUS (3B)
17 Verheyden Kristof D2245 DE ZWIK (3D)
17 Dreesen Ramses D8453 DE BARAK 2A
17 TIMMERS NATASJA D8337 GARGAMENGEL (2D)
17 Daenen Nele D8147 DE MENNEKES T-W (3D)
17 LOOS WIM D0417 THE MOOD (3A)
17 Saenen Mario D3266 BEGGY BOYS (3B)
17 Vande Gaer Michel D4161 BERGSHOTTERS (3D)
17 Hermans Kristof D5882 DE GROENTJES (3B)
17 Steegmans Valere D0844 HUKSKE 05 ('t) (3C)
17 THIJS STEPHEN D8362 WST (2C)
       
Uitslagen reeks 2    
1 VANMOL Kevin D0331 DESECRATORS (4E)
2 Laureys Ruben D7942 CASH ON TITTIES (3D)
3 Biets Steve D4279 O.D.T. KC (2C)
3 Vanwesemael Jonathan D7827 DEN IJZER (3D)
5 Missotten Nele D4592 VERT PLEZIER (2C)
5 TEUCHIE MIKE D7333 MIDDELLIJN KC (4B)
5 Vanhamel Davy D6922 BIERHOF TVC (3C)
5 Claes Kevin D2823 PONDEROSABOYS (3C)
9 HANSEN KEVIN D7208 THE FANATICS (3A)
9 VALVEKENS DALEY D7347 SHARPHILLBOYS (3C)
9 Harings Jeroen D7577 SPORTS-BAR (3A)
9 FLAVIANI DANIELE D5215 WST (2C)
9 Stok Bart D6022 HERBOREN SJOTTERS (3C)
9 Joris Davy D3924 BIERHOF TVC (3C)
9 Hendrix Dirk D6595 STREEEP (2B)
9 Stouten Franky D4867 DE BARAK (2A)
17 BRINGMANS STEFAN D8301 NEPTUNUS (3B)
17 Goffard Geoffrey D4766 DE BAARKES (4C)
17 HENDRICKX GUY D3978 KAMPSE SJOTTERS (4A)
17 Castermans Patrick D1769 HET HUKSKE (4B)
17 VANHERWEGEN JESSICA D8385 THE SIDEKICKS (3C)
17 CLYGNET STEVEN D6400 PROBLEMATICS (2D)
17 BOYEN CHRIS D3189 HOFBOYS (3D)
17 Knops Gerd D4239 BERGSHOTTERS (3D)
17 Boons Rudy D2442 CAFEEKE ('t) (2A)
17 Peetersille Aurelien D4811 PDTG STOEMP (4C)
17 Milants Wouter D4803 KCK UNITED (2C)
17 GERITS PETER D2021 ERASMUS (3A)
17 Timmers Yves D2874 PATRIEFSJOTTERS (2D)
       
Uitslagen reeks 3    
1 VANBRABANT GERRY D4793 KCK UNITED (2C)
2 Indestege Marnik D2832 TERMOLEN (2B)
3 JANS KEVIN D4480 BEGGY BOYS (3B)
3 Denhaen Wim D6554 HOFBOYS (3D)
5 Maris Bart D3120 THE FLYING PAPERS (3B)
5 Lamotte Jennifer D4850 BENFICA KC BEYNE (3B)
5 Dessart Joel D0890 O.D.T. KC (2C)
5 BRUYNINCKX THOMAS D7203 PROBLEMATICS (2D)
9 Bouwens Danny D2968 BUITING UNITED (3A)
9 MAN PATRICK D6455 DE GROENTJES (3B)
9 BEECKMAN WESLEY D3467 DE ALKSE KICKERS (4B)
9 Lemmens Stijn D8227 DE MENNEKES (3C)
9 WATRICE GUY D4355 PDTG STOEMP (4C)
9 Vandezande Sam D4567 PONDEROSABOYS (3C)
9 FAIS LUCIANO D0542 SPORTS-BAR (3A)
9 FLAVIANI DIMITRI D5424 WST (2C)
17 Buelens Eddy D2493 PARIJS-ROUBAIX (3D)
17 Huysmans Ronny D2020 ERASMUS (3A)
17 Huls Glenn D6560 SPARTA-TONGEREN (3C)
17 Depre Steven D6388 PARIJS-ROUBAIX (3D)
17 Cuppens Frank D5503 SONJATEAM (4A)
17 Leest David D4543 THE SIDEKICKS (3C)
17 Schiepers Jean-marie D0407 THE FRIENDS (3B)
17 Castagnetti Giovanni D4667 LWKC (3B)
17 Andries Dylan D7816 ROUBAIXTEAM (4D)
17 Merken Francis D0475 COSMOSBOYS (3B)
17 Robyns Stanny D4093 BACCARA KC (4C)
       
Uitslagen reeks 4    
1 REPP TOM D1522 THE FANATICS (3A)
2 Verwimp Roel D2858 DE VLESKES (4E)
3 LEMARCHAND WESLEY D7297 KCK UNITED (2C)
3 Crabeck Francis D6454 CASINOBOYS (2D)
5 Vastmans Bart D8079 THE PINK MARINOS (1A)
5 SMEULDERS JELLE D8369 DE ZWIK (3D)
5 KEENEN ROB D6232 DE BUIZERDS (3A)
5 Peeters Marjolein D2777 HET COMPLOT (2A)
9 Huijgens Yannick D7943 CASH ON TITTIES (3D)
9 Willems Romain D5310 HUKSKE 05 ('t) (3C)
9 LEMMENS ROGER D6684 BIERHOF TVC (3C)
9 Pavan Jean-Paul D0114 THE CREW (2B)
9 Wilms Jente D5883 DE GROENTJES (3B)
9 Theunis Tom D8471 OUTSIDERS (3A)
9 Wouters Andy D0240 HOFBOYS (3D)
9 DIJK PIERRE D4041 SH LUMMEN (2D)
17 Machiels Alexander D4585 THE SIDEKICKS (3C)
17 Dirix Eddy D0478 COSMOSBOYS (3B)
17 Adams Philip D0136 BEGGY BOYS (3B)
17 Hendrickx Shana D2469 CANDY SHOT (3D)
17 HAVENEERS IVAN D7195 DE STIP TVC (3C)
17 CAMPS STEFAN D1875 BUITING UNITED (3A)
17 Bruyninx Iwan D6365 BADBOYS (2B)
17 Vranken Stijn D8145 DE MENNEKES T-W (3D)
17 NELISSEN TOON D0865 THE LUCKY BOYS (2A)
17 Alen Mark D5492 WANROYSHOTTERS (2D)
17 LUYCKX JOERI D6646 DE MENNEKES (3C)
       
Finale ranking 4    
       
1 Tasdemir Kadir D7525 JUST DER NEFFE (4A)
2 Boeckaerts Kenny D4206 PARIJS-ROUBAIX (3D)
3 GIELEN MARK D8349 THE FLYING PAPERS (3B)
4 Bruls Anthony D8901 VENITIEN KC (2C)
5 Creeten Christophe D7497 DE BARON (4B)
5 COLSON MICHAEL D4646 HET BOERKESTEAM (3B)
       
Uitslag reeks 1    
1 Bruls Anthony D8901 VENITIEN KC (2C)
2 COBUS CEDRIC D8555 KICK OFF LIEGE (3B)
3 Gucciardi Remy D4689 DE BARON (4B)
3 VANDERMAESEN PATRICK D3710 HASPENGOUW 16 (4C)
5 GOOSSENS JIRI D8345 SHARPHILLBOYS (3C)
5 MAMPAEY YANNICK D8341 ROBSSPORTCAFE (4C)
5 Camps Bart D6382 DE KLOEMP (4D)
5 Frooninckx Brent D8200 DE KNOKKERS (3D)
9 Ravet Bernard D8952 PTDG BINTJE (4B)
9 PREUD'HOMME bjorn D8252 HET PLEINTJE (4D)
9 Goddevriendt Robin D8015 ROGO KC (4D)
9 Schotsmans Sam D8834 GARGAMENGEL (2D)
9 BAEKELMANS BEN D8321 THE LIONS 2 (3A)
9 Houtmeyers Xander D8791 KLAVERBOYS (3C)
9 Berden Wouter D8077 MANNEKE BINNEN (4B)
9 Lemmens Davy D8787 DE ALKSE KICKERS (4B)
17 VAN ROY LINZE D8608 CANDY SHOT (3D)
17 Schuermans Gregory D2940 LIQUIDATORS (4B)
17 MARTENS JIM D8540 4X4 HASPENGOUW (4C)
17 CHRISTIAENS DIMITRI D7401 DE BAARKES (4C)
17 Pittomvils Joeri D6707 DEN HOEK (4B)
17 ORY LUK D8355 Ve (4B)
17 Van Riet Jan D8247 THE FRIENDS (3B)
17 Cuypers Nora D8876 ROUBAIXTEAM (4D)
17 HUFKENS LUC D8569 DEN ENGEL AV (4E)
17 TERIUM DRIES D4486 SJACHT TWIE (4A)
17 KNAPEN OLIVIER D8670 PDTG STOEMP (4C)
17 HELVEN NIELS D6583 AEW.COMM (4B)
17 VAN GOIDSENHOVEN LIESBETH D8249 JHK (4C)
17 Le Roi Kimberley D8493 FARAO (3D)
17 TIJSKENS WIM D8526 COMPROMISE (4A)
       
Uitslagen reeks 2    
1 GIELEN MARK D8349 THE FLYING PAPERS (3B)
2 Oschmann Sebastien D8728 BENFICA KC BEYNE (3B)
3 Goddevriendt Willy D8011 ROGO KC (4D)
3 Deblier Kenneth D7728 COMPROMISE (4A)
5 Vancranenbroeck Timmy D8698 THE HILL (4D)
5 Hofman Nico D4690 DE BARON (4B)
5 Mathijs Jordy D7998 DREAMTEAM PARK (4C)
5 Pietersil David D4781 KCK UNITED (2C)
9 Andries Davy D6312 DE KLOEMP (4D)
9 MASSET FRANCOIS D8680 PDTG BINTJE (4B)
9 Palmers Jeffrey D8786 DE ALKSE KICKERS (4B)
9 Mussche Toni D7791 HAPPY SJOTTERS (2C)
9 BROEDERS RENE D0220 Ve (4B)
9 THIJS THOMAS D8324 THE LIONS 2 (3A)
9 Boons Bennet D8143 NINE BALL SJOTTERS (4A)
17 Heeren Elke D7781 DE MENNEKES (3C)
17 VANDEWAL GEERT D7354 THE LUCKY BOYS (2A)
17 Mievis Logan D8864 PDTG STOEMP (4C)
17 AMERICA BRECHT D7235 4X4 HASPENGOUW (4C)
17 FREDERIX NATHALIE D8523 JUST DER NEFFE (4A)
17 CROEGS DEBORAH D8375 JHK (4C)
17 Vangilbergen Bert D8699 DE KNOKKERS (3D)
17 ENGELEN ALFONS D8570 DEN ENGEL AV (4E)
17 THAENS STEFAN D0692 SJACHT TWIE (4A)
17 VANDERSTEEN ROCKY D4124 PATRIA (4D)
17 VANHEEL WIM D8559 DE ALKSE KICKERS (4B)
17 Slenders Bert D8933 COMPROMISE (4A)
17 Croes Laura D8850 PER TOTAL (4C)
       
Uitslagen reeks 3    
1 Creeten Christophe D7497 DE BARON (4B)
2 Theunissen Tim D8770 FCDK (4A)
3 SMEETS BJ?RN D8562 DE ALKSE KICKERS (4B)
3 Van De Parre Geert D8944 KAMPSE JOTTES (4A)
5 CEYSSENS TOM D8322 THE LIONS 2 (3A)
5 Ceyssens Stefan D8769 FCDK (4A)
5 Lenoir Didier D8854 PDTG BINTJE (4B)
5 Cosimo Danilo D8889 DA VINI (4A)
9 Verreycken Ann D7769 DE BAARKES (4C)
9 Arslan Hamdi D0747 NINE BALL SJOTTERS (4A)
9 CRISPEYN TOM D2850 SMURF JC (3C)
9 Meyen Stefanie D7916 LIQUIDOSHOOTERS (3B)
9 Fiddelaers Mattias D6647 THE FLYING PAPERS (3B)
9 Viggria Jan D3685 DE BARON (4B)
9 Vanherck Jurgen D7483 MIDDELLIJN KC (4B)
9 DERWAE DIRK D4228 DEN HOEK (4B)
17 LEENEN GUNTHER D3122 DREAMTEAM PARK (4C)
17 Crauwels Dieter D7929 AZRAEL (4E)
17 Muller Kevin D8957 DE ALKSE KICKERS (4B)
17 BULTEEL MARC D8566 KCK UNITED (2C)
17 SIMONS WESLEY D8549 DEN ENGEL DIEST (4E)
17 Boffin Ilona D3046 BACCARA KC (4C)
17 Vanmol Nick D8723 DESECRATORS (4E)
17 Vandijck Frank D5111 THE MOOD (3A)
17 Cappa Ben D8868 DE STIP TVC (3C)
17 Feytons Robin D6654 DEN ENGEL DIEST (4E)
17 MACHIELS NICK D8643 PATRIA (4D)
17 VAN GILBERGEN JONAS D8334 PATRIA OMEGA (3D)
17 Renaud Yannick D8938 THE HILL (4D)
17 DEWAELE JEROEN D8618 RATE (4D)
       
Uitslagen reeks 4    
1 COLSON MICHAEL D4646 HET BOERKESTEAM (3B)
2 Pergola Laurens D8887 DA VINI (4A)
3 Verbeek Simon D7952 DEN DOX (4D)
3 Laeremans Patrick D4862 BIERHOF TVC (3C)
5 Vos Peter D8817 BIERHOFBOYS (4E)
5 Da Conceicao Isabelle D8859 PDTG STOEMP (4C)
5 Bex Tom D4742 DREAMTEAM PARK (4C)
5 Tanriseven Tolga D8704 SPORTS-BAR (3A)
9 COLLIN JIMMY D7387 DEN ENGEL DIEST (4E)
9 Notebaert Kenny D6846 THE JOKERS (4D)
9 TOMBEUR DAVY D8342 SHARPHILLTEAM (4E)
9 Vandormael Stijn D4277 MANNEKE BINNEN (4B)
9 Flossy Jente D7704 DREAMTEAM PARK (4C)
9 Derwae Davy D8925 DEN HOEK (4B)
9 VERMAERKE DRIES D8292 DE VLESKES (4E)
9 Campe Leopold D7969 HET HUKSKE (4B)
17 Derwael Jens D8759 MIDDELLIJN KC (4B)
17 Vanceer Manuel D7927 AZRAEL (4E)
17 VERLINDEN NICO D8336 PATRIA (4D)
17 VANWINKEL JENS D8315 DE MENNEKES T-W (3D)
17 Bloemen Nick D8767 FCDK (4A)
17 HOLLON AN D7239 DEN HOEK (4B)
17 Corthaut Guy D8024 BACCARA KC (4C)
17 Van Rompaey Helen D7768 BEGGY BOYS (3B)
17 Thijs Erwin D8474 LINDJE ('t) (3B)
17 Aengeveld Stefan D5141 SONJATEAM (4A)
17 Clerx Steven D2851 SMURF JC (3C)
17 Wiliquet Benedikt D4536 KENNEDY (4D)
17 Ceyssens Luc D8771 FCDK (4A)
17 MICHIELS TIMOTHY D8616 RATE (4D)
       
Uitslagen reeks 5    
1 Tasdemir Kadir D7525 JUST DER NEFFE (4A)
2 Vande Reyd Tim D8482 SPORTS-BAR (3A)
3 Stranen Benjamin D6341 DEN DOX (4D)
3 Verhaert Nicolas D8810 FARAO (3D)
5 Panis Tim D8219 ROBSSPORTCAFE (4C)
5 Hayen Jonas D7473 HET PLEINTJE (4D)
5 BAETEN YORICK D8525 JUST DER NEFFE (4A)
5 Bringmans Roy D8447 NEPTUNUS (3B)
9 VANISTENDAEL CHARLES D0795 DEN HOEK (4B)
9 Wuyts Dennis D2789 DE ENGELBOYS AV (4E)
9 MERTENS SALLY D7229 DE 4 WEGEN (4E)
9 Van Empten Kenneth D8819 BIERHOFBOYS (4E)
9 VAN AELST JELLE D8338 SHARPHILLTEAM (4E)
9 Smets Peter D1358 MANNEKE BINNEN (4B)
9 Claesen Jean-paul D2043 DEN HOEK (4B)
9 Bitar Karim D2085 DE KLOEMP (4D)
17 Vanormelingen Niels D8761 MIDDELLIJN KC (4B)
17 Van Goidsenhoven Diego D5307 BIERHOF TVC (3C)
17 Verdonck Corinne D8853 PDTG BINTJE (4B)
17 Deloose Angela D8903 KENNEDY (4D)
17 Akkermans Anneleen D8500 DE MENNEKES T-W (3D)
17 GOLSTEYN WIM D8561 DE ALKSE KICKERS (4B)
17 GOORTS TOM D8560 DE GRINSERS (4C)
17 WAUTERS FRANKY D8739 AEW.COMM (4B)
17 Nullens Jonas D8772 FCDK (4A)
17 Deberdt Jeffrey D8845 FORZA HOEBOT (4A)
17 Dreesen Martijn D8452 DE BARAK (2A)
17 Breban Jordi D8105 LINDJE ('t) (3B)
17 Creemers Kurt D2404 MALPERTUUS 95 (4A)
17 THIJS RONNY D8548 HET PLEINTJE (4D)